Pôvabná stredoškoláčka Sydney Whiteová (Amanda Bynes) bola ešte veľmi malá, keď zomrela jej matka, a tak vyrastala medzi stavebnými robotníkmi. Dnes má vo vrecku štipendium na tú istú univerzitu, na ktorej študovala jej mama – a, ako jej kedysi sľúbila, pokúsi sa vstúpiť do rovnakého spolku! Lenže časy sa zmenili a kedysi rešpektovaná a dôstojná Kappa Phi Nu je dnes elitárskym povýšeným spolkom, ktorý ovláda despotická blonďavá Rachel Witchburnová (Sara Paxton)! Nuž a tá sa - po tom, ako uvidí Sydney rozprávať sa so svojím bývalým priateľom Tylerom Princom (Matt Long) – stane Sydneyinou úhlavnou nepriateľkou! Vždy nájde ten „správny spôsob“ ako ju dokonale ponížiť... Našťastie je tu však ešte spolok siedmich svojráznych vydedencov, ktorí obývajú schátraný Vortex – a ktorí sa Sydney v jej najťažšej chvíli ujmú... (TV Markíza)

Via

Příjemná letní komedie, trošku parodie na Sněhurku a sedm trpaslíků... S hlavní představitelkou s amerických komedií, s vtipnými komentáři, vítězstvím "dobra nad zlem"... vše, co by měla správná komedie o náctiletých obsahovat ;) ()

elanista1

Taketo tinedzerske prkotiny dvoch dievcat bojujucich o titul kralovnej skoly maju u mna isty hodnotiaci strop nad ktory zvycajne nejdem, su to 2 hviezdy, toto naplnilo moje ocakavania, a Amanda Bynes je hrozne krasna. ()

lobo87

Zábavná blbinka zo života amerických vysokoškolákov a ich bratstiev a sesterstiev. Toto boli ideálne filmy pre Amandu, kde sa jej (ne)hranie a (ne)krása stratili. Film, ktorý neurazí, ale ktorý určite nebudem cielene vyhľadávať... 60% ()

BuFuII.

Přakvapivě solidní teenagerovská romantická komedie, jemně úsměvná, naštěstí bez fekalních scén.Jen škoda toho kýčovitého konce, mohlo bejt ještě o hvězdičku víc. ()

david666

A to dávám bod za Amandu. Protože jinak je to hovadina jak prase. Nevadí mi, když se z outsiderů stanou oblíbenci. Ale v tomto filmu už to tvůrci hodně přehnali. Postavy outsiderů by se hodily opravdu do cvokhausu (takže název jejich domu ve filmu opravdu sedí) a ne na vysokou. ()

Nikiko

Ale jo, chápu a uznávám, že je to blbina, ale pro mě natolik milá, zábavná a kouzelná, že jí nedokážu odolat. Zejména scény parafrázující Sněhurku jsou moje oblíbené (kouzelné zrcadlo, otrávené jablko), ale vlastně i ty ostatní jsou zábavné. ()

nicolePavs

Miluju tyhlety stupidní rádoby romantické komedie ze střední! Škoda, že Matt Long vypadal při natáčení tak na 30 a moc mi věkově neseděl do skupiny, kterou tam tvořili vysokoškoláci. Nic méně myslím, že příběh byl velice pěkný a trochu i odlišný. Hlavní postava nebyla jednou z namyšlených roztleskávaček. :) ()

Elissabet

Koukla jsem se jenom na to, že na to pořád koukala moje mladší sestřička, a netušila jsem co se jí na tom tak líbí...teď už to vím. Teen komedie s klasickou mrchou blondýnou a mimoňovskou Amandou Bynes s totálníma troskama celé univerzity. Fakt super. Mě se vždycky líbily ty záležitosti z vysokoškolskýho prostředí a konečně se našlo něco, co se mi veeeeelice zamlouvalo. ()

Orisi

Typicka americka "komedie" ze skoly.....jedinej rozdil je, ze tady je to skola vysoka - vetsinou jsou to skoly stredni ve filmech tohoto druhu. Nelze nez doporucit milovnikum komedii o skolni elite a koleji cvoku :) ()

Jeer

Zábavné mi to celkem připadalo, jen trochu jinak, než zřejmě tvůrci zamýšleli. Je mi záhadou, proč jsou američtí studenti tak posedlí různými volbami královen, školními večírky atd. (kde pak berou čas na studium??) a proč se tam studenti vždy dělí jen na povrchní, namyšlené a hloupé krasavce a na šeredné, zamindrákované, pro život zcela nepoužitelné šprty. Aha, zapomněla jsem, že hlavní hrdinka byla nejen chytrá, ale i sympatická a krásná... i když.... ()