Teória veľkého tresku

• Česko Teorie velkého třesku (viac)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Tvorcovia:

Chuck Lorre, Bill Prady

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (viac)

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. (oficiálny text distribútora)

matej773

Co k tomu říct... Jízda všech jízd, jeden z nejvtipnějších seriálů, co jsem kdy viděl, v některých postavách se úplně vidím... Ovšem, Chuck Lorre a spol. moc neberou v potaz to, co použili v minulých dílech, postupem času i zápletky berou z minulých dílů, jen omáčky trochu upraví... Ale u sitcomu je důležité hlavně to, že je to vtipné, takže dokáži ostatní věci přehlédnout... I tak, starší série jsou rozhodně lepší. P.S.: Čím víc nových dílů, tím víc mi Raj začíná lézt na nervy. 90 %. ()

Dobry_clovek odpad!

Nudne, nevtipne, prehnane, spatne zahrane, jako temer vse v podobnem zanru a americke produkci. Nemohu se zbavit dojmu, ze svet hloupne, pokud serialy jako tento atakuji nejvyssi pricky oblibenosti, zatimco skutecne klenoty televizni tvorby zustavaji hluboko dole. Ukazuje se jak byl Werich predvidavy, kdyz uz v polovine minuleho stoleti mel obavy o to, ze americka "kultura" dorazi i k nam. Stalo se a my jsme prejali debilitu s takovou samozrejmosti, ze to az desi. ()

s0re

1-4 seria - 95% ### 5-6 seria - 90% ### 7-8 seria - 85% ### 9 seria - 75% ### 10 seria - 60% ### Prve serie boli jednoznacne najlepsie , ako nepopisana kniha, v 9 serii to uz zacalo pomaly mat crty telenovely ale stale to zachranovalo vela typickch BBT prvkov. Co sa tyka 10. serie tak je to taky priemer vo vseobecnosti, no v porovnani s prvymi seriami velmi slabe. Riesia sa uz viac menej len vztahy, situacii ktore ostanu v pameti cloveka je velmi malo ( z tych doterajsich 14tich casti si pametam akurat miniaturu Stephena Hawkinga), prevladaju prvky telenovely, klasicky humor upada. Je na case to zabalit Chucky. ()

SNCIS

"Sheldone, proč ignoruješ svou sestru?" - "Neignoruju svou sestru, ignoruju vás všechny." Nejvtipnější sitcom, který jsem viděl. "Promiň, ale kafe je vyloučeno. Když jsem se přestěhoval do Kalifornie, slíbil jsem své matce, že nezačnu s drogami." Chytré, vtipné, skvělé. "Mario, kdybych tak mohl ovládat každého tak, jako ovládám tebe. Skoč, ty malý instalatére, hop, hop, hop." U žádné epizody jsem se nenudil. "Nejsem šílený. Matka mě nechala testovat." Nejvtipnější postava tady je Dr. Sheldon Lee Cooper. "Jaký počítač máte? A prosím neříkejte takový bílý." Hodnotím celý seriál 5 hvězdami. "Pro příště! Nejlepší překvapení jsou ta, o kterých vím tři dny dopředu." - 100%. ()

Amellia

Nesmrteľný seriál. Páni scenáristi, kde na tie myšlienky chodíte??? Je to niečo úžasné, mne to teda sadlo hneď, každá postava tam dodáva uvoľnenú sviežu atmosféru, síce aj tu nájdeme slabšie a lepšie série, nie je mu čo vytknúť, neviem či BBT niečo prekoná. Keď si chcete zlepšiť náladu, siahnite po tomto, nebudete ľutovať. ()

kocanska

Sheldon: Neskončil si s ní, viď? Leonard: Naše děti budou chytré a krásné. Sheldon: Ale hlavně imaginární. ....nemůžu si pomoct...po RED DWARF další super serial :-D ()

HajinkaX

Seriál, který povznesl outsidery v podobě šprtů na úroveň favorizovaných ženských sexsymbolů, kteří dokazují, že svalová hmota ztrácí body, pokud je konfrontována s hmotou mozkovou. Kéž by to tak fungovalo i na našich základních školách. ()

tehol

Ty ženské to jednoduše zničily, to nejde jinak vyjádřit. Epizoda, od které to šlo do háje byla geniální a mělo to jí skončit (když byla objevena Amy). Od toho dílu si pamatuju už jen jednu epizodu(když Amy s Howardem ujížděli na nějaké kapele). Nejhorší je, že ony stáhly dolů úplně všechny, co se stalo s Sheldonem nebo Koothrappalim je prostě smutné. Nejhorší je, že už mi toho serialu ani není líto. PS. Existuje nějaká nepříjemnější a mrzutější postava než Penny v posledních seriích? ()

Duffman 97

Skvělý seriál u kterého se vždy směju jako blázen.Jsem obrovský fanda Přátel a tento seriál mi je v mnohém připomíná( hlavní postavi bydlí naproti sobě,všichni se znají atd.) Mé nejoblíbenější postavy jsou Sheldon a Bernarette.Mimochodem ironií je i to že to má také 89% jako přátelé. ()

Bear52023 odpad!

Tento seriál je tak inteligentný, že vám musia hovoriť, kedy sa máte smiať. Navyše je to neskutočne vtipné. Hlavne to "Bazinga!", to je veľmi zábavné. Alebo keď Sheldon povie: "Sedíš na mojom mieste". Och, už cítim ako mi rastie IQ. Ešte 2 série a dosiahnem vo free online IQ teste cez 170 bodov. ()

ketie

I přes můj vzrůstající odpor k americkému humoru spočívající hlavně v trapných situacích musím uznat, že tento seriál se scénáristům velmi podařil. Scénář je kvalitně zpracován a obsahuje spoustu nezapomenutelných hlášek (které jsou většinou sarkasticky zabarvené, a proto bych takový formát čekala spíše u Britů), a které hravě zastiňují některé trapné pasáže (ty k americkému humoru prostě patří), a proto dávám 4**** a seriál řadím mezi mé oblíbené.   Bohužel, jak to tak bývá, s narůstajícím počtem sérií se pro mě Teorie stává okoukaná a já opět mířím k sledování něčeho nového. ()

nomak

1. serie byla dokonalá, možná ještě 2., ale pak se asi producenti a scénaristé snažili udělat seriál přístupnějším i méně vzdělaným lidem, čímž pro mě původní kouzlo seriálu zmizelo. Navíc se v serialu poslední dobou všichni chovají jako buzeranti. ()

MatoVMartin

Takže čo hodnotiť na takýchto žánroch, alebo všeobecne sitkomoch?? Sit-com je pre mňa niečo čo si zapnete náhodou hocikdy v telke a máte chuť si to pozrieť znova a znova a zasmejete sa vždy a rovnako. TBBT je jasný príklad ako aj napr. Dva a pol chlapa, Lorre vie čo robí a robí to najlepšie v obore. Vždy v žánri musí byť niekto "iný", v TBBT je to banda nerdov a kontrast medzi nimi a komerčným svetom je totálna prdel. Neviem si predstaviť človeka ktorý by nemal toto rád, len ak by sa niekto stotožnil so Sheldonom, lenže o to tu nejde, ide o srandu... Mimochodom slovenský dabing je fakt katastrofálny! ()

milous11

Pro mě top seriál, když jsem viděl první díly, tak jsem si říkal co to je?ale když se člověk do děje vžije, tak prostě je to fakt super sranda. Nejvíc mě vždy dostává Sheldon, se svým místem na které si nikdo nesmí sednout, nebo s jeho srandovním přesvědčením že on vždy má pravdu :-) překrásná Kaley Cuoco to vše doplňuje a přiznejme si, bez ní by to nebylo ono :-) ()

Urs

Nebudu to hodnotit, protože jsem se na to pravidelně nikdy nekoukal. Ale co jsem to parkrát viděl, tak mě to nějak nezaujalo. Nevím, asi nemám smysl pro humor, ale já jsem se u toho nikdy nějak nebavil co jsem to měl možnost vidět, buď nemám takový smysl pro humor nebo je to jen další z mnoha "amerických primitivních" seriálů. ()

Mariooo

Jeden z nej sitcomů poslení doby, který si i na množství svých řad drží určitou úroveň, ačkoliv posldní řady už trochu haprují. Nejsou to Přátelé, přesto se mnohdy zasmějete více či méně inteligentnímu humoru. Každý hlavní hrdina má své komické chyby a mouchy, krom fyziky a vědeckho světa se postupem času rozvíjí i linie vzthaová a do sitcomu přichází ženské postavy. Za mne 100 % i po desáté sérii. ()

HBO Max se mění

02.01.2019

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů