Grizzly zabijak

(TV film)
  • Česko Grizzly: Pomsta šelmy (viac)

Skupinka čtyř kamarádů – Wes, Sean, Ritch a Lauren –, kteří právě s úspěchem udělali maturitu a také ji řádně zapili, se vydá na výlet. Kohosi napadne, že by mohli jet na místo zvané Grotto, kam je zakázaný vstup. Mladíci se pro nápad ihned nadchnou, jen Lauren se nezdá. Nakonec ale i ona souhlasí... Když přijedou na místo, všude visí cedule o zákazu vstupu. Čtveřice jich nedbá a velkou rychlostí brázdí prašné cesty parku. Pak auto do něčeho nečekaně narazí a skončí v křoví. Otřesená Lauren se vydrápe z havarovaného vozidla a spatří na cestě usmrcené mládě medvěda grizzlyho. Sean navrhuje, aby co nejrychleji odjeli, protože matka bude určitě nablízku. A nepochybně se rozzuří. Z lesa už se ozývají znepokojivé zvuky... (TV Prima)

MM_Ramone

Štyria mladí Kanaďania, traja blbečkovia a jedna hlúpa blondýna, si vyrazia z veľkého mesta do divokej prírody. Chcú si urobiť dobrodružný výlet. Porušia zákaz a vstúpia do uzavretej horskej oblasti Saranac Grotto. Ukáže sa to ako velice zlé rozhodnutie. Dostali sa totiž do terirória obrovskej medvedej samice. Navyše sa im podarí pri šialenej jazde lesom zabiť jej mláďa. To spečatí ich osud. Čaká ich krvavá pomsta rozzúrenej šelmy. Začne ich prenasledovať "Grizzly zabiják". * ()

Prochy38 odpad!

No tak to byla kravina století. Chtěl jsem dát * za mědvěda, ale ty tři max čtyři záběry, kde byl vidět za to nestojí. Pár poznámek. Medvědi opravdu nemají chápavý palec. Debilita všech zúčastněných nezná hranic. Jednání v krizových situacích bylo opravdu nepochopitelné. Jediné pozitivum filmu bylo, že všichni umřeli. Bart the bear se asi obrací v hrobě. Navrhuji všechny, opakuji všechny tvůrce, včetně režiséra nakopat do prdele.... ()

corpsy

Zo začiatku som tomu dával ešte ako také nádeje, ale potom čo sa dostavila prvá akcia s medveďkom, všetko sa to rozplynulo. Jedna bieda a rovno aj hanba tvorcom. Podľa ich prevedenia, sa tu celý ansámbel chová ako banda tupých hláv ( áno, občas aj tá medvedica ), dostáva sa do nelogických situácií a hraje mizerne. A ku tomu nuda jak blesk. ()

darkrobyk

Rozkravená omladina jede tam, kam nemá, a navrch přejede medvídě, čímž si zadělá na pomstu jeho matky. Chování postav je samozřejmě hloupé, ale za to zaplatí, tudíž v pořádku. Snímek zdánlivě nabídne více motivů, rozvíjí však jen medvědí pomstu. Nachází se v zakázaném prostoru sklad nebezpečných chemikálií a má vliv na okolní přírodu? Zodpovězena je jen první otázka. Prázdný dům s hospodářskými budovami není opuštěný, jak by se mohlo zdát. Kromě lovecké výbavy má také laboratoř. Majitelé se však neobjeví, což by býval mohl být další prvek do příběhu. Medvědice pronásleduje omladinu bleskovou rychlostí, takže buď je Flash, a nebo má klony. Útoky se smrsknou na poletování postav vzduchem a krvavé cákance na kameru. Medvědice fajn, trikové záběry průměrné (ty umělé medvědí paže byly až příliš okaté) a lesní tajemno dokreslovala mlha (plus kouř z chemikálií). Některé scény byly napínavé, ale jako celek je film slabý fantastický kousek. Druhou hvězdu dávám za to, že se nenaplnilo klišé s blondýnou. Film skončil přesně tak, jak jsem si přál. ()

Natix odpad!

To takhle vezmete z videobanky Discovery channelu dva záběry, jak medvěd řve, dva jak stojí, jeden jak běží, u cirkusáků přitočíte, jak medvěd leze po autě, každý záběr párkrát zopakujete a hurá, máte půlku tohohle filmu. Na tu druhou si půjčíte od souseda starý jeep, najmete 4 (porno)herce a necháte je běhat po lese s klíčem na výměnu pneumatik (vůbec jsem nepochopil za jakým účelem). Pro "kill" záběry už stačí přes obraz nakreslit v MS Paint pár červených fleků a jste hotoví. Sračka jak zákon káže. Mimochodem, při pohledu na režisérovu filmografii si nelze nevšimnout homofóbního sdělení filmu: jste-li teplí, nejezděte do lesa, nebo vás sežere medvěd! ()

• Scény, ve kterých medvěd nahlas "vrčí", byly dabované. Ve skutečnosti - když stál na zadních nohách - tak prosil o marshmallows. (Cheeker)
  • Medvěd se jmenuje Koda. Navzdory tomu, že ve filmu hraje samici, je Koda samec. (Cheeker)
  • Na místech, kde bylo nebezpečné natáčet s medvědem, hrál herec v medvědím kostýmu. (Cheeker)