Réžia:
Michael KarenKamera:
Stephan SchuhHudba:
Siggi MuellerHrajú:
Nikita Wokurka, Barnaby Metschurat, Henny Reents, Thomas Fritsch, Oliver Nägele, Heinrich Schafmeister, Claudia Lössl, Christoph Maria Herbst (viac)Obsahy(1)
Jedenáctiletému Felixovi se stýská po jeho starším bratrovi, který ho před 5 lety po tragické smrti obou rodičů nechal u pěstounských rodičů. V jejich dílně si Felix tajně staví z rezavých součástek vlastní „auto". Když k němu připojí notebook, zásluhou myši, která přeběhne po klávesnici, se po internetu napojí na firmu, vyvívející programy umělé inteligence, a vdechne svému autu život a s ním i schopnost komunikace. Firma si ale krádež drahocenného softwaru nenechá jen tak líbit, a tak se rozjíždí bláznivá, dobrodružná honička, která může mít jen jednoho vítěze... (TV Barrandov)
(viac)Hrajú
Nikita Wokurka
Nemecko
Najlepšie filmy:
Kráľ tancuje (2000)
Pipky v akcii 2 (2007)
Loď snů (1981) (seriál)
Barnaby Metschurat
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Solino (2002)
1864 - Brødre i krig (2014)
Farba víťazstva (2016)
Henny Reents
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Chiko (2008)
Moja cudzia priateľka (2017) (TV film)
Stopa naděje (2006) (TV film)
Thomas Fritsch
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Júlia, ty si čarovná (1962)
Der letzte Ritt nach Santa Cruz (1964)
Zabijak Wexxer (2004)
Oliver Nägele
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Almanya - vitajte v Nemecku (2011)
Jsem hezká? (1998)
Blaženosť (2012)
Heinrich Schafmeister
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Marlene (2000)
Přeskoč (2007)
Claudia Lössl
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Kleines Arschloch (1997)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hrdinovia z ríše Gaja (2004)
Christoph Maria Herbst
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Rivali (2015) (TV film)
A co třeba Adolf? (2018)
Wickie und die starken Männer (2009)
Ulrike C. Tscharre
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nikdy neodvracaj zrak (2018)
Tichá rozlúčka (2013) (TV film)
My, netvori (2015)
Tim Seyfi
Turecko
Najlepšie filmy:
Proti múru (2004)
Púštny kvet (2009)
Posledný súd (2008) (TV film)
Sebastian Feicht
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Smrtiaca lavína (2008) (TV film)
Michael Schiller
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Teroristé hákového kříže: Vyšetřovatelé - Jen pro služební použití (2016) (TV film)
Sluhové války (2019)
Edeltraud Schubert
Najlepšie filmy:
Banditky (1997)
Charlie 2: Všetky psíčky idú do neba (1996)
Kdo dřív umře, je déle mrtvý (2006)
Axel Häfner
Najlepšie filmy:
Zázrak z Bernu (2003)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Robert Jarczyk
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Big Ben (1996) (seriál)
Vražda v lepšej spoločnosti (2007) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Karin Engelhard
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Láska v Benátkach (2005) (TV film)
Herman van Ulzen
Holandsko
Najlepšie filmy:
Lea (1996)
Srdcoví rebeli (2017)
Dnes som blondínka (2013)
Thomas Czerniejewski
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Utta Danella: Ženy ze zámku (2004) (TV film)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Nina Brandhoff
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pizza a marmeláda (2008)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rocco Bretscher
Nemecko