Jo (Meaghan Martin) je sebavedomé dievča a stará sa len o svoje veci. Toto pravidlo ju chráni pred zákernou partiou spolužiačok. Keď ale vidí ako šéfka partie party Mandi (Maiara Walsh) terorizuje spolužiačku Abby (Jennifer Stone), rozhodne sa, že je načase zaujať k tejto situácii konečne nejaké stanovisko. Celá škola sa zrazu ocitne vo vojne a Jo sa chystá ukázať Mandi a jej kamarátkam jej vlastné pravidlá... (TV Markíza)

zdepapepa

První díl mám nakoukaný dostatečně, o to víc jsem celý tento film měl v očích a uších odpornou pachuť dejavu, hodně ošklivého odvaru s neznámými herci (rozuměj: twentysomethings hrají studenty střední školy). Situační komedie na bodu nula, cokoliv tam zaznělo, to PSH (že se nedají na rap). Obyčejné žertíky a maximálně pošpinění jména se zde obracejí v úplatky, krádeže peněz, likvidace živnostníků, zásah policie - to mi tolik vtipné nepřijde. Proměna hlavní hrdinky v "plastic" mi přišla až moc přirozená, nebyl tam přílišný rozdíl. Rozchod kamarádek v druhém aktu byl taky dost nepřirozený a stalo se z toho klasické "vyřešilo by se to za 2 minuty, kdyby si to vyříkaly". A v jedničce si taky nepamatuji obří mejdany v megavilách. Celkově mi předchozí díl přišel realističtější. Stejně ale jako bezmyšlenkovité remaky, tak i toto má výhodu toho, že původní materiál byl dostatečně nosný, takže i když to byla špatná kopie, tak to nebyla naprostá tragédie. ()

CernaMoora odpad!

Neuvěřitelná blbost s neuvěřitelně nesympatickým hereckým obsazením (není tam jediný inteligentní ksicht; pro mě osobně vede žebříček těch, co mě nejvíc točili, Lucka Vondáčková coby Jo a nudnej fracek ze šestý řady Zoufalek coby Mandi) a naprosto debilním scénářem. Prostě hrůza. A to se mi původní Mean girls fakt líbily (myslím, že na 4 hvězdy) - kdybych je neviděla, tak bych tady dala alespoň jednu hvězdu za pár nápadů, ale takhle vím, že to byly jen vykrádačky jedničky, takže nic. ()

SpicyNugget

Jo je velmi sebevědomá a oprsklá dívka, která tíhne spíš ke klučičím zálibám. Když potká partu Plastic, fakt se z nich jako jediná neposere, byť je nadále ignoruje. Ovšem jen do doby, než začnou terorizovat její spolužačku Abby… No, co na to říct. Velice slabý teen film. První díl se mi líbil o dost více. Obsazení nudné, nikoho si už nepamatuju. Mladší slečny by to jistě bavilo, je to film z jejich prostředí. Já už jsem asi boomer. ()

MyskaMari

Nejenže pokračování Mean Girls prakticky jen vykrádá první díl, ale vše nové pro tento díl je neskutečně blbé. Hlavní postava postrádá jakýkoli charakter a celý film se chová jako největší pick me, což naprosto rozporuje smyslu její role. Herecké schopnosti Meaghan Martin tomu rozhodně nepomáhají, je děsně monotónní a většinu filmu to vypadalo, jako by jen četla scénář. Navíc tvůrci si asi mysleli, jací jsou šprýmaři, když jednu z plastics pojmenují Chastity a následně jí nechají líbat se skoro s každým klukem, co se ve filmu objeví. Tedy stejný vtip jako u Karen v jedničce, ale tam to neměli potřebu ukazovat tak okatě, tj. "jak řekli, tak udělali, a pak si na to ukázali"... Abych to shrnula, tak vesměs všechny postavy zkrátka postrádají hloubku. Nemůžu srovnávat původní Reginu George s Mandi, ke které nemáme žádné back story a její jediný character trait je, že je prostě protivná. ()

MiniRecenze

Tato "komedie" se snaží hlavně vykrádat první díl navíc od prostředka filmu se už budete nudit.Uvidíte zde akorát rozmazlené středoškolačky,které si dělají naschvály .Spíš bych Vám doporučil mrknout na první díl u kterého vydržíte až do konce.Tady se to opakuje,akorát v horším "kabátku" navíc někteří herci vypadají jak ze základky.Upozornuji,že jestli Vás bude tento film bavit,tak musíte mít 12-15 let.Starší,vyspělejší diváci nemají šanci. ()

• Studio Paramount učinilo autorce scénáře k prvnímu dílu Tině Fey několik nabídek, aby se opět na scénáři k pokračování podílela. Tvůrkyně však vždy odmítla. (..Lucas..)
  • Tim Meadows jako ředitel Duvall byl jediný, který si zahrál v obou dílech filmové série. (Verunka1995)