Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

Harapes odpad!

Tak tohle je tedy nářez,nenašel jsem na smímku ani trochu vtipu a vše bylo tak natočeno,jak pro nějaké stádo filmových hipíků sjetých na lsd.A to já nejsem...prostě odpad..náctileté asi potěší,ale pro mě je to jen brak...fuj! ()

santiamén

Scott Pilgrim mě naprosto odzbrojil svou originalitou, vtipem, netradičním zpracováním, barevností a naprostou ulítlostí. Taky ale nepochybuji, že právě pro tu odlišnost film ne každému sedne. ()

Crackonosc

Scott Pilgrim je NARVANEJ originálními nápady, vtípky a odkazy na videohry. Je to v jistym smyslu vlastně mnohem lepší videoherní film než všichni ti Hitmani, Tomb Rideři nebo Maxové Paynové, který jsou přímo podle herních předloh! Ale... Všechno to super, originální a vtipný bohužel postrádá nosnější příběh, který by diváka celou stopáž bavil. Ke konci už se jede na setrvák, nápady sice nezmizí, ale už to tak nějak nikoho nezajímá. Scott Pilgrim je smutným příkladem toho, že jenom dobrý nápad a zápal pro věc nestačí. Kouká se na něj SKVĚLE, ale jen poprvé :-( ()

agass

Jedna velká, zajímavě natočená nuda. Michael Cera mně zase ukázal jak je to špatný herec. Hodil by se spíš do role toho buzíka, co hrál Kieran. Asi už jsem na tyhle filmy moc starej. ()

Xavi6

Další komix, od kterého jsem očekával mnohem víc, ale absolutně mě zklamal. Otřesný byl výběr hlavního herce, Michaela Cera moc nemusím a zde se to potvrdilo, že žádné herecké schopnosti nemá. Celkově to nebylo ani vůbec vtipný, jen k pláči spíše. ()

Ondracius

Evidentně pár lidí ten film asi nepochopilo, nebo si vážně myslíte, že se jedná o ukázku pro mládež, jak se má kluk zastávat své dívky? že to je jen geekovina? A že efekty vypadají, jak od amatérských uživatelů na youtube? :-D Napadlo vás třeba, že ty efekty jsou schválně takhle udělané? To jste tam chtěli nějaké pořádné výbuchy a krev, nebo co?:)) Pro mě to je jeden z lepších filmů, které jsem za poslední dobu viděl. Jednoduchý, jasný, na nic si nehraje a nemá to vůbec zapotřebí :)) ... PS: To vaše srovnávání s Kick Ass...to si děláte srandu, že jo? :) Všimli jste si, že to jsou rozdílný filmy, ve kterých jde o naprosto jinou věc? :)) ()

Teabag

Jaké by to bylo, kdyby život byl počítačovou hrou s reálnými postavami? Jaké to je bojovat proti League of Evil Ex´s o svou dívku? Jaké výhody má veganská strava? Scott Pilgrim vs. the World dá odpověď nejen na tyhle otázky. A to díky dokonalé vizuální stránce, nápadité režii a scénáři vystavěnému po vzoru starých videoher. K tomu sympatický Michael Cera a krásná Mary Elizabeth Winstead a je na světě jedna z nejoriginálnějších romantických komedií všech dob! ()

J*A*M*A*L

Nevím kde vzali tvůrci spolu s Edgarem Wrightem tu genialitu a pořád vymýšlet nápady se skvělými příběhy.Toto byl příběh úplně vynikající a já se na film moc těšil až ho uvidím.A poté když si film pouštím mě po pár minutách docela hodně zklamal.Až na ty akční scény které Edgar Wright prostě umí a umí z nich udělat i skvělou zábavu ten film byl docela nic moc a mě nepotěšil.Většinou když jsem se opravdu těšil na nějaký film tak poté samotný film mi nepřinesl vůbec nic a nesplnil mé očekávání.A to se stalo i Scotta Pilgrima.Vlastně ten záčátek se ještě dal, vlastně u něj jsem se i bavil, ale pak už to začalo být k ničemu a pak už jsem se jen po zbytek filmu jen nudil.Edgar Wright je vynikající režisér, ale asi mu to moc nesedlo mezi americkými osobnostmi a možná by se zase měl vrátit ke svým nejbližším se kterýma už nějaký pátek dělá.např.Simon Pegg a Nick Frost.No on vlastně s nikým jiným už nedělal.68% ()

Milodar

Dokonale zachycen svět mladších lidí. To nejdůležitější jsou hry, kapely, holky, to nejhorší ostatní kluci, kteří nám chtějí holky přebrat. Vtipné, už jen výběr hlavního hrdiny stojí za to. Sympatické postavy, které mi přirostly k srdci. Odpouštím i chvílema přehnanou digitální selanku. ()

Rozjimatel

Čo filmu nemožno uprieť je jeho originalita, má svoje osobité čaro. Všetky postavy sú správne uletené a celkom ma bavili (možno okrem teplého spolubývajúceho, ktorý mi tam nejako nepasoval a trochu mi prekážal). Je mi ale jasné, že nie som cieľová skupina, je to skôr zamerané na tínedžerov. ()

AlchENEMY

Taková 8-bitovej film mapující dosácké hry. Svým provedením perfektní, o vtip není nouze, soundtrack úžasnej. Díky neznalosti komixu a trochu chaotickému ztvárnění příběhu ve filmu dávám o jednu hvězdu míň, ale jinak jsem nadšena :))) ()

Marys

Veľmi nápadité, humorné, moderné, ktoré úplne oblbne svoju cieľovú skupinu, no osloví aj ostatné a zaobišlo sa to aj bez hore krkom lezúceho 3D. Plus motív začínajúcej kapely tiež veľmi kvitujem. Neoľutoval som lístok do kina. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)