Voľné pokračovanie príbehu o gremlinoch,ktorí sa premnožia a napadnú obyvateľov mestečka New Batch. (TV Dajto)

B*e*r*r*y*

Je tu pokračování a vydařené sice originalita je fuč,ale pořád se to dá rozvíjet co se asi stane zeleným příšerkám když pozřou pár lahviček s různých pokusů??? (Gremlinonetopejr,inteligent,Spidergremlin,Gizmorambo,Pamelogremlinka:) ()

Víteček

Z komediálně pojatého hororu se stala pouhá parodie na vše možné a ani výrazně hvězdnější obsazení a návrat zesnulých postav nezastavili velký sestup v kvalitě. 45% ()

Gali

První díl měl své kouzlo a byl o dost lepší, než druhý díl. Docela mě zklamalo, že Gremlini vypadali jinak, než v prvním filmu a čekal jsem že se snad ty malé obludy vydají tropit výtržnosti i do města. Pár nápadů však stálo za to (např. Gremlin - pavouk) a nakonec to nedopadlo tak špatně jak mohlo (viz Critters). Těším se na díl, který snad vyjde v tomto roce. Mám obavy, že to bude odporně digitální blbina a určitě to bude multikulti vykastrovaný sequel. ()

Nikolas__

Udělat takhle strašnou kravinu musí být snad i těžší než udělat geniální filmové dílo. Nechápu nikoho, kdo měl nervy se na tomhle podílet. Dno filmového humoru, dno téhle série. Hrůza. Film jsem si musel u konce zrychlit, něco takhle příšerného se totiž ani nedá normálně sledovat. Ten film je tak nudný a debilní že mi bylo celou stopáž zle. ()

májovec13

Už ne tak originální, ale stále zábavné pokračování komedie s hororovým nádechem a skutečně roztomilým chlupatým hlavním hrdinou. ()

LCH

Stejně jako jednička, tak i pokračování Gremlinů je vyvedené. Takže opět dávám (75%) a to znamená, že to vyjde na 4 hvězdy. ()

Luke189

Podle mě výborná než jednička. Hodnotím všemi body. Nechápu, proč tak malé hodnocení to má, ale dle mě je film excelentní. Výborný koncept, příběh a celkově zábava. Hodnotím plným počtem. ()

LencaN

Samozřejmě klasický model - dvojka horší než jednička. Námět je stejný, roztomilý Gizmo a z něj se rodící škareďáci. Ale už to nemá takové kouzlo. Vše se odehrává víceméně v jedné budově v New Yorku. Ústřední dvojice zestárla a dělají potupnou a špatně placenou práci. Je tu dokonce pár postav, kterým by člověk rád zakroutil krkem. Našlo by se tu pár protivných hloupostí. Nenudila jsem se, ale na jedničku to prostě nemá ani náhodou. ()