Kanibali

• Česko Kanibalové (viac)

Příběh, který vám bude vyprávět tento film, se skutečně stal. Do pralesů Jižní Ameriky odjíždí čtyřčlenná skupina mladých reportérů, aby natočili unikátní záběry s domorodci, kteří se ještě nesetkali s bílým člověkem. Podaří se jim nalézt kmen údajných lidojedů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví přílišný zájem. Mladí reportéři se je proto pokusí vyrušit z jejich poklidného života. Tento film je nevhodný pro osoby mladší 18 let, protože obsahuje autentické záběry kanibalských orgií, které se tehdy opravdu odehrály. (Vapet Production)

farfalino

Film měl myšlenku a to takovou, že by jsme se měli zamyslet nad chováním naší společnosti k druhým méně vyspělejším společnostem. Nemůžeme srovnávat jabka a hrušky to nejde. Ten film nebyl vůbec hnusnej jenom jinej. Těch pár krváku co tam byli mi nepřipadali nějak na blití. Určitě si to kameramani zasloužili, držel jsem palce lidojedum. To, že tam zabijeli želvu a pak jedli - vždyť mi to deláme taky, když jíme maso tak se jenom zamysleme nad tím jak asi to zvíře bylo usmrceno. Určitě krávam před zabitím nepodaji rajský plyn. A to , že se tam žrali navzájem no bože. U nás Vás dají do vězení a společnost na tom prodělává, proč platit na nějakého vraha, kterej si hoví v teploučku a my mu přispíváme na jeho blahobyt z naších daní. Tam ho sežerou a aspoň mají z toho radost a plnej žaludek. To víte jinej kraj jinej mrav. Tak zatim. ()

foundation

Dve hviezdy su za poslednych 10 minut kde sa to cele rozbehlo inak je to nuda nuda nuda. Takisto v ramci zanru je to podla mna dost pod priemerom. ()

Jerryy odpad!

Zde jde udělit jedině odpad nebo 5 hvězd. Dlouho jsem přemýšlel k čemu se přiklonit. Bezpochyb to kvalitu má. Ty záběry to je prostě nářez, ale nemůžu dát plný počet naprosté zvrhlosti, nechutnosti a já nevím co ještě. Bohužel ..... zážitek byl silný, ale stoprocentně vím, že opakovaná projekce rozhodně nikdy nebude! Kdybych byl bezcitnej chladnej člověk dal bych 5, ale sorry to nejsem. ()

Eki

Při některých scénách jsem se raději otáčel a jiné jsem si pustil znovu, protože jsem nevěřil, že to tam opravdu bylo. Jednoznačně film, na který se nezapomíná. ()

gazogazo odpad!

nic!!!!!!!!!!!!!! ani humus, ani porno, ani nic kontroverzniho ... nechapu zdejsi hodnoceni, toto je prvni film u ktereho fakt nechapu nazory vas, pseudo intelektualnich fajnsmekru, ktery videli my little ponny a mysli si, ze jakysi predchudce asylum s kombinaci josefinou muckenbacherovou je adekvatnim kralem "nechutnosti" a zakladatelem found footage...... ()

sarkareifova

Nevím co vlastně hodnotit. Příběh, brutalitu, erotické scény?? Sám o sobě je příběh celkem dobrý. Ze začátku se zdá příběh jako docela dobrý, ale když dojde ke kritickému bodu, kdy se začnou vraždit a pojídat jde nezadržitelně do háje. Jedna brutální scéna za druhou a nakonec nápis "Podle skutečné události." Ani se nechce věřit, že se tohle opravdu mohlo stát... ()

CharlieSs odpad!

Jako vážně? Stejná nuda jako Blair Witch Project. Autentický záběry ok, ale nudilo mě to tak, že jsem polovinu filmu drbala psa, při "nechutných" záběrech jedla a asi 3x odešla na záchod, aniž bych to stopla. Navíc ještě pro film zabíjet skutečná zvířata je vrchol hnusu. ()

dainio

Ono je to strašně těžké hodnotit. Ve své době mimořádně šokující a dost otevřený film. V dnešní době se jedná už jen o tu kontroverzi, jelikož za tu dobu bylo natočeno plno jiných snímků, které posunuli a stále posunují hranici. Nicméně, zabíjení zvířat - to prostě ne. Je ho dost a navíc úplně samoúčelně. Nerozumím z jakého důvodu, když už mělo být ve "scénáři" usmrceno nějaké kvantum zvířat - proč se pro Kristovy rány nepoužili atrapy, makety, střihové sekvence či nějaká jiná civilizovaná a filmařská forma zobrazení? Je smutné, že režisér na tohle nebral zřetel a jel na syrovo. Na druhou stranu...má to už odsezené a lituje toho...ale i tak. Scéna s želvou je opravdu brutální a smutná. Řekl bych, že pro mě osobně se jedná i o nejsilnější scénu. Většina scén je nechutných a brutálních, to věru. Na dokumentaristech mi bylo ale úplně jedno, jak dopadnou. Přál jsem jim to nejhorší. Chovali se jako banda zmetků bez respektu, kteří se chovají hůř než samotní členové kmenu. Všichni. Pozitivním faktorem zůstává průkopnická found footage. Dokument ve filmu. Což byl i jeden z důvodů mého shlédnutí. Většina herců je příšerných až na Roberta Kermana (profesor Monroe). Charisma, osobitý styl. Jeden z tahounů Kanibalů. Konec je výborný. S poselstvím. ***SPOILER*** Monroe si zapálí fajfku a na chodníku před cestou, kde jsou WTC v duchu pronese, kdo jsou vlastně skutečná "zvířata"? Jsou to primitivní kanibalové z neprobádaných míst nebo materiální lidi, kteří postrádají pokoru, respekt, toleranci a když na to přijde, tak jsou bestiální a krutí? Za tuhle message si Cannibal Holocaust pozornost zaslouží. ()

Hpatrik odpad!

Účelem filmu je prostě šokovat za každou cenu, o čemž vypovídá už i samotný název Cannibal Holocaust. Nechutnosti páchané na lidech jsou alespoň hrané, ale brutální zabíjení zvířat už je skutečné, a to nikdy nebylo a nikdy nebude "v pořádku", je samoúčelné a neexistuje pro něj žádná omluva. ()

helraiser

Jeden z nejlepších kanibal filmů co jsem kdy viděl. Některé scény jsou opravdu neskutečný. Líbilo moc, tohle si prostě jednou za čas nechám líbit. Moderna se nechytá. ()

JetDryerFan

Někdo tady film komentoval slovy, že je to humus. To co se tam děje se skutečně jinak popsat nedá. Natočené to není špatně, ale ten pocit nevolnosti, který film vyvolává, nedovoluje hodnotit výš. ()

Razzor_82

"Řekněte, opravdu se nebojíte?" Nechutně zvrhlý snímek, který se tváří jako dokument o kanibalismu. Místy hodně autentický snímek s velkou dávkou brutality. 4/10 ()

effka

Když jsem slyšela, že si předtím lidé mysleli, že jde o autentický dokument a opravdu tomu věřili, byla jsem ráda, že už se to provalilo, protože mi fakt stačilo to kuchání zvířat natož aby ještě porcovali lidi. Už tak to bylo fakt zvrácený. ()

mazic

Mé hodnocení se může zdát jako nesmyslné, ale tento film je vrchol filmařského umění. Kdy jindy se stane, že je režisér obviněn z trojnásobné vraždy a jako svědky si dovede všechny 3 hlavní představitelé a to prosím živé :-))))) Když tohle víte před filmem a máte trochu nadhledu skvěle se pobavíte :-)) Pouze pro ty, co mají až moc rádi zvířátka bych Vám nedoporučoval na to koukat. ()

LordMysti

Film jsem viděl ještě jako mladej teenager za hluboké totality na videu. A musím říct, že na mě nechal do dnes hodně silný dojem. Nejsem si přesně jist jakou stránku filmu toto mé hodnocení hodnotí, ale myslím že celkový dojem, který byl opravdu velice silný. ()

Zemřel režisér Ruggero Deodato

Zemřel režisér Ruggero Deodato

29.12.2022

V jednom z posledních dnů roku přichází smutné zprávy pro fanoušky evropské žánrové kinematografie, ve věku třiaosmdesáti let totiž v Římě zemřel kultovní italský režisér a scenárista Ruggero Deodato… (viac)