Carrie, Samantha, Miranda a Charlotte sú späť! Akonáhle Pán Božský zachránil Carrie z jej problémového vzťahu v Paríži, odhodlal sa konečne ich vzťah zlegitimizovať a prípravy na veľký svadobný deň môžu začať. Charlotte neprestáva túžiť po vlastnom dieťati, Miranda zažíva prvé trhliny v jej doteraz perfektne fungujúcom manželstve a Samantha stále vyhľadáva nové milostné dobrodružstvá. Dočkáme sa všetkého toho, čo máme na tomto príbehu radi – krásne šaty a topánky, zaujímavé milostné problémy a, samozrejme, aj množstvo sexu. (TV Markíza)

Thomick

Problém střídá problém, chudinky ženský. Ale ne, bylo to nečekaně svěží a místy "Sex" šokoval pohotovým humorem. Pro mě jedno z nejpříjemnějších filmových překvapení. ()

Sofia

Kdo má rád seriál, bude se mu líbit i film. Kdo ne, ať na to radši vůbec nekouká. Je to příliš dlouhé, občas kýčovité, hodně předvídatelné a hysterický výkon Kristin Davis v roli Charlotty je chvílemi poněkud rušivý, ale je to pořád náš starý známý Sex ve městě. Já jsem si celou dobu rochnila blahem, obdivně vzdychala nad krásnými šaty a botami a utírala jsem si slzy (hlavně od smíchu :-) ). DVD se určitě připojí ke kompletní sérii, kterou už mám doma. ()

SLOTH

po deseti minutach jsem si pral aby si ji ten vul vzal aby film mohl uz zkoncit ale bohuzel a tak sjem se dival na pribeh rozmazlene zensky která má vsechno az na vkus a to je smutne a to je moc moc moc smutne ale uprime jsem se nenudil ()

6thSun

Nejzbabělejší je, že zde tvůrci tlačej jen a pouze na neobjektivní náklonnost fanouškovu. Ta lepkavá podlejzavost (=jistota tučného zisku), která se divákovi, praktikujícímu spíš "Sex na vesnici", odporně vzpřící v ústech. ()

maseer2

moc velký fanda seriálu nejsem, ale tohle se mi fakt líbilo! ty hlavní hrdinky jsou sice strašný nány, ale chybělo jen velmi málo k tomu, abych dal plný počet :)) ()

Tommassi3

"A ještě jedna věc.. Chci, abys mi na tý svatbě šla za svědka.. Co bys na to řekla ??" - "Totéž, co ty mně o botoxu.. Bolestivý a naprosto zbytečný !!" ;) ()

GeusX

Na seriál jsem se občas, většinou náhodně, podíval, když nebylo v noci nic zajívého ke koukání. Film jde v podobném duchu, jen je delší (nejdříve jsem se domníval, že se dívám na seriál a až při pohledu do programu jsem zjistil, že se dívám na celovečerní film ,-) Slabší 3*. ()

bouncer

Spíše tak dvě a půl hvězdičky. Kdo ve filmu hledá pokračování seriálu a oblíbené hrdinky ve "velkém" flmu, bude určitě spokojen. Ale na mě bylo 2,5 hodiny neustálého řešení vztahů trochu moc, příběh mi přišel průhledný a předvídatelný a to včetně dialogů. Takže mi zbylo jen pár vtipných momentů a sympatický úvod, kdy mi byl celý seriál (který nesleduji) stručně a hezky shrnut během několika minut. A ty uječené čtyřicátnice :-/ ()

MoiJe

Serial som predtym nevidela. Ako samostatny film je to dlhe, predvidatelne a s pre mna nie prave najlepsimi hercami (kt. naviac maju divne hlasy). Ale v zasade ok, prilis som sa nenudila:) ()

Agatha

Nečekal jsem téměř nic a dostal jsem vše... tak to občas je, ale u tohoto "typu" filmu se to příliš často nestává. Ano, je to kýčovité, pestrobarevné, ulítlé a nevim co všechno, ale přes to všechno, je to prostě FAJN. Milé, úsměvné, luxusní, vtipné, smutné, dojemné, trapné atd. jako celý Sex ve městě. Děvčata jsou prima a bude mi smutno. Samantho jsi jednička:-)! A nesmím zapomenout na neuvěřitelnou písníčku "Auld Lang Syne", lepší verzi neznám! ()

jahol

Už dost dlouhou dobu si lámu hlavu nad tím, proč vynikající seriál stejného jména sbírající ceny tu i tamhle tak neskutečně vytáčí spoustu jinak velmi rozumných českých filmových konzumentů (včetně mých kamarádů) i znalců (především) mužského pohlaví a ještě mnohem větší masu zanechává zcela nedotčenou a bez zájmu. Těžko to vysvětlíte u nás (prý) nenáviděným feminismem (o kterém v souvislosti s filmem mluví hodně často), protože ty holky ve své podstatě moc útočně naladěné nejsou a jejich životní příběh ve svých důsledcích není žádnou oslavou učiněného. Ať chci nebo ne, jen zírám kolem dokola, jak inflace pseudocitu a shitu českých telenovel svou oblibou v pohodě přebíjí vtip a (pro mne) nepopíratelný šmrnc tohohle hodně dobře ocejchovaného prstýnku se čtyřmi kamínky z Brodwaye. A napadá mě jediné, co by mohlo ty český dušičky ze zahrádek s autíčkem zaparkovaným každý víkend za chatičkou uprostřed záhonků tak moc dráždit - tyhle ženský nemají na pomyslné stupnici svých hodnot nahoře prachy, ale VZTAHY a přesto si užívají několikrát víc než dokáže český závistiveček strávit... anebo jim to alespoň ten závistiveček nevěří. No a když má seriál zde na csfd těsně pod 70%, je vlastně podobné hodnocení pro film, který oproti razanci prvních sérií ze seriálu přece jen hodně ztratil, jeho úspěchem. Hlavní hrdinky se svým způsobem zklidnily, už to není jiskřivá, skorem sexuální férie, ale hezkých okamžiků je v těch dvou a půl hodinách dosti, občas probleskne i docela hluboké moudro a jen občas se dostanete za hranu kýče. Jako celek se film povedl jako jeden z mála filmových přídavků k seriálu, které jsem měl možnost poznat, mimo jiné i proto, že, v rozporu s očekáváním, si přestal hrát na nekonečné mládí a citlivě (konečně!) do životních osudů hrdinek zakomponoval šedivé odstíny nevyhnutelného stárnutí a učinil tak s elegancí a šarmem. ()

corpsy

Zo začiatku som rozmýšľal nad extra veľkou zásobou vreciek na zvracanie. To, čo plynulo na obrazovke, bolo presne to nechutné, povrchné a arogantné ľudské správanie, ktoré z duše nenávidím. Postupom času, ale začali tie ,,kvietkované,, pindy dostávať do zubov a snímok razom zmenil tvár. K lepšiemu. Na každého raz príde, pomyslí si človek ´´obyčajný´´ a začne si užívať slušnú romantiku, ktorá sa zo začiatku tvárila ako z inej planéty, aby nakoniec šťastne pristála na matičke Zemi. ()

sidzej

Seriál som nikdy nesledoval, trailer mi prišiel neskutočne trápny takže som čakal nejakú nevkusnú komediálnu frašku a nakoniec som ostal milo prekvapený. Príjemná hudba, krásne kostýmy v ktorých S.J.Parker musela stráviť dobrých pár dní, zručná réžia a vcelku kvalitný scenár. Síce je to dva a pol hodinový dialóg štyroch žien o ženských veciach čo mi niekedy nebolo zrovna po chuti ale čo je hlavné, prekvapivo som sa nenudil. Niektoré emotívne scény boli výborné- napr. S.J.Parker atakujúca svojho ženícha svadobnou kyticou. 65% ()

spaceboyCZ

Sex in the city - Co byste cekali od filmu, ktery ma byt vrcholnym zavrsenim sesti rad veleuspesneho serialu? Kdo rika jeden dlouhy vyvazeny zazitek a la serialovy dil, bude se mylit. Film by se dal rozdelit do tri casti: Prvnich 20 minut, hodina a pul a poslednich 20 minut, kde zacatek ma privest do deje ty divaky, kteri jiz na podstatu serialu zapomneli, ale take ty, kteri nikdy o SITC neslyseli, nasleduje prvni zvrat a hodina a pul takrka neustupujiciho proudu vtipnych hlasek a scen dvakrat prolozeneho mirne emotivnimi "jobovkami", u kterych nejedno oko nezustane suche. A nakonec zaver, ktery nezustava hollywoodskym happyendum nic dluzen, nicemene jinak to prece s Carrie, Charlotte, Mirandou a Samanthou skoncit nemuze :). Kdyz reknu, ze tretinu kvality filmu dela hudebni doprovod, urcite nebudu od pravdy daleko. Vetsina scen je naprosto dokonale podtrzena skvelou pisni a jen tezko byste hledali za ni nahradu a proto uz ted pokukuju, kde sehnat kompletni soundtrack. Je poskladany podobne dokonale jako soundtrack k Deniku Bridget Jonesove. Dalsi tretinu kvalit firmu delaji samotne predstavitelky, ktere se nezmenily, jejich vtip, sarm, chovani je stale stejne, obcas prijemne prekvapive, nicmene nic neztratily z toho, na co jsme ze serialu byli zvykli. No a posledni tretinu tvori dej a jeho prekvapive chvilky. Tento film proste neprinasi nic noveho, vse zustava pri starem, jen se lehce meni zivoty hlavnich postav. Pro me to je jednoznacne zabavna komedie, skvele pokracovani skveleho serialu a zaroven me i tak trochu mrzi, ze se vice toho uz o ctverici dam z Manhattanu nedovime. Ale vse jednou musi skoncit. ()

kikuka

Tak, ako som mala rada seriál a aj jeho hrdinky, tak mi film a jeho hrdinky liezli na nervy. S výnimkou Samanthy, ktorá jediná zaznamenala posun (oslavuje 50.ku, zatiaľ čo v seriáli mala večných 35) a zároveň ako jediná nepodstúpila drastickú scenáristickú lobotómiu, ktorá zo Charlotte urobila niečo medzi mopslíkom a upišťanou pubertiačkou, z Mirandy ešte chladnejšiu a racionálnejšiu a o to nedostupnejšiu a neúprosnejšiu manželku - právničku a u Carrie spôsobila zastavenie vývoja (čo je asi aj dobre). /// Film rozbehol sa v príjemných rytmoch a prvá polhodinka sľubovala pomerne veľa. Alebo aspoň viac. Aj keď pripomínala VH1 / MTV dokument zo zákulisia módy, bola svižná, miestami vtipná, chytľavá. Strihový úvod predstavil Carrie, Charlotte, Mirandu a Samanthu a stručne naznačil, v akom duchu sa niesli ich osudy a tiež, v akom by sa mohol niesť film. Potom prišla svadba. A potom to začalo. Carrie upadla do depresie (Snáď ste si nemysleli, že Božský nezazmätkuje.) a tvorcovia sa rozhodli nechať diváka precítiť si to zúfalstvo a sklamanie spolu s ňou. Totiž, presne o tom je ďalšia (úplne zbytočná) hodina filmu. O zúfalstve, v ktorom jedinú iskru nádeje predstavuje Samantha a jej sexuálna, botoxová a (d)epilačná „úprimnosť“. Do hry sa film vracia opäť v svojej poslednej (asi) polhodinke, kedy všetkých osvieti. Neskoro. Zbytočne. A bez toho, čo Sex v meste robilo pre mňa mňamkóznym: dobrého humoru. ()