Bohatý televízny magnát Ian Breckel (Robert Mammone) chce zbohatnúť ešte väčšmi, a tak vymyslí špeciálny televízny formát, v ktorom odsúdení zločinci bojujú na život a na smrť v priamom prenose. Na opustený ostrov prepraví desať krvilačných zločincov, ktorých vykúpil väzníc celého sveta. Zároveň tam vybuduje televízne centrum, z ktorého sa bude vysielať na internet tridsať hodín živého prenosu zo skutočnej vojny. Počas nej si desiati vyvolení zabijaci pôjdu po krku, pričom živý a bohatý sa z ostrova dostane len jeden z nich, deviati musia zomrieť. Prípadnú spoluprácu súperov vylučujú bomby pripevnené na ich členkoch, ktoré pri falošnej hre, uplynutí limitu alebo nešetrnej manipulácii explodujú. Veď ako hovorí producent Breckel: „To nie je vojna. Je to televízia. To je komplikovanejšie.“ Netuší však, že jeden z aktérov jeho plánovanej šou je špeciálne vycvičený vojak, bývalý príslušník amerického námorníctva Jack Conrad (Steve Austin), ktorý mu pripraví nejedno prekvapenie a poriadne mu skomplikuje plány. (TV JOJ)

Beo.wulf

Je to docela dobrý film, ale takovyhle podobny namet uz jsem nekde videl. Ze by Battle Royale? Obsazeni je velmi dobry, v dnesni dobe spousta lidi chce videt poradny maso a to dokazou obstaravat poradne namakany chlapy a nebo mrnouskove s umenim napodobujici Bruce Leeho.Akorat jsem cekal ze Vinnie Jones bude kladas, ale i tak docela povedeny filmek. ()

Yancl

Ale čert to vem, mně se tahle akční slátanina líbila a vychutnal jsem si chutný žvanec v podobě akční kanonády, kterou se autoři snaží podávat co možná nejčastěji. Musel jsem ale přehlídnout jednu podstatnou věc, tou je přemáznutý děj, který je stavbou podobný jako Battle Royale, akorát s tučnějšími postavičkami:) Příběhová stránka je prostě mimo mísu a některé záběry jsou příliš na oko(nepovedené). Naštěstí je zde S. Austin, 130kg chodící hora masa, který díky svému charizma zachraňuje co může. A poněvadž mám pro tyhle nabouchaný hrdiny slabost, zvedá to můj celkový požitek z filmu zas o něco výš. [71%] ()

Melly.pro

Nemůžu říct, že je to úplně špatnej film, ale čekal jsem asi něco víc. Dle mého, kdyby tam třeba nedávali pitomý mexický manžele a znásilnění jeho ženy, ale dali tam radši víc vyšinutejch týpků jako třeba toho araba, sestříhali pořádný bitky, tak to mohlo bejt aspoň dobrý maso, když už nic. Nicméně koukat se na to dalo a chvilema jsem se i docela bavil.. ()

Spiz

Chvílema sem se bavil, ale po většinu času nudil. Austin je můj oblíbený wrestler, ale coby herec stojí za zlámanou grešly. Kamera byla otřesná. * - Vinie Jones se upsal srač**, ale byl jediný, který to tak nějak držel. * - soundtrack, * - Za Austin, respektive za jeho pokus. xD ()

Filmárik

Nie príliš vydarená kombinácia Battle Royale a hry Manhunt sa v rukách skúsenejšieho režiséra a hlavne scenáristu mohla premeniť na slušné akčné mäso no žiaľ nestalo sa. Začiatok bol však sľubný, obzvlášť výsadok na prekrásnom tropickom ostrove, a takisto aj niekoľko pôsobivých momentiek. Inak je to iba bezduchá plejáda bezkrkých hlavohrudí ( a samozrejme niekoľkých samíc z pľúcneho oddelenia ) ktorým pred natáčaním zrejme povedali že idú točiť novú sériu WWE akurát vonku a bez divákov. ()

IBI

Film se rozjíždí jako slušný nenáročný odvar, ale po pár celkem efektních scénách se bohužel tvůrcům zvrhla zdravá mysl a v běžně přístupném filmu podle mě zkrátka zašli moc daleko co se týče vkusu a brutality. Vinnie Jones tady je za absolutního "vepřáka", který se neštítí ničeho, což by mi až tak nevadilo, kdyby to nebylo v hlavním záběru celou druhou půlku filmu. ()

Ssoumess

Proč jsou souboje točeny vysloužilým kameramanem s parkinsonem nechápu... Příběh vo h*v*ě, čekal jsem alespoň nějakej malej zvrat nebo překvapení. Nicméně mělo to atmosféru, hlavně sény ze studia, tam mě fakt mrazilo... 5/10 ()

Hulk Hogan

Při účastí lidí jako Stone Cold a Vinnie Jones jsem se těšil na solidní akční podívanou. Tím spíš, že film pochazí z produkce WWE. Ne že bych čekal nějakej extra inteligentní snímek (u podobnejch filmů se s debilnim scénářem počítá), ale zas tak na hovno to bejt nemuselo. Docela zbytečnej film. ()

PEZ

Sice totalne priamociare, ale zabavne. Steve Austin valcuje. A na moje pocudovanie aj vcelku dobre hra svoju rolu. Vinnie Jones tiez hodne vyrazny. Celkovo nekompromisne, ale to sa dalo cakat. Uz menej som cakal, ze tu bude moralna vycitka voci bezhranicnosti sucasnych reality show. Plus jeden bod za to. ()

Plechpetr

Film, který neohromí ničím jiným než akcí a ani tou vlastně taky pořádně neohromí. Průměrnej akční thriller, který známe pod stovkou dalších názvů. 3* ()

Markinho

Výbornej námět, kterej je, jak už tady docela dost lidí podotýká, špatně propracován na flmovém plátně. Pasáže jsou opravdu někdy až neskutečně nudné. Film je čitelný od začátku až do konce. Má z něj být nějaké ponaučení, které je celkem smysluplné, ale to film opravdu nezachrání. ()

marshall

Nebýt několika režisérových švenků, jimiž se patrně snažil oživit souboje na život a na smrt mezi trestanci, při kterých sebou kamera plácá jako ryba na suchu a pár zarážejících dějových zkratů, tak bych musel snad beze ztráty kytičky ohodnotit hlavní ideu snímku, která je aspoň z mého úhlu pohledu oživena celou plejádou etnicky rozličných plně typizovaných postav... Když bych se oddal svým asociacím tak bych v nich nepochybně sklouzl k literárnímu realismu 19. století, kde se prvně tento prvek hojně vyskytoval a kde vyvrcholily snahy o zachycení skutečnosti až do drásavého momentu; stejně tak si hlavní filmový "tvůrce" a mecenáš onoho mediálně úspěšného projektu předsevzal přenést širokému publiku krutou realitu boje osobitých bojovníku za vlastní svobodu a zároveň si tak namastit kapsy. Shoda okolností nebo propracovaná struktura filmu? ()

Henry Morgan

Solidní akčňák z krásného prostředí. Všichni víme, jak to zkončí už v prvních 10 minutách, ale každý se rád koukne na způsob provedení. Šokuje mě nízké hodnocení, vždyť tolik filmů v tomto žánru zase není a toto je dle mého jedna z perel. ()

Parm1

Vinnie Jones jako tipický "Anglán", parchant a vypočítavý zmetek. Jen najít tu správnou cestu (správnou pro něj) a všechno může být jen a jen lepší. Co na tom, že mu ostatní pomáhají? Vždyť to už je život, někdy tě někdo kopne do prdele, jindy ti naopak může pomoct. 65% ()

MilesTeg

Wrestlingová show v kulisách tropického ostrova. Jednoduché, pár dobrých scén, nudná noc, ale jeden z filmů, které si můžu doma klidně pustit, když potřebuju vypnout, odreagovat se a nemyslet - a to není vůbec málo. ()

Nix

Opětovné shlédnutí mne dostalo. Film je napěchován akcí. Vinnie tu dostal opravdu roli, která mu sedla a je to hroznej parchant. A Austin je jak náklaďák, tady se určitě vyřádil. Některé ty wrestling chvaty ve filmu prostě vypadaj fakt dobře. Já se opravdu bavil, je to akční béčko jak vyšitý, ale opravdu zábavný. Tohle je po Trestný lavici opravdu dobrej počin, kterej Austinovi sedl. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (viac)