Agent FBI je posedlý pomstou vrahovi známému jako Rogue, který zabil jeho parťáka s rodinou. Když konečně stane Roguovi tváří v tvář, odhaluje se pravda o jejich minulosti. (oficiálny text distribútora)

Le_Chuck

Ako vysnívaná mela dvoch megaakčných megaikon celkom prúser, aj keď pointa nie je z najblbejšíčh. Len proste nevhodná do mlátičky, kde majú lietať päsťovky, zuby a hlášky. V skratke smiešne béčko s nulovým nadhľadom a seriálovým vizuálom lacno imitujúcim štýl Tonyho Scotta, bodka. 40% ()

Lavran

Nedívejte se na War. Nedívejte se na něj a jděte raději ven, stavte se na hlavu, cokoliv. Do deseti minut si na něj stejně nevzpomenete a navíc budete ušetřeni jedné z nejdebilnějších filmových point. War není nic jiného než špatně natočená nuda bez hlavy a paty, vykastrovaná neumětelským režisérem, co provařil úplně VŠECHNO. A Statham se s tou svou eastwoodovskou drsností a chraplavým hlasem přepracovaného telefonního operátora může jít zahrabat. Jete, je mi Tě líto. ()

castor

Scénáristé podle všeho nemají špetku slušnosti a přichystali si pro nás jednu velkou, šťavnatou a nutno podotknout i úsměvnou, pointu. Zatlačte slzu a tohle si nepouštějte!! Jason Statham jako kamenný kretén s policejním odznakem té superextra třídy, Jet Li jako nehrající „padouch“, co pobíhá mezi šéfy jednotlivých triád. Společně je pojí akční scény, na které je divák náležitě natěšen. Ovšem chyba lávky. Není tu snad jeden zajímavý záběr, jedna originální sekvence, vše jen nezručně sestříháno do nezáživné podoby, kdy kamera, která už dávno není v kurzu, neví kudy kam, připomínajíc to horší z filmografie Stevena Seagala!! Jen tak dál, pánové, a brzy po Vás budou štěkat už jen producenti oněch Seagalových „pecek“!! Kašlu na to, pro značné zklamání ani ty odpovídající ** nedám!! ()

D.Moore

Přímočarý akčňák, kterému nejde o nic víc než aby se hodinu čtyřicet střílelo, kopalo, mlátilo, krvácelo a umíralo, to vše v podání Jasona Stathama, Jeta Li a desítek budoucích nebožtíků, jež si tihle dva postupně berou do prádla. Není to nijak hluboká podívaná, mohlo to být kratší a méně rádoby překvapivé, nicméně dívat se na to určitě dá a akční scény (kterých je ne hodně, ale přímo moc) jsou fajn i díky šlapající hudbě spolehlivého Briana Tylera. ()

MM_Ramone

Aj keď sa Jason Statham a Jet Li nikdy neprepracovali medzi mojich absolútnych top akčných hrdinov, ale predsa len ich mená mám zafixované ako nositeľov vyššej kvality akčných snímkov, v ktorých sa objavili. Takže od titulu v ktorom stvárnili dve hlavné úlohy som očakával, že to bude svižná akčná jazda, pri ktorom sa dobre pobavím. Avšak vďaka scenáristickej impotencii Lee Anthony Smitha a Gregory J. Bradleyho a režisérskej nemotornosti Phillipa G. Atwella to za veľa nestálo. Škoda, mohlo to byť omnoho lepšie. ** ()

Spooner

Jet vs. Jason, měla to být akční událost sezóny, na kterou se těšil každej jejich fanoušek. Jenže vedle tohoto vypadá i jejich předchozí spolupráce na Jedinečném jako klenot. Příběh je úplně dementní a to navíc s tak debilními dialogy, za který by se styděl i Seagal. Akčních scén je tu jen pár a jsou to ty nejhůře provedený akční scény za posledních pár let, co jsem viděl. Bitky jsou tu jenom dvě a mají příšernou choreografii. No a Jet s Jasonem si to mezi sebou rozdaj samozřejmě až na samotném konci a člověku se z toho chce až brečet. No a když už jsme u toho konce, tak tam nás čeká asi nejhorší twist historie. No prostě z tohodle by se člověk zeblil. Jet si musí honem rychle něco natočit v Evropě a Jason musí jít kopat za Franka Martina, protože jinak se týhle ostudy jen tak nezbavěj. ()

petero

Ľudia, čo vám na tom tak vadí? Už ste zabudli na hlúpučké béčka aké točil Van Damme alebo Seagal? Pritom to nie je o nič horšie ako The One kde sa títo dvaja už stretli no Statham od vtedy na rebríčku stúpol takže tento krát je Leemu rovnocenným protivníkom. Ako vidím rozuzlenie príbehu niektorý nezvládli. Pre mňa to bolo príjemné zadosťučinenie nezáživného priebehu a s blížiacim koncom som si film užíval stále viac a viac. Statham aj Jet sú proste nástupcovia akčných borcov rokov predchádzajúcich ktorý dnes točia o mnoho podradnejšie filmy. Proste netreba čakať niečo veľkolepé a zapamätaniahodné. ()

Xmilden

Rozhodně to není tak špatný jak to na první pohled tady vypadá. Trošku sem váhal zda-li na tento snímek vůbec kouknout, když sem viděl takové slabé hodnocení. Nakonec ale zvítězila zvědavost a musím říct, že sem udělal dobře. Film má spád. Akce je až hodně. Krve hektolitry. A vzájemný souboj dvou mega hvězd se koná také. Takže spokojenost s War určitě je. Přestože by to mohlo být ještě lepší. 55% ()

Fiftis

Určite nie som sám, kto si myslí, že zo spojenia Jet Li - Statham by sa dalo vytrieskať oveľa viac, než ako ukazuje tento film. Namiesto nekonečnej akcie som videl len prázdnotu balansujúcu na hrane nudy. Našťastie to títo dvaja borci dokázali vytiahnuť z priepasti nevydarených snímok a zakaždým, keď boli na scéne, tak bolo na čo pozerať. V druhej polovici sa film znateľne rozbieha, ale samotný koniec je úplne mimo. Príbeh si zakladá na vojne japonskej mafie, čo je sympatické a dejovo až na pár miest vcelku dobre zvládnuté. Akcie mohlo byť asi o 200% viac, aspoň ten Jet Li miestami váľa. Príbeh je zaujímavý a dá sa povedať, že aj nečakaný. Len mi tam chýbalo viac akčných scén. Čakal som akciu od začiatku až do konca. Trochu sklamanie, keď vezmem na vedomie, kto tam hrá hlavnej úlohy. Mohla z toho byť pecka, bohužiaľ vznikla iba roztržitý triller, ALE našťastie sa na 'War' dá pozerať. ()

Shakers

Fajn príbeh, veľmi dobrý výber hercov a slušná choreografia bitiek, tak ako aj samotné akcie. No mám zopár výhrad. Nevoňal mi záver filmu, ktorý bol debilne šmyknutý, ale hlavne mi tam chýbali nejaké emócie v samotnom závere. Nechcem spojlerovať, ale žiadny emočný dopad to nemá a nefunguje to po tejto stránke, pritom to príbeh vyložene ponúkne. Škoda. No potešil aspoň stret dvoch hviezd  - Staham vs Li, bol celkom oku lahodiaca záležitosť. Ako jednohúbka je Boj fajn, ale chcelo by to schopnejšieho režiséra, pretože potenciál, aby ten film bol lepší ako je, tam bol. Rád by som to videl v rukách Johna Woo. 70% - 3* ()

mzss1

Film se mi moc nelíbil, ani jsem mu moc nerozumněl. Dost nudných a hluchých míst se tu najde. Divnej konec. Je to celkem škoda, dva skvělý herci : Jason Staham a Jet Li - takhle to dopadlo. Hudba taky nic extra. Příběh nulový. Nějaká akce stu najde, to jo. 33% = ** ()

InJo

Nechutné plivnutí do ksichtu všem, kteří se těšili na přehlídku strhujících soubojů dvou akčních ikon. Atwellovi patrně vůbec nedošlo, co za 'herce' dostal k dispozici, a místo jednoduchého, úderného a stylového akčňáku si pro nás připravil slabý, druhořadý pokus o jakousi variaci na Mannův Nelítostný souboj, což mu samozřejmě hrubě nevyšlo. Snad bych byl ochoten dát i 3* (přeci jen se na to nekouká úplně nejhůř, není to přehnaně dlouhé a v podstatě pořád se něco děje), bohužel úplně ke dnu táhne tenhle paskvil ne vyloženě hloupá, ale přeci jen trochu přehnaná a nedomyšlená pointa a hlavně neuvěřitelně WTF poslední minuta. P. S. Ta jedna jediná bitka těch dvou pánů je krátká, nevýrazná a velice snadno zapomenutelná. :,-( 40 - 50 % ()

Sobis87

Asi tak dobré jako direct-to-dvd seagalovky, akorát místo Seagala tu hrají hvězdy vyšší zářivosti, ale jestli si budou nadále vybírat role v takových kravinách, jako je Boj, tak brzo vyhasnou taky. 30% ()

Anderton

Pre videotrh ako stvorené, lenže v tom hrajú Li a Statham a vy očakávate super akčnú jazdu. Toto točili v 80kách Van Damme, Lundgren a Seagal a pokračujú v tom až dodnes. Ale raz za čas, prečo nie. Bohužial si takýmito úlohami si Li a Statham kopú vlastný komerčný hrob. Nech radšej točia jeden film za rok, ale nech to stojí za to. ()

teutates

Rádobe B-ečko, ktoré priemer určite spĺňa. Vadil mi hlavne český dabing, ktorý bol priam neznesiteľný... War je tuctovka, kde sú všetci strašní "drsňaci", ktorý nepodliehaju žiadným pravidlam a nespĺňajú etiketu slušého správania. Film sa snaží o cool zábery, tak ako o nejake odkazové úseky, avšak nič zvláštne sa nekona. Začiatok ma sral, pretože trápnosť a klišé nebrali konca, ale postupom času sa z tohto snímku stáva priemerná urážka japonskej mafie... 5/10 ()

mil@n.fanatik

Mírně nadprůměrný akční hriller s tradičně skvělým Jasonem Stathamem v akčních filmech a i Jetem Lim. Film není bůhvíjak oslnivý svým dějem a kvalitou, ale akční řezba to nahrazuje. Fanoušci akčních filmů jsi přijdou na své. Ty jako mě tento film na srdci příjemně zahřál a potěšil. Celkově ale jak už jsem psal - mírně naprůměrný akční film a hodnocení nejspíš odpovídá.. .. 60% ()

predators

V podstatě ani nevím, za co dát hvězdu:-) Nekonal se žádný velký scénáristický nápad, myšlenka(až na závěrečnou pointu) a ani, pro mě, hvězdné duo v hlavních rolích neukázalo své maximum. Žádný souboj, ať už mezi nimi nebo proti někomu jinému. Místo toho mi byla naservírována jen bezhlavá, bezduchá střílečka a hromady mrtvých číňanů. Nic, s čím ztrácet čas...20% ()