Death Note - Zápisník smrti

• Česko Zápisník smrti (viac)
Animovaný / Dráma / Krimi / Mysteriózny / Psychologický / Thriller
Japonsko, (2006–2007), 14 h 11 min (Minutáž: 23 min)

Predloha:

Takeši Obata (komiks), Cugumi Óba (komiks)

Kamera:

Kazuhiro Jamada

Mamoru Mijano, Aja Hirano, Kazuja Nakai, Šidó Nakamura, Akeno Watanabe, Maaja Sakamoto, Nozomu Sasaki, Hiroši Ótake, Ken'iči Macujama, Keidži Fudžiwara (viac)

Recenzie používateľa Nikolas__ k tomuto seriálu (38)

Death Note - Zápisník smrti (2006)

Kinematografický masterpiece, jeden z nejdůležitějších seriálu v mém životě. Perfektní postavy, celý seriál neztratí kvalitu ani postupně, a je celý božský. ()

Znovuzrození (2006) (E01)

Začátek nádherného příběhu. ()

Konfrontace (2006) (E02)

Výborné představení La v čistém světle. Krásný díl. ()

Jednání (2006) (E03)

Vynikající díl, pokračuje se v budování atmosféry. ()

Pronásledování (2006) (E04)

Úžasná atmosférická epizoda s temným tónem. ()

Taktika (2006) (E05)

Lightův báječný plán / psycho hra, v parádní epizodě. ()

Odhalení (2006) (E06)

Úžasný díl, který nepatří mezi nejlepší, ale stejně se dá téměř jen chválit. ()

Zataženo (2006) (E07)

Napínavé, plné teroru zasahujícího do mysli, s excelentním závěrem. ()

Záře (2006) (E08)

Další epizoda kde L učiní jedno z důležitých rozhodnutí. Tenhle díl vážně zbožňuji. ()

Setkání (2006) (E09)

Nejvíc cool emo vypadající anime postava se setkává s bohem nového světa. Extrémně husté setkání. ()

Pochyby (2006) (E10)

Výtečný díl, spíše prohlubující naše dva hlavní charaktery. ()

Napadení (2006) (E11)

Skvělá, moc moc povedená napínavá epizoda. Na konci se objevuji třetí velmi důležitá postava. ()

Láska (2006) (E12)

Krásná epizoda, s případnými vylepšeními by mohla být dokonalá, ale i tak dost povedené. ()

Zpověď (2007) (E13)

Naprosto skvělá ukázka kvalitního dílu, Light je pořád mimořádně zajímavý, a L taktéž. ()

Přítel (2007) (E14)

Friend není nejpamátnější díl Death Note, nicméně je opět úžasný, a najde se tu i nějaká ta legendární scéna. ()

Sázka (2007) (E15)

Další neuvěřitelná epizoda, s vážně skvělou atmosférou, a jako vždy pořád překvapujícím Lem. ()

Rozhodnutí (2007) (E16)

Část příběhu kde Light nemá vzpomínky na zápisník je úžasná, nicméně tvoří, podle mě, nejslabší úsek Death Note TO ale pořád znamená že to je skvělé, jen nejméně perfektní! Stejně je tahle epizoda boží.. ()

Poprava (2007) (E17)

Moc pěkný díl, tento seriál je celý strašně podmanivý. ()

Spojenec (2007) (E18)

Jedna z nejpodhodnocenějších epizod seriálu, je báječná, zábavná, souboj Lighta a L taktéž krásný. ()

Matsuda (2007) (E19)

Matsuda je jeden z dlouhé řady úžasných charakterů v Death Note, a jeho epizoda je asi nejvíce komediální z celého Death Note, ale i tak to tak zatraceně dobře funguje a je to vážně vtipné. ()