Skins

Veľká Británia, (2007–2013), 51 h 18 min (Minutáž: 44–60 min)

Kaya Scodelario, Jack O'Connell, Hannah Murray, Nicholas Hoult, Joe Dempsie, Mike Bailey, April Pearson, Will Merrick, Freya Mavor, Mitch Hewer (viac)

Jancaa01

Když jsem tento seriál začala sledovat, tak jsem se nemohla rozhodnout jestli je to uplna s*a*ka a nebo jeden z nejgenialnejsich serialu, co jsem kdy videla. Je tak odlisny od vsech ostatnich... A vlastne jsem se nerozhodla doted:D Kazdopadne prave ted jsem dokoukala 4 serii a i kdyz me serial moc bavil, tak se do sledovani 5. serie nepustim. Prvni generace mi uz po par dilech prirostla k srdci a ta druha bych rekla, ze dokonce jeste o neco vic. Jedine co me mrzi je otevreny konec 4. serie. Nejoblibenejsi postavy-2. generace-Cook. Z nejakeho nepochopitelneho duvodu jsem si toho fetaka okamzite oblibila:D Nejmene-Effy. Vsichni ji maji radi, ale ja jsem tu holku snad nikdy nepochopila. Stvala me ta jeji desna "tajemnost". Stale ji povazuju za nejvetsi couru celeho serialu a za cele 4 serie na ni nemam jasny nazor. ()

Tom007

1. séria 100%// 2. séria 100%// 3. séria 80 %// 4. séria 75%// 5. séria 70%// 6. séria 55%// 7. séria 55%. Obl postavy: Tony, Chris, Effy, Cook, Grace ()

Logboiii

Prve dve serie 100% - Bol to moj movietrack k dospievaniu Zbytok ma uz nenadchol , kazdopadne skvela sonda do 00s rokov a dospievania ludi ()

KrejcirikR

Absolutní vrchol. Absolutně bezkonkurenční. Nejlepši coming of age seriál všech dob (1. generace). Euforie vedle toho vypada jako nedokreslená omalovánka pro americké děti. ()

MatoPalkes

Britská srdcovka, prvá generácia samozrejme najlepšia, skvelý výber postáv aj hercov, nenudila ani jedna. S druhou generáciou to bolo slabšie, prišlo mi to trochu silené. Po štvrtej sérii dopozerané, do ďalších sa púšťať nebudem, spokojnosť. ()