Príbeh o lenivom, neúctivom a lajdáckom medvedíkovi panda, nazývanom Po, ktorý je veľký fanúšik Kung Fu... čo nie je veľmi praktické, keď pracuje každý deň v rodinnom obchode s rezancami. Keď ho nečakane vyberú, aby naplnil starodávnu veštbu, Poove sny sa stanú skutočnosťou a vstúpi do sveta Kung Fu, spolu so svojimi idolmi, legendárnou zúrivou Päťkou – Tigricou, Žeriavom, Modlivkou, Vretenicou a Opicou – študuje pod vedením guru Majstra Shifu. Ale skôr, ako sa to dozvedia ,sa im postaví do cesty pomstychtivý a zradný snežný leopard Tai Lung a je na Poovi, či všetkých ochráni z blížiaceho sa nebezpečenstva. Podarí sa mu zmeniť svoje sny o majstrovi Kung Fu na realitu? Po dá do toho celé svoje srdce – a obvod pása – a nepravdepodobný hrdina čoskoro zistí, že svoje najslabšie miesta môže zmeniť na tie najsilnejšie. (TV Markíza)

DellEthing

Akce, kamera a výtvarné pojetí vás zaujmou - ani nevšimnete tradičních stereotypů. Souboje: povedené, humor: lehce infantilní, scénář: tradiční. ()

Gerret

Ze začátku jsem tento animovaný film odsuzoval a to jsem ho ještě ani neviděl a teď vím že to byla velká chyba je to jeden z nejlepších animovaných filmů co jsem viděl. Je to dost dobře zpracované a panda která udělá pro jídlo cokoliv je dobrý nápad :-), je tam i pár vtipných výstupů a to jak zápasil Po s Shifu o ten knedlíček nebo jak utíkal Tai Lung z toho vězení to byla bomba. Hodnocení 90%. ()

R1CH1E

Pohádková animace úžasná, vtipů a gagů tam je tolik, že jsem se nepřestal smát a hlavně ty vymazlené akční scény byly lahoda. Joo, kam se hrabe celej Matrix, když jim to všem natře panda jediným chvatem. ()

ghatos

Panda s kotlem? Nakonec proč ne. Story má hlavu a patu, jenže Po je až moc debilní (není to poprvé, kdy v animáku ze své retardace udělá hrdina svou přednost). 58%. ()

stitch7

/// Slušný animák, který bohužel míří na dětské publikum víc než Shrek nebo Madagascar. Po je fajn postava a ostatní kladné postavy taky, záporák bohužel ne. V podstatě o něm nic nevíme a většinu děje ani není na obrazovce, takže když na konci dojde k té finální bitce, obejde se to bez emocí. ()

Blackberry

Komu sa tento animák nepáčil, tak to už musí byť naozaj tvrdá povaha. Presne ako sa proklamovalo, každá veková kategória si našla to svoje. Tentoraz porovnávanie s Pixarom a vychytávanie chýb ide bokom. To isté odporúčam všetkým, ktorí sa na film chystajú (jednoznačne choďte na ňu do kina!) - uvoľniť sa, zabaviť sa, nechať plynúť všetko bokom a pandička Po a spol. si vás bezpodmienečne podmania :) No a keď prišlo záverečné "everybody wa[nt]s kung-fu fighting ... " odchádzal som úplne spokojný. ()

deckardx

Hmm, asi uz sem presycenej animovanejma filmama, tak me to jaksi neuchvatilo... Ale tu starou zelvu sem si zamiloval uz pri prvnim pohledu.. :-) ()

Styxos

Do 36. komnaty se s grácií tygra a draka vehnal panda Po, aby vypráskal Shreka a stal se tak nejen mistrem Kung Fu, ale i mistrem pořádné zábavy. Takováhle pandastická podívaná tu doopravdy hodně dlouho nebyla!!! ()

P1tr

Kvalitní animovaná akční komedie, kterou Jack Black a jeho roztomile tupá Panda posunuli na vyšší kvalitativní úroveň. Tedy ne, že by špičková animace, v akčních sekvencích nezadávající si s áčkovými akčňáky, nestačila sama o sobě na úspěch, ovšem k lepšímu zážitku je potřeba příjemná hlavní postava. Tou Po jedonaznačně je a není těžké si oblíbit ani zbytek charakterů. Špičková produkce se pozná hned a Panda mezi ní rozhodně patří. ()

Madlene

...dojemné, jak dojemné!!! Člověk by až nečekal, kolik radosti udělá na Starém bělidle taková pěkně malovaná kung-fu mela... ()

Ludivitto

Po mě štval. Hodně. A já nemám rád, když mě štvou hlavní postavy. Krásná animace. Souboje jsou až moc ulítlé (spíše jako z Matrix Revolutions než z wuxia či kungfu filmů). Škoda. Hodně slabé 4*. ()

jenik71

Animovaná komedie pro celou rodinu... Kdepak. Tohle je záležitost především pro děti. Ty si určitě línou a nemotornou pandu zamilují. Příběh je jednoduchý a i menším capartům srozumitelný. Animace nejsou špatné a film obsahuje pár povedených nápadů (např. souboj na visutém mostě). Celé to však opravdu působí až příliš dětinsky. A dospělí, podle mého názoru, si na své nejspíše moc nepřijdou. Snad jen ti, kteří spí i v kimonu ... ()

voleman

Povedená a vtipná animovaná akční komedie pro celou rodinu. Kung fu panda skvěle pobaví děti i dospělé a určitě při ní nemáte pocit nudy. Skvělá animace jednotlivých postav dodává zvířatům charisma což je také velké plus. Jsou sice i povedenější animované komedie např. Shrek, ale tohle stále patří k nadprůměru v tomhle žánru. Vydařená akce každopádně jistě pobaví malé i velké. 80% ()

standsiller

Na efekt veľmi dobrý animák, ale nepatrí ku tým ku ktorým sa mám chuť ešte niekedy vracať. Dej bol prakticky jednoduchý a na pár naozaj vtipných momentov , išlo len o ďalší " aha čo dokážeme " marketingový ťah. ()

tommmy89

Každý si musí nájsť svoj štýl v boji a mnohý niesú predurčený, aby sa stali bojovníkmi. Nešikovnej a stále hladnej pande, ktorá sníva o kung-fu už od malička sa splnil z nenazdajky sen. Stala sa dračím bojovníkom, no je už len na nej ako sa stým popasuje a zvíťazí nad zlom, ktoré ich čoskoro navštívi. Predavač rezancov (pandin otec) chce mať zo syna nádejného nástupcu v obchode s rezancami, no panda to vidí úplne inak a smeruje po ceste bojového umenia stoj čo stoj. Pozrite sa na toto dobrodružstvo, určite sa pobavíte :) 3* ()

Trapper33

Kdo by to byl řekl, že Panda může dělat kung fu. Animace je místy skvělá, příběh je lehce nadprůměrný, ale film je často velmi vtipný a zábavný. Jak pro menší tak i větší je to dobrá zábava. Vrcholem jsou skvělé kung-fu scény, které film vyzdvihují. ()

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (viac)

Michael Clarke Duncan zemřel ve věku 54 let

Michael Clarke Duncan zemřel ve věku 54 let

04.09.2012

Jeho nejvýraznější rolí byl bezesporu dobrácký obr Coffey ze Zelené míle, za jehož ztvárnění získal nominaci na Oscara. Jeho mohutná přítomnost (výška 196 cm) však byla nepřehlédnutelná v jakémkoli… (viac)

Spolupráce Cameron + Fincher + Snyder?

Spolupráce Cameron + Fincher + Snyder?

09.06.2009

Malý test na úvod: Slavný komiksový tvůrce a momentální majitel a šéfredaktor prestižního žánrového magazínu Heavy Metal Kevin Eastman je: a, konzumentem nějaké velmi kvalitní návykové látky; nebo b,… (viac)

Zamilovaný Mínotaurus?

Zamilovaný Mínotaurus?

17.05.2009

Momentální posedlost Hollywoodu starořeckými mýty už prosákla i do romantických komedií. Adaptace románu Stevena Sherilla The Minotaur Takes a Cigarette Break pracuje s předpokladem, že netvor z… (viac)