Tři metry vysoký, zuby jak žiletky, drápy jak ostří nože. Nejděsivější žijící tvor na zabíjení je právě za tebou…
Osm problémových mladých lidí je odsouzeno k týdenní službě v komunitě ve vzdáleném kalifornském parku. Pod dohledem rangera Boba dostane skupina možnost odpykat své činy tím, že absolvuje cestu lesem. Bob jim bude jen poskytovat vodítko. Mezitím se v parku objeví uprchlý sériový vrah. Už v sobě nemůže držet svou krvežíznivost dál a hledá si své nové oběti. V lese však není jediným predátorem. Třímetrový grizzly si chce také přijít na své a skupinu sleduje. Z nevinné cesty lesem se tak stává boj o přežití. Počet mrtvých stoupá a idylické tábořiště se zalévá krví. (oficiálny text distribútora)

Pumiiix

Tom Skull by podle mě byl schopný v lepších podmínkách natočit povedený horor. Jeho kamera a zachycení přírody, pohledy zpoza křoví a jiných úkrytu a celkově vizuály jsou dobré. Horší jsou už samozřejmě herci, i když se třeba budou dívkám kluci líbit – hrát neumí – to samé platí i o děvčatech – hrozně přehrávají – všemu nahazuje korunu hrozný scénář. Nejlepší byla Bebe a její „barbie demence“ ovšem na konci…..Film má opravdu hodně chyb, zbytečné zapojení sériového vraha, příběh se pomalu rozjíždí a solidní tempo chytne snad až v poslední 20minutovce. Gore efekty jsou v nejlepším průměrné, scéna s maskotem medvěda je jasně nejlepší, další už jsou spíše trapné než hrůzu nahánějící! Souboje s grizzlym se TAKÉ nepovedly a vypadají hodně uměle….4/10* ()

J*A*S*M

To zas byla jednou kravina... Ochotníci si vyrazili na výlet do lesů a rozhodli se natočit tam horor. Scénář sesmolili ze všech možných i nemožných klišé, přihodili pár záběrů divoké zvěře (všehovšudy asi čtyři), a aby se diváci nenudili, umístili do okolí i masového zabijáka. Záměr se však hrubě nepovedl a divák se tedy nudí opravdu hodně. ()

LIVINGDEAD

Jelikož se na horrory dívám společně se sestrou, přikláním se i k jejímu hodnocení. Oba jsme se u tohoto filmu shodli, že byl dobrý. -Nenudili jsme se, -pěkná příroda, -dobrý námět, -skvělý výběr herců (na BIBI nikdy nezapomenu :-), -živý medvěd,.......Samozřejmě, že to není ten typický horror, plný krve, lekaček a psycho hudby, ale alespoň nějaká změna. ()

EvilPhoEniX

Há Há.. Náhodou Jak říkají Kolegové Super Úlet! Strašně Sexy Kočky! Bibí Blbka.. Blondínka Prostituka a Lola Drsnačka z Gangu.. Vůbec jsem se Nenudil Bavil jsem se Skvěle... Komediální Stránka Skvělá.. Horší to je s tou Hororovou.. Vyznělo to vážně Komicky.. Pochválit naopak Musím Vraha.. Skvělý Výběr.. Hnusák jak Má BÉjt! ()

Viktooorka

Můj medvídek Pú silně protestuje, aby se natáčeli filmy, kde má být (krásné stvoření) Grizzly vrahem. Po mém několikahodinovém utěšováním, se nechal přesvědčit, že film je jen film a můžou udělat vrahy i z motýlků. Proto mu nevadilo poslouchat, na dobrou noc, příběh o Grizzlým parku, z kterého byl nadšený jako jeho maminka, já. Do Bebe se zamiloval na první poslech a fandil jako každý správný méďa svému jmenovci (kterého si musí oblíbit nejen zoofil). A po krásném nočním snění se oba těšíme, až se zase někdy ke Grizzlýmu parku vrátíme, třeba za rok :o) ()

obitus

Proč jen není celý film natočený v duchu poslední čtvrthodinky? Ta je splatterově krvavá a příjemně ulítlá. Bohužel, to co jí předchází je kombinace nudy, trapnosti a občasných vtipných hlášek. Tak snad v dalším díle. ()

Flipnic

Tady ten film není ani tak horror, jako spíš černá komedie ... To asi málokdo pochopil a posuzuje to jako horror, slasher nebo tak něco. Ale přitom je to jeden velký úlet. Technicky se filmu nedá absolutně nic vytknout, je zpracován naprosto precizně. Už za záběry přírody bych dal hvězdičku, prostě nádhera. Herci hrají výborně přesně to, co se od nich chce a žádá a jasně vykreslují svoje idiotské postavy. Medvěd je živý a je to macek, sériový vrah je buranský a nesympatický. A hlavně ... od začátku filmu jsem nevěděl, co se z toho vyklube. Nikoliv nejhorší, ale právě nejlepší je na tom scénář, který vodí diváka od začátku za nos. Pokud na tu hru člověk přistoupí, myslím, že se docela dobře pobaví. Postava šerifa je taky úžasná, tak vyrovnaného, charismatického týpka, na kterém nejde poznat, jestli má tolik zkušeností a otravná děcka vyloženě na háku, nebo je tak blbý a senilní ... to jsem snad ještě neviděl. Náhodou, perfektní filmová komedie bez jakýchkoliv klišé, což je na filmu asi to nejpodstatnější. ()

MM_Ramone

Osem mladistvých delikventov je odsúdených za svoje prečiny na verejno-prospešné práce. Tento trest si majú odpykať zberom odpadkov v národnom horskom parku. Uprostred hôr však na nich číha smrteľné nebezpečenstvo. Dostali sa do teritória medveďa zabijáka. Ten na svojom území nemieni tolerovať žiadnych votrelcov. Začne ich jedného po druhom likvidovať. "Grizzly Park" je veľmi slabý americký natural animal horror. Od tristo päťdesiat kilového grizzlyho som očakával, že predvedie omnoho väčší masaker. * ()

darkrobyk

„Možná, že šel...uááá!" „Teď ho žere...už ho neslyším." Skupina mladých delikventů odjíždí do přírodního parku uklízet odpadky. Na místo je doveze odsouzený uprchlý vrah, což nikdo ze zúčastněných jaksi neví. V lese ovšem číhá něco děsivějšího -vlci, medvěd a pozor: skunk není kočka! Povedené titulky a pak už návštěva parku v čase podzimu, kdy stromy září barvami - poetické. Vůbec příroda je zde krásná a mohlo jí být více. Postavy jsou samozřejmě idiotské, ale o to ani nejde. Správný fanoušek stejně čeká až na čas krmení. Toho se samozřejmě dočká, byť kamera mohla být více přítomna ve vrcholných momentech útoků a žranice. Od osmdesátkových filmů, kterým se tenhle počin podobá, se film liší absencí nahoty, byť příležitosti by byly... Jistě, současný divák ji v době internetu lehce oželí, ale zpestřením by byla. Dojde na utržené ruce, nohy, hlavy i střeva ven. V závěru se divák dozví odpověď na jednu z klíčových otázek, zda Bebe má silikonky, či nikoliv. „Já jsem dobrej medvěd, hele! Uááá!" Svist. Šplouch. Plesk. ()

Ampi

Silná dvojka, ale dvojka. Nebylo to nejhorší. Ursus arctos horribilis měl pořadný apetit a ranger Bob byl dobrý borec. ()

juta

Gratuluji Grizzlymu a děkuji mu, že se zbavil té otravné pakáže. Chtěl bych vidět takový děcka, který v životě nic neudělali, aby byli prospěšní v nějakém parku. Hrozný výběr a scénář tomu jen dodal grády. ()

MISSha odpad!

Neuvěřitelně špatný, stupidní a nudný film, který si hraje na horor a uráží samotný žánr! Tohle je přesný reprezentant hodnocení jménem Odpad! ()

Arkos

Tak tenhle horor /občas spíš komedii/, jsem v pohodě dokoukal,ale to je taky jedno z mála plusů, které tenhle film pro mě měl. Pak to byla ještě pěkná příroda, živý grizzly a filmová postava BeBe. Toť vše. ()

misterz

Hrozná kravina, ale myslím, že si tento film jednu hviezdičku predsa len zaslúži, hlavne za ten masaker a celkom prekvapivý koniec, aj keď dosť uletený. ()

pornogrind

Jako horor to moc neobstojí, ale po komediální stránce to je lepší. Za sebe musím říct, že jsem se u filmu nenudil a bylo to pohodový odpočinkový koukání u kterýho sem mohl vypnout mozek. Bí Bí byla jedinečná. ()

kingik

Tak tohle byla naprostá ultradebilita, kterou stvořil naprosto neschopný režisér a scenárista v jednom Tom Skull. To jméno si musím zapamatovat, protože spatlal doslova vše, na co sáhl. Do národního parku vyslal partičku mladistvých delikventů, sestavenou z výstavních blbek, frajírků nebo loserů, vykonat veřejně prospěšné práce. Není mně známo, proč tam s nimi poslal i nebezpečného uprchlého trestance, který než se stačil rozkoukat, byl rozsápán medvědem. Pak už ovšem film bez špetky hororové atmosféry vrší jednu stupiditu za druhou a není vůbec jisté, zda režisér z toho chtěl mít komedii anebo horor, ale ani jeden žánr se nedostavil v plné polní. Ve filmu hlavně dominuje debilita, například scéna, ve které si celkem normálně vypadající dívka splete skunka s kočkou, myslím hovoří za vše. Emily Foxler však roli vymaštěné brunety příliš přehrávala a měla ji přenechat své blond kolegyni Julii Skon, která by si s ní možná poradila lépe. Ve stupiditě se režisér vyžívá až neúměrně, ale kdyby alespoň uměl schopně režírovat, ale ani tuhle činnost nezvládá. Závěrečné medvědovo vražedné běsnění jako by vypadlo z nějaké parodie, a to přijde ještě neúnavný režisér se závěrečnou scénou, ve které rozzuřený medvěd rozsápe dívce prso a z něho vypadne silikon. Ne, opravdu tenhle film ani není možné hodit do odpadu, protože kdyby blbost kvetla, tak tenhle film je samý květ. Jedině snad hudební doprovod byl k filmu milosrdný a něco do sebe měla i závěrečná ironická pointa vysvětlující, za jakým účelem byl medvěd vycvičen, ale to je zatraceně málo. ()

dr.horrible odpad!

Jeden z filmov pri ktorých musíte váhať, či sa viac hanbiť za hercov, alebo scenáristu. Vole, Livingshit dal 4*, prečo ja sa nikdy nepoučím? Každopádne, brum z tohoto nespravím, aspoň že aj ten nácek skapal ()