Rosamunde Pilcher

• Rakúsko Rosamunde Pilcher
Nemecko / Rakúsko, (1993–2024), 250 h 9 min (Minutáž: 82–180 min)

Predloha:

Rosamunde Pilcher (kniha), Rosamunde Pilcher (poviedka)

Stuart Davidson, Alexander-Klaus Stecher, Patrik Fichte, Daniela Ziegler, Michael Roll, Diana Körner, Christine Mayn, Siemen Rühaak, Will Mattos (viac)

fooggyy7

U Pilcherky se mi líbí (většinou) krásné ženy, krásná auta, krásné zámky a domky, krásné zahrady. Takže vaše hodnocení plně nechápu. Hlavně, že dáváte 5 hvězd filmům jako Schinlerův seznam a podobným kravinám ()

Ceberus

Jsem nucen to vidět na pozadí, když hrávám karty s babičkou, fanynkou seriálu. Není to můj žánr, ale na druhou stranu je třeba uznat, že odpad to není. Nejsou tam hrubé chyby ve scénáři, v hereckých výkonech, v kameře, v kostýmech či lokalitách - lidi tomu dávají odpad zpravidla proto, že nesnáší ten žánr, ne jako hodnocení filmů jakožto produktů. Mou jednu hvězdu berte jako vyjádření, že odpad to není, ale je to osobní označení, že se na to ani nemám pokoušet dívat. 😉 Pokud jste fanoušci žánru, přimyslete si k mému hodnocení nejméně dvě další hvězdy, pro vás ostatní platí ta jedna. ()

zdeny99

Pornoseriál pro ženské publikum se vším všudy, co do takového žánru patří (přepychové nemovitosti zpravidla blízko překrásného pobřeží, zajímaví, bohatí, krásní a překvapivě zpravidla osamělí muži, nádherná auta, život v luxusu). Vše je to tak umělé, snobské, ale přesto nádherné. A ze všeho nejkrásnější jsou zpravidla ty postarší ženy, které tu hrají hlavní role. Takové ty, tzv. femme fatale. [3296. hodnocení, 2. komentář, 21%, 202. nejhorší seriál] ()

Galéria (3 337)

• Natáčelo se v Anglii. (M.B)
  • Natáčení probíhalo v anglickém Cornwallu. (Terva)
  • Když Steve (Christof Arnold) běží po pláži, aby „náhodně“ potkal Cory (Johanna Klante), má později při rozhovoru s ní pokaždé (při každém dalším záběru na něj) jinak mokré triko. (Zorgica)