Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

Matthew00

Pekne skombinovaná realita s komixom, veľký počet nápadov z komixu a dobre stvárnene postavy. Scott Pilgrim nieje film pre každého diváka je to dosť špecifický druh filmu ktorý si aj tak našiel miesto. Dobre uletený píbeh kde jeden človek bojuje proti siedmym diabolským ex priateľom nedá sa to vyjadriť slovami treba to vidieť :D ()

x_ander

Absolutní geekovská šílenost, která diváka strhne na zběsilou jízdu a vyplivne až na konci. Takových filmů opravdu moc není. ()

White-Man

No, ehm, jak bych to…musím prostě říci, že nemám slov. Naprosto unikátní styl, který nemá obdoby. Nic takového jsem ještě neviděl, nebýt toho, že mi víceméně vše podstatného unikalo, dal bych i vyšší hodnocení. ()

Saljack

Tenhle film je super(prostě mě nadchnul), prostě něco jiného než ostatní. Škoda, že se více nezaměřili na příběh v kterém jsou velké mezery a někdy divák pouze kouká co se děje. Navíc nechápu proč vybrali Michael Cera, který do role vůbec nezapadnul sice je to dobrý herec ale vůbec mi v tom neseděl. Děj a Michael Cera jediné dvě chyby na tomto filmu jinak by měl od mě 5*. ()

Zodiak

Uzasne, napadite. Moc jsem se pobavil. Mr Wright me opet nezklamal a prinesl poradnou porci dobroty. Evans na Hrad, Thomas Jane jako VEGAN policajt moooc pobavil. Lepsi nez Kick-ass? Pro me asi jo........ ()

xSxEx

je to takovej ten druh filmu, kde nekdo da ** bo ***, pac oceni netradicnost, ale stejne to moc nepobere a nebo si v tom neco najde a posere se jako ja:) ()

p.i.t.b.u.l

Čekal jsem více, než jsem dostal. Nevím čím to je, ale u tohoto filmu jsme se neskutečně nudil. Myslel jsem si, že to bude v celku pohodová komedie, ale dostal jsem nepovedenou splácaninu Kick Ass a Mortal Kombat. To co mělo být vtipné, bylo až trapné, naopak to co mělo být romantické bylo směšné. Nevím, ale pro mně je to podprůměrný snímek, který už nepotřebuji vidět znova. Možná jsem tento humor, nebo respektive celý film nepochopil, ale už jsem viděl mnohem lepší filmy, které si pustím rád opakovaně....na tento film chci co nejrychleji zapomenout. ()

Ggrievous

Naprostá ptákovina, příběh ve filmu mi přišel fakt na hlavu. Na druhou stranu mi přišlo velmi povedené zpracování komiksové podoby do filmu, stejně tak souboje špatné nebyly. Takže podívaná pěkná, ale nesmí nad tim člověk přemýšlet o čem to vlastně je. Znova bych se na to už ale nepodíval. ()

dud

Dokonalé zhmotnění vtipného komiksu s videogame prvky v realitě. Doslova a bez chyby. Nekončící combo úžasných herních a komiksových implementací, vsazených do živými herci hraného filmu, prokládané neotřelým humorem a obrovskou porcí kulervoucích fightů. 1-UP! ()

IZFNP

Podľa mna viac než čokoľvek iné ide najmä o originálny spôsob ako podať vzťah dvoch mladých ľudí, pri čom obaja majú svoje problémy i svoju minulosť. Akýmsi "zľahčeným" spôsobom sa potom obaja vyrovnávajú s tým, čo prežili... Ale inak je to ujetý, nápadmi presýtený, vyšperkovaný film a mňa dostal. Herci do svojich postáv zapadli bez zaváhania- Michael Cera a M. E. Winstead sú tá najviac uveriteľná, najpotrhlejšia, neromanticky romantická dvojica čudákov, Ellen Wong bola prekvapivo fajn postava a Kieran Culkin ma vážne zabával. Film hral farbami, nápadmi a dobrou atmosférou, ktorú si udržal celé takmer dve hodiny. Súboje boli priehľadné a i napriek ich množstvu bol každý niečím originálny. Film roku to zrovna nie je, ale ako som sa naňho tešila, tak sa mi páčil. ()

megajalec

Tak toto bola teda fakt silná haluz, vybláznili sa na tom všetci, od režiséra, strihača, kameramana...Proste všetci. Znôška ohromných nápadov, ktorá sa plní postupne, až do konca filmu. Chcel som dať štyri, ale za originalitu jednu prihodím ()

Blazis34

Velice rozporuplný film od Edgara Wrighta. Podle mého toto dílo buď diváka baví a líbí se mu a nebo si myslí, že jde o absolutní blbost. Zařadil bych se právě do té druhé škatulky. Vše mi přišlo jako velký trapný výplod režiséra. Humor jsem nepochopil a zcela jiný vizuální design a kamera také nepatřilo pro mě jako dobré zpestřaní. Jak říkám, tento film jsem moc nepochopil a ačkoliv se herci snažili, dávám jen 20%. ()

Charlinka

Zajímavý film s originálním zpracováním. Trošku mi t připomínalo Sin City akorát bez tý vší krve. Avšak těch přítelů bylo moc. V polovině jsem se dost nudila. ()

Saros

Totální úlet pro fanoušky komixů a fight videoher. Zabodovat může leda, když ho člověk nebere moc vážně, což snad ani nejde. To ale nic nemění na tom, že zpracování je vskutku originální, neokoukané a v některých momentech opravdu stylové. Nic pro závisláky na Ordinaci a podobných vymývačkách. Jen ten děj byl poněkud jednodušší. ()

Trishka

Plus: Scott Pilgrim, minus: zbytek světa. Co se první poloviny filmu týče, jen jsem lapala po dechu a bála se mrknout, aby mi nějaká ta vizuální hříčka, hláška a nápad neutekly. Ale s každým dalším postupem do vyššího levelu a jedním na prach-rozdrceným-ex bylo mrkání dělší a delší... Anyway! Kieran Culkin bavil! ()

Thovt

předlohu jsem nečet, ale předpokládám, že už ta byla velkou splácaninou a že se z ní těžko dalo vytřískat něco rozumnýho . Edgaru Wrightovi tím pádem dám šanci i příště. to Michael Cera by už moh táhnout ke všem čertům - do Juno a Superbad se svou (jedinou) troubovatou hereckou polohou hodil, ale od tý doby se nepohnul z místa ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)