Kung Fu Panda slávi sviatky

(TV film)
  • Česko Kung Fu Panda slaví svátky (viac)

Blíží se oblíbené zimní svátky plné ozdob, tancování a jídla. Vyhlášený pandí jedlík Po se nemůže dočkat, až se svým otcem bude moct opět pohostit báječnou nudlovou polévkou své přátelé z celé vesnice. Jenže letošní svátky budou muset proběhnout v jiném duchu. Po se stal novým Dračím bojovníkem, jehož povinností je organizace zimní hostiny pro mistry kung-fu ze všech provincií. Legendární hostina v Nefritovém paláci představuje vrcholně dokonalou a kultivovanou událost, která vyžaduje přísnou etiketu. Dokáže Po dostát svým povinnostem bojovníka, když srdcem tíhne k oslavám ve společnosti svého milovaného otce a přátel? (Česká televize)

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +bezvadná animace postav, známé postavy a prostředí, vánoční hudba a vánoční tématika -jenže to už tu párkrát bylo/// Nějak mě některé animované kraťasy neohromují. Zde je sice krásná vánoční nálada a poselství, že být na vánoce s otcem (rodinou) je nejdůležitější, ale chybí mi tu víc humoru, připadá mi to jednoúčelové./// Celkem 65%/// ()

Incantator

Prvé vianočné špeciály k celovečerným animovaným filmom boli zaujímavým prínosom do vianočného programu televízií. Za niekoľko rokov sa však z nich stalo pravidlo a odvtedy sa dej všetkých akoby kopíroval, len aby obsahoval vianočnú tému. Výnimkou nie je ani v poradí už druhý špeciál Kung Fu Pandy, prvým sú Tajomstvá Zúrivej päťky. Vianočné sviatky sláviaca Kung Fu Panda predstavuje čistý priemerný výkon, ktorý z radu ďalších televíznych špeciálov nevybočuje ani v pozitívnom, ani v negatívnom zmysle. (28.12.2010) ()

AdelleR

Tohle nebylo vůbec špatné. Poměrně věrně se to drží i hlavní trilogie, aby to zapadalo; jsou tam klasické vtipy, Po tradičně zkazí, co může. Hlavní myšlenka pro děti je jasná, ta vánoční poučka tam holt musí být. Je to předvídatelné, ale tak to holt v kraťasích asi bývá. Kung fu Panda slaví svátky každopádně splnil přesně to, co se od takového filmu očekává. ()

Figu

Tak jak s dětma sjíždíme přes svátky ty vánoční animovaný kraťasy, tak se nám samozřejmě nevyhnul, ani ten populární s pandou. Nevím no, nechci dělat kůžičky, ale tohle má s Vánocema společnýho asi tolik, co rybí filé na talíři u štědrovečerní večeře! Jako, že možná jo, ale přitom to tam na úkor tradičního kapra, nemá co dělat! 40% ()

viperblade

Jedničce jsem dal čtyři hvězdy, tady musím jít o něco níž. Já mám tyhle kraťasy fakt rád (říkejte si, co chcete, ale např. Shrekoleda je fajn). Ale u tohohle krátkého animáku jsem se nudil. Z letargie mě probudil až králík, který se chtěl rvát o čest, jinak tu ale není nic, co by stálo za zapamatování. Naštěstí je to tak krátké… 50 %. ()