Agenti FBI John Crawford a Tom Lone pri zásahu proti Jakuze mali zlikvidovať aj mafiánskeho zabijaka Sólistu. Ten však prežil a zavraždil nielen Toma, ale aj celú jeho rodinu. O tri roky neskôr John vyšetruje prípad, v ktorom znova figuruje Sólista. Prečo však zaútočil na vlastných kolegov z Jakuzy? Je možné, že zradil svojho šéfa Shira a pracuje pre jeho rivala, mafiána Changa. Získava pre neho drahé sošky koní, ktoré patrili Shirovi. John odhalí, že Sólistovi nešlo o likvidáciu gangstrov, ale o lúpež, pričom mu musela pomáhať polícia. John stretne Sólistu zoči-voči a zistí, že po plastickej operácii zmenil podobu. Do mesta prichádza Shirova dcéra, aby urobila v Jakuze poriadok. Sólista rozpúta vojnu medzi Shirovou Jakuzou a Changovým gangom. Medzi mafiánmi dôjde k veľkej prestrelke, do ktorej sa zapojí aj polícia. John prenasleduje Sólistu, ten však uniká. Teraz je však už jasné, že Sólista stále pracuje pre Shira a má za úlohu úplne zničiť Changovu rodinu. Zlikviduje Changa, ale jeho žena a dcér utečú. Zároveň zabije Shirových mužov, aby o tom nemohli hovoriť. Do mesta prichádza samotný Shiro a John vie, že jedine on môže Sólistu zastaviť. Preto ho informuje o jeho poslednej chybe... (TV JOJ)

Hapretor

Očekávání velké. Shlédnutí mrzuté. Čekal jsem velmi hezké bitky ala duel Statham vs. Li. Nic takového. Jen rádoby "chytrý" děj, pokoušející se šlapat na paty kvalitnějším akčním thrillerům. Ty ho ovšem zašlápnou. P.S. Jedna hvězda za Stathama a druhá za Liho. Aspoň, že si zahráli spolu. ()

Puol

Žiadny očakávaný ultimate fight sa nekoná, jedná sa o štandartné akčné B-čko s neštandartným až prekvapivým záverom. Jet aj Jason sú v pohode. ()

P.J.2

Podle mě rozhodně dost podhodnocenej film,co jste všici čekali? Že na začátku filmu na sebe Statham s Lim naběhnou a do konce filmu se budou řezat hlava nehlava? :-D ()

helloween93

Vcelku solidní akční podívaná, příběh byl trochu složitý, ale zase na druhou stranu plný zvratů a samotný konec mě velmi překvapil. Jen si myslím, že se Jet Li a Statham mohli mlátit víckrát než jednou za celý film. ()

MickeyStuma

Rychlá akční jízda, kde se před kamerou podruhé setkali Jet Li a Jason Statham. Jednoduchý takřka bezvýznamný děj, zato zuřivá akce se dvěma úžasnými bojovými scénami. Jak Jet tak i Jason tu ve svých rolích zastupují své typické charaktery, které jsou v rámci děje využity na plno. Hlavně u Jeta, který svým mrazivým pohledem a děsivýma očima vyvolává nejistotu v tom, co se mu zrovna honí v hlavě a s čím následně vyrukuje. A tak si u něj divák není dlouho jist, jak to s ním tady vlastně je. Příběh o pomstě v ražení, který není pro každého. Na plynulost je třeba zapomenout. Jsou tu dva matadoři, kteří hodlají svým fanouškům něco ukázat a také ukáží. Bohužel za cenu v určitých chvílích k jisté zmatečnosti a nerozhodnosti. V rámci zběsilé akce však stojí snímek za pozornost. Akčně nabití fanoušci si užijí své do posledního puntíku. Ostatní budou chvíli přemýšlet, o čem to vlastně celé bylo. ()

Blaogranas

Souhlasím s komentářem marceka. Je to film s obrovským potenciálem, který samozřejmě představují hlavní hrdinové Jet a Jason. Těžce sem se rozhodoval mezi 3* a 4*. Pro 3 hovoří slabé využití bojových schopností obou borců a trapná poslední dvouminutovka; pro 4 zase zajímavá práce plastických chirurgů, kteří tak vytvořili prostor pro dokonalé překvapení. Nakonec se přikláním ke 4 s nutnou poznámkou, že celkové hodnocení filmu je zde trochu zavádějící a určitě stojí zato ho zhlédnout (a možná ne jen jednou). ()

Yancl

Určitě nejsem sám, kdo si myslí, že ze spojení Jet Li-Statham by se dalo vytřískat mnohem víc, než jak ukazuje tento film. Místo nekonečné akce jsem viděl jen prázdnotu balancující na hraně nudy. Naštěstí to tihle dva borci dokázali vytáhnout z propasti nepovedených snímků a pokaždé když byli na scéně, tak bylo alespoň místy na co koukat. Ve druhé polovině se film znatelně rozjíždí, ale samotný konec je úplně mimo mísu. Příběh si zakládá na válce japonské mafie, což je sympatické a dějově až na pár momentů vcelku dobře zvládnuté. Akce mohlo být asi o 200% více, alespoň ten Jet Li občas válí. Mohla z toho být pecka, bohužel vznikla pouze roztržitá slátanina, ALE naštěstí se na 'War' dá dívat.[50%] ()

Johny M.

Doufal jsem v o něco větší konfrontaci (Boj) Liho a Stathama, ale bohužel. Přesto je to poměrně slušná akční podívaná; nic víc, nic míň. 3,5* ()

charmin

Nahodou, nebolo to to najhorsie z akcnych filmov, co som doteraz videla. Aspon niektore sceny boli uveritelne, no plasticka operacia??Prosim Vas... ()

PEZ

Jet a Jason vyhlasili vojnu svojim fanusikom. A aby ukazali, ze to myslia vazne, najali si na to dvoch debutujucich scenaristov a rezisera videoklipov. Vyslo im to dokonale. ()

darkreider

Chcel som dať jednu, ale Liboráč povedal, že dve sú zaslúžené, tak budiž. Nech si ich Li a Statham rozdelia. Strih je úplne debilný (zlámať prsty!!!) a nie je vidieť zhola nič, treba len počkať až sa to ukľudní a spočítať padlých. Takže každá akcia je sprasená a ani jej tam nie je dosť. Záverečný twist prekvapil aj nás ostrieľaných znalcov, ale o jeho korektnosti môžeme polemizovať. Aspoň, že Jason je tvrďák od prvej sekundy a drží si to až do konca. Ostatne, tak ako vždy. ()

tranquill

"Bolest může být zbraní, když budeš chtít." Jeden z nejkvalitnějších Stathamových akčňáků. I když nejde jen o něj. Perfektní bojové scény, slušná kamera a překvapivý závěr. Spokojenost. ()

LordMysti

Mdlé, nudné, nemasnté, neslané. I přes to jsou Jet Li a Statham velké hvězdy které i takto špatný film dokáží pozvednout, ale více jak za tři to rozhodně nepůjde. Škoda, tato kombinace má opravdu vysoký potencionál, který bohužel nebyl využit. I celkové vizuální zpracování nebylo úplně špatné, ale prostě tomu chybělo něco víc, takto je to pouze bezduchá slátanina... :( ()