Skins: The Movie

Veľká Británia, 2025

Diskusia

Leeslie

Leeslie (hodnotenie, recenzie)

Nebude, místo toho byla 7. série s Effy, Cassie, Cookem, Naomi a Emily...

Zbyisek

Zbyisek (hodnotenie, recenzie)

TheSlezy

Myslím, že ne. Neboť natáčení filmu bylo už asi před 3 lety zrušeno. Nebo to snad opět obnovili a informace mi unikla?

animaxis

animaxis (hodnotenie, recenzie)

Zaroven se na to těším,ale zároveň se bojím,že to blbě natočí.Ale takové pochyby pořád:)

na príspevok reagoval Leeslie

Uživateľ Sssilvieee zmazal svoj príspevok.

hellstruck

hellstruck (hodnotenie, recenzie)

První díl bude věnován Effy (FIRE), druhý Cassie (PURE) a poslední Cookovi (RISE).

Leeslie

Leeslie (hodnotenie, recenzie)

Lidi, vždyť žádný film nebude, z toho dávno sešlo - v roce 2013 má být poslední 7. série SKINS, která se bude skládat ze tří filmů a každý z nich bude rozdělen do dvou částí (takže bude 6 normálních dílů seriálu). V 7. sérii se objeví herci ze všech tří generací...

Lenny.M

Lenny.M (hodnotenie, recenzie)

Co to tak sleduju, tak fakt žádné holky skoro stama nic neví a netočí, takže bud se to začne točit až odvysílaj 6. sérii bo vůbec :(

Martinibaby

Martinibaby (hodnotenie, recenzie)

Zajímalo by mě, kde se to vzalo? Podle mě to je jen nějakej nadšeneckej hoax, byť bych proti filmu rozhodně nic neměla.. Ale četla jsem pár rozhovorů s hercema a nikdo z nich o ničem neví, a ani ne stránkách e4 jsem nic takovýho nenašla.. Tak nevím :)

Jane18CZ

Jane18CZ (hodnotenie, recenzie)

Nejlepší by bylo, kdyby se tam ukázali všichni, to by byla pecka. Netěším se až budu rozdýchávat to, že neuvidím další díly, jen proto, že už nebudou :( zbývá mi 4 a 5 série ale depku z toho mám už ted :D

fixaman

fixaman (hodnotenie, recenzie)

Tak s odstupem bych řekl, že nejméně jsem si oblíbil generaci první.. Každopádně moji oblíbenci: z první generace mám nejraději Maxxieho, z druhé jednoznačně Effy a z třetí zatím Frankie :-) Kdyby se tam objevili všichni tři, vrněl bych blahem :-)

playboxguest

playboxguest (hodnotenie, recenzie)

No hlavně, že tam bude Naomi, tu jsem měla nejraději z celé druhé generace :-D Dík za info.

Jamal

Jamal (hodnotenie, recenzie)

Film navazuje na seriál a sváže všechny volné konce ze tří epizod. Ve filmu se objeví mnoho známých tváří seriálu jako Anwar (Dev Patel) a populární a manipulativní Tony (Nicholas Hoult) ochraňující svojí sestru Effy (Kaya Scodelario). Na filmu pracoval jak tvůrce Skins, Bryan Elsley tak scénárista Jack Thorne. Chris Miles (Joe Dempsie) a Freddie Mclair ( Pasqualino) se tam bohužel neobjeví, i když by se do filmu hodili svými charaktery.

playboxguest

playboxguest (hodnotenie, recenzie)

Kéž by to bylo o obou generacích, že by se nějak propojili, stejně už jsou všichni po matuře, to je moje zbožné přání a vždycky mi chybělo větší propojení všech sérií dohromady, je mi jasný, že Chris tam bude dost těžko, ale vidět obě generace pohromadě, to by bylo fuckin´ cool...

nihon

nihon (hodnotenie, recenzie)

No prva generacia bola najoblubenejsia..tak ma docela mrzi, ze by sa mala tocit najma okolo druhej..tej prvej sa uz serial dalej nevyrovnal, tie emocie, dej, postavy, vsetko sa mi zdalo lepsie, ale asi je to iba moj nazor :)

lehanee

lehanee (hodnotenie, recenzie)

Mělo by se to točit okolo druhé generace, ale zároveň by se tam měly objevit i postavy z první a řetí generace :)
Z té první je potvrzený zatím jenom Dev Patel  a Nicholas Hoult.

fixaman

fixaman (hodnotenie, recenzie)

A to se jako po několika letech budou vracet k původnímu castu? To mi nějak hlava nebere.. Ale na druhou stranu chápu, že tyhle herce si většina fandů Skins oblíbila nejvíc, protože byli první :-)