Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiálny text distribútora)

MoiJe

Strihaca by mali na nejaky cas zavesit do prievanu. Alebo rezisera? Ci snenaristu? No, najlepsie vsetkych naraz. Romantika miziva, vtip tiez, herecky slabe (Graham a Perabo mam rada, ale nie ako krovie). A naozaj mi chcu nahucat ze vsetci mladi z cistoty srdca vyucuju hudobne nastroje ci varenie?:( ()

ChArLeNe odpad!

Diane Keaton mi nikdy nesadla, a ako "šik mama" troch dospelých dcér bola fakticky neznesiteľná. Rovnako ako tri herecké hviezdičky - čistokrvne afektované "single pipky". ()

JohnCZ

Skvostné obsazení bohužel nedělá dobrý film. Zbytečně přeafektovaná a tudíž otravná a nevtipná komedie. Hvězdu za Mandy Moore a nestárnoucí, leč naprosto nevyužitou Lauren Graham. ()

ladko

Priemerná romantická komédia, ktorá ma síce prvú polovicu pomerne bavila, ale potom sa to akosi zvrtlo a neustály plač a Diane Keaton mi liezli na nervy. Naopak Mandy Moore mám rád už od A walk to remember, takže ona ma potešila. Takisto ako predstaviteľky jej dvoch sestier. Inak niektoré momenty boli fajn(Millyn smiech, pacient u Maggie a keďže nie som slepý tak aj prezliekanie štyroch hlavných predstaviteliek pred masážou...) a niektoré skôr trápne(neustále klikanie na adult web stránky v podaní Daphne, malý Lionel...). ()

blackrain

Mateřská láska je tou největší láskou na světě. Dokáže i hory přenášet. Matky se také rády pletou svým dětem do života, některé to trošku přehání, ale nemyslí to špatně. Jenže Diane Kaeton byla až mírně šílená. Tohle bylo výborné téma, škoda, že nebylo využito pořádně. ()

decouble

Hrůza. A snad nejhorší na tom všem je veletrpaná DIane Keaton. Klasická americká moralizující komedie, která se drží těsně nad samotným dnem. Zachraňuje jí snad jen jeden vtip. Diane Keaton: "Jaké je mít orgasmus?" Mandy Moore: "Ty si mami nikdy neměla orgasmus?" Diane Keaton: "Táta říkal, že na to nemá celý odpoledne a v noci pracoval." ()

halogenka odpad!

Za tento film by měli někoho popravit. Tupé dialogy, strašné postavy, hysterický projev herců (už si skoro ani nepamatuju, jestli Diane Keaton někdy byla dobrá herečka), debilní a zbytečně komplikovaná zápletka. A závěrečná "romantická" scéna, v níž se začnou líbat důchodci na kurzu vaření, by se měla promítat pouze v blízkosti kýblu na zvracení. ()

sssssycak

Tak takováhle máti by lezla na nervy asi každýmu. 2* pro Milly, která to s ní dokázala tak dlouho vydržet... Jinak celkově ne moc podařená romantická komedie, bez jakéhokoliv nápadu či špetky vtipu. Bohužel. ()

Aleee89

Někdy má člověk, který převážně kouká na filmové klasiky, prostě náladu pustit si něco ujetého, nenáročného, i když tuší, že se mu to moc líbit nebude, ale chce si jen odpočinout a třeba nemá v neděli večer co lepšího na práci. A to byl i případ mě a filmu Vdáš se, a basta! Nalákala mě má oblíbená Diane Keaton, leč musím říct, že mi její role potrhlé matky, která ječí a máchá rukama, k srdci nepřirostla, bohužel, Allenovy role jsou dávno fuč a Diane je dneska trochu za zenitem. Lauren Graham - od té jsem čekala větší vítr, zvláště když excelovala v Gilmorkách. Příběh to byl tradiční - trošičku sprostější na romantickou komedii (otevřené debaty o sexu apod.), ne že by mi to vadilo, jen to bylo nezvyklé, ale jinak byl vývoj děje předvídatelný a stejně klišovitý jako u většiny podobných filmů. Humoru tam moc nebylo, spíše se to vleklo, film mě nenudil, ale absolutně nenadchl, což jsem čekala. Jsou mnohem lepší filmy na podobné vlně, takže tento snímek znovu zhlédnu jen těžko. ()

Lennnnna

Když pomineme fakt, že je ženská část osazenstva neskutečně užvaněná, hysterická a ano ve většině případů i dost hloupá (nebo se přinejmenším neskutečně stupidně chová), jednoduchou romantickou linku, která nijak nevybočí z řady (a to je přesně to, co u většiny romantických filmů tolik nesnáším), předvídatelnost (opět známý jev u romantických filmů) a přimhouříme oči i nad potrhlými gagy, které ne vždy fungují, tak se u Vdáš se a basta! dá poměrně odreagovat, jen nesmíte mnoho očekávat. ()

j.bena

Dějově film není špatný, ale co se mě na filmu příčí, jsou ty herecké výkony! Tím jak moc tlačí na pilu, akorát snížili kvalitu- jako celek fiilmu. ()

HappySmile

Od tohohle filmu jsem moc nečekala, pustila jsem si ho hlavně kvůli Diane Keaton a byla jsem opravdu hodně mile překvapená! Příběh tří sester a starostlivé matky byl prostě jedna velká sranda a z Vdáš se, a basta! se vyklubala hodně nadprůměrná romantická komedie. ()

lekr odpad!

Sračka!! Další z debilních romantických komedií posledních let, kterým v letošním roce korunu nasadila Hannah Montana. Vtipy jsou trapné, ubohé a spíše mi chtělo nad ubohostí brečet. A zápletka, no to je katastrofa!! ()

SallyZen

Momentálně dne 15.1. v 10:22 to má tady 50%. Já bych to takhle i nechal. Je to dost průměrné. Film jsem zapnul v televizi s tím, že není co dělat. Sice jsem neviděl prvních deset minut, ale o nic jsem asi nepřišel. Po nějaké půlhodince mě to docela bavilo. Bylo to vtipné, šarmantní až se mi nechtělo věřit, proč to má tady tak málo procent. Ale pak už zábava slábla a všechno šlo dolů. Je to škoda, protože ze začátku i ten scénář nebyl tak sprasenej jako u jiných romantických komedií podobného typu. Z herců tady nemusím nikoho a z hereček snad jen Graham a Perabo, které moc prostoru nedostali. Keaton mi tu sice nevadila, ale stejně je mi nesympatická. Hlavní herečka zase sympatická je, ale tu roli jsem ji absolutně nevěřil. Možná měli ten snímek natočit spíš o neuctivé Piper Perabo. Byla by to větší zábava. 50% ()

Aljak

Tak toto teda nie! Diane Keaton (resp. jej rola Daphne) mi po celý film liezla dokonalo na nervy - neuveriteľne otravná ženská, ktorá sa do všetkého musí starať a je presvedčená, že ona vie všetko najlepšie. Nebyť jej troch sympatických dcér (Mandy Moore, Lauren Graham a Piper Perabo), tak by to bolo ešte horšie. Našťastie práve oni tri to zachránili, predovšetkým však Mandy. Čo sa týka deju, tak to bolo dosť nevyvážené a hlavne to randenie s 2 partnermi zároveň ma vždycky doráža ako je niekto toho schopný (a to sa často deje aj v realite). Však už len tá predstava, že skôr či neskôr niekomu ublížite je dosť bolestivá. Niektorým to očividne vôbec neprekáža... Ale malo to aj zopár svetlých momentov a pekných dojemných scén, ale ako celom to nestálo zaveľa. Akurát tak na 2*. ()

Martin741

Lebo som to povedal je film, ktory je u nas prelozeny ako Vdas se a basta je podpriemerny film sospatnymi hereckymi vykonmi, kde hlavne Piper Perabo a Lauren Graham su trestuhodne nevyuzite, dialogy tvoria najma v strede az vatovo plane plkani a cely koncept a scenar filmu rychlo po pozreti vyfuci do prazdna. Vrcholova zbytocnost, cely tento film : 35 % ()

dezorz

Na americkom filme je zaujime ako dokonale dokaze sklbit povrhcnost so sikovnym napadom. Skoda, ze tej porvchnosti je vo vysledku casto viac, nez toho napadu. ()

Elyssea

Občas ulítnou dialogy směrem k odpadu, až se mi z toho chce brečet. Mít takovou matku, nepřežila bych. Je to průměrná romantická komedie, kterou rýsuje zcela nelogické chování hlavní hrdinky, která se matkou nechá příliš ovlivnit. Ovšem pro mě to celé tahá nahoru okouzlující úsměv Gabriela Machta, který je neuvěřitelný sympaťák. ()