Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

*Fish*

Pro filmového fanouška a hráče počítačových her to pro mě byl určitě zajímavý film, nicméně první půlka mi přišla trochu utahaná a chvíli mi trvalo, než jsem vůbec pochopil, o co jde. Subjektivní dojem tedy. ()

wellbloud

+ 1 za Mary Elizabeth Winstead. Jinal raději bez velkého rozebírání, nerad bych se tu dostal s někým do konfrontace. Ale o je moc, to je příliš. Naprostá slátanina všech možných již jinde použitých podprůměrných nápadů. Kdy žádné dva z nich spolu nesouvisí. Snaží se diváka právě na toto chytit, ale co je nesmyslnost, to je nesmyslnost a i parodie musí mít nějaký smysl. ()

DonFrolimo

Vcelku ucházející komedie pro pubescenty. Komixové vyznání je hezká věc, ale když se to bere až moc doslovně, může to být moc jedna plocha. ()

lisma

Edgar Wright používá v plné míře svou režisérskou progresivitu a přestože mě děj vůbec nezajímal nota bene ani nebavil,hru neznám, tak jsem mu to docela sežral i s tím navijákem. Je vidět, že ten chlapec velmi dobře zvládá práci s dynamikou obrazu. Hot Fuzz byl z tohoto hlediska dokonalý. Tam však byl dalším prvkem stejně tak dokonalý Simon Pegg. ()

Skretule

Po předchozím Soumraku mrtvých a hlavně Hot Fuzz, u kterého jsem se v kině nesmírně bavil, jsem se na nový snímek E.Wrighta těšil jako malý kluk...a nakonec přišlo veliké zklamání a 112min. strašné nudy. Hlavní hrdina se chová jak malé děcko a příjde mi teplejší než jeho teplý spolubydlící, hraje v podprůměrné kapele a ve svých 22letech si neumí vybrat přítelkyni. Buď sympatickou, krásnou a hlavně milující Číňanku a nebo rebelku "do větru", která sama o sobě neví co chce. Nakonec se rozhodne a tak se roztáčí téměř dvouhodinová série trapných a hlavně hrooozně nudných soubojů s jejich "EX" příteli. Mimo efektních bojůvek se děj jinak nevyvíjí a tak jsem ke konci trpěl jako kůň a modlil se,aby to už konečně skončilo!!!Konec špatný-všechno špatné a já jen pořád nechápu proč si nevybral Knives a mohl být pokoj!!!....já bych se o ni klidně sám postaral :-p ()

Flamik

film pro mamky, které přijdou k synáčkovi(WOWkař) a vidí na obrazovce skákat čísla. Pokud sou správně ujeté tak se jim to bude líbit. Pro mě spíš utrpení, do kterého ulítly dvě super hlášky. ()

JHappy odpad!

Tak moc jsme se těšil a tak velkej to byl pruser že to ani nejde popsat. 112minut nudy a jedne obrovske kraviny. Nechápu to hodnoceni vetšiny. ()

dthwinter

Přiznám se, že jsem nebyl seznámen ani s jedním druhem předlohy, přesto však (možná právě proto) mě tenhle film úplně dostal. Tahle komiksovo-herně-metaforická záležitost má toho v sobě tolik, že to nelze slovy vyjádřit. ()

Nicole32

Originálne, zaujímave a graficky úžasné dielo. Natočiť film na motívy počítačovej hry je odvážny nápad ale myslím, že to vyšlo.Po vizuálnej stránke, mne však prekážali iné veci- tempo filmu.Prišlo mi zdĺhavé a pomalé. Keby súboje boli akčnejšie a rýchlejšie bolo by to výborné.Takisto niektoré scénaristické nápady mi prišli prestrelené (veganské schopnosti). Každopádne skvelé hlášky a niektoré úžasné scény, avšak občas nudné. Film sa sústredí na jednu skupinu ľudí a tá si film zamiluje a keď aj nie tak tento film rozhodne neurazí. ()

Searth

O komiksu jsem do té doby jaktěživ neslyšel. To mi ale rozhodně nemohlo zkazit zážitek, jenž ale nebyl vytvořen pouhou fyzickou přitažlivostí Mary Elizabeth Winstead, která byla pro změnu vytvořena z části i jejími svítivě modrými, popřípadě fialovými vlasy (zelená jí už neslušela). Stejný kus koláče obdivu mi ukrojily i audiovizuální efekty, které jsem v tak hojné míře a specifickém stylu zatím neviděl. Ty vlastně zároveň dokonale vystihly to, že se jedná o komiksovou adaptaci. Krom toho mne mimo jiné ohromily tak, že bych si jich neužil do sytosti ani po několika hodinách. A proto volám, víc takových filmů. Malý kousek zmíněného nákypu ohromení zabral i "osobitý" homosexuální kamarád Kieran Culkin, za jehož výkon bych mu dal skoro Oskara pro mužskou vedlejší roli (dobrá, možná malá nadsázka). Vlastně vyhraněnost a vyumělkovanost všech vedlejších postav až k nereálnosti působí celkově pozitivním dojmem. Jediným kamenem úrazu je tedy konec, kde už tvůrcům dochází dech, protože se očividně snažili zajet celý film na jeden zátah. Naštěstí těch posledních pár minut nezkazí zážitek ze skvělého filmu a vy si jej udržíte v paměti určitě po delší dobu. A celkový dojem? Z části lehce "revoluční" pojetí, z části jistě originální, všeobecně zapamatování hodné a rozhodně zasluhující dvě hodiny vašeho času. |85%| ()

Enormita odpad!

Tento film je rovnaká blbosť ako Kick-Ass, alebo Spy Kids. Jediné pozitívum je Mary Elizabeth Winstead a Michael Cera. Inak otrasná zlátanina, ktorá mi okrem iného pripomenula Pokémonov. ()

dantiiik odpad!

Techto filmu, kde onen vychrtly "pasr" ziska vysnenou divku, je uz tolik, ze ani barevne ublinknuti, ktere mi totalne znechutilo celou podivanou, nedokaze nic zachranit. ()

tombender

Tváří se to sice od začátku až do konce jako děsná blbost, ale člověk se v podstatě od prvního momentu skvěle baví. Sedl mi humor i Wrightova režie. Jeden z filmů, které si pustíte, když chcete vypnout, ale přitom nepodstupovat riziko nezamýšlené lobotomie. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)