Katie Parkerová a Sara Snowová jsou kamarádky od dětství. Společně chodily do školy a společně také odcházejí na univerzitu, kde Katie s nadšením přivítají členky spolku Delta. Je totiž dcerou Lutie, která Deltu založila s kamarádkou Summer, jejíž dcera Gwen právě teď spolek vede. A to, že se na stejné školní půdě a ve stejném spolku setkávají dcery obou zakladatelek, je důvod k oslavě i pro jejich spokojené matky, které se po letech setkaly. Od doby, kdy spolek založily, se však Delty změnily a postupně se staly nejodvázanějším spolkem na akademické půdě, proslaveným divokými mejdany a skandály, což zásadové Katie příliš nesedí. Během přijímacího týdne, jehož vyvrcholením by mělo být slavnostní přijetí nových členek, začnou narůstat rozpory mezi ní a ostatními budoucími "sestrami", což nakonec vede k tomu, že se rozejde se Sárou, která do spolku vstoupí. Katie se po pečlivém uvážení připojí ke konkurenčnímu spolku Kappa. Zatímco její matka je zklamaná a přátelé šokováni, naštvané Delty jsou odhodlány ji zničit. Katie se však nemíní vzdát bez boje. Na školní půdě se rozhoří válka dvou dívčích spolků. A vítěz může být jen jeden. (oficiálny text distribútora)

Elyssea

Film o holkách a pro holky, zejména pro věkovou kategorii 15-. V rámci daného žánru (holčičích blbinek) je to velmi milý průměr. Rozhodně je to desetkrát lepší než srovnatelný Domácí mazlíček. Když se jdu dívat na podobný film, neočekávám oscarový scénář. Proboha vždyť je jasné, že to bude jedno klišé za druhým. Sympatické je, že se tu přehnaně nemoralizuje a Lucy Hale je milá slečna. Zajímalo by mě, jestli jsou ty jejich řecké spolky takhle prdlé i ve skutečnosti. ()

Tsuki

Teen filmy mě zkrátka baví, proto na ně koukám, ale samozřejmě se od nich nedá čekat nic světoborného. Tenhle je zrovna příkladem naprosto nulové originality a nemá dokonce ani žádný extra soundtrack (skoro bych některým jiným podobným filmům, které jsem viděla, zvedla hodnocení jen proto, že mají lepší hudbu), ale je to prostě nenáročný film na zpříjemnění chvíle, navíc s celkem "líbivou" herečkou, tak proč ne. Jen ten konec mi přišel nějaký rychlý. Čekala bych, že ten jejich "boj" bude trošku delší a že se na konci hlavní postava setká ještě s nějakými potížemi, ale došlo pak už jen na usmíření a The End. Takže konec slabý odvar, ale jinak takový průměrný obyčejný film na jedno podívání. ~(2,2)~ ()

Jacinda

Příběh to není moc originální, nicméně se mi moc líbily scenérie. Amerika může být krásná. Ovšem co se týče mentality dívek (a nejen jich) je to na odpad!. Není divu, že se amerika stává spodinou lidstva, neboť jejich IQ nemůže přesáhnout IQ vroucí vody. Proto když došlo na boje a usmiřování, sází tento film jen jedno klišé za druhým. A potvrzuje, že jsou Američani fakt zaostalý. HLavně v sociální oblasti. Btw. otázky na té soutěži zná snad každý. Měli se jich radši zeptat, kde leží Česká republika. ()

Tess92

Páni. Takové stádo krav se jenom tak nevidí. Asi jsem teda hodně divná, ale myslela jsem, že vysoké školy jsou od toho, aby se na nich studovalo. Ale tak školní spolky, které nic nedělají, jsou asi důležitější... No jo no... Zbývá jenom doufat, že takhle to ve skutečnosti není. Odpad tomu dám nemůžu, protože jsem to dokoukala do konce a byla jsem zvědavá.. ()