Skam France sleduje päť francúzskych dievčat, ktoré začínajú strednú školu. (dwdb)

jiri.twist

Hodnocení 3. série: - mnozí mají pravdu, že se jedná o skvělou sérii s některými originálními prvky - dle mě to není žádná náhražka, napodobenina, plagiát, ale originální francouzská verze - hlavní představitelé postav ze sebe vyždímali maximum, a především Axel Auriant mě dostal, a protože Tarjei Sandvik Moe v norské verzi zahrál neskutečně brilatně (u mě za 11 a taková známka na GT není), tak nemám zde problém vysolit za herecké výkony desítku - a zase jsem bulel jako želva, ach jo ... a proto se s touto recenzí loučím slovy: "UŽ NEJSI SÁÁÁM!" 4x10 ()

Petra321

Pekný francúzsky remake nórskeho seriálu SKAM. Nevidela som original, takže to nemôžem porovnať, ale táto verzia sa mi rozhodne páčila. Epizódy sú krátke, je ich málo, nič sa zbytočne nepreťahuje. Podľa niektorých videí na youtube som si urobila názor, ktorý možno jedného dňa zmením, keď si pozriem original. V tomto remaku sú sympatickejší herci, viac sa k sebe hodia, chémia je silnejšia a to predovšetkým v tretej sérií. ()