Třem ztřeštěným čarodějnicím, sestrám Mary, Winifred a Sarah démoni za jejich nekalé čarodějnické skutky přísahali jednodenní návrat zpět mezi živé. Zmatené čarodejnice se tak dostávají ze sedmnáctého století do současného Salemu ve státě Massachusetts, kde se zrovna slaví svátek všech strašidel - Haloween. Po úvodním překvapení z nové doby se jim tu však začíná líbit... (oficiálny text distribútora)

VanTom

Vzkříšená trojka středověkých čarodějnic dělá brajgl při halloweenské noci roku 1993 v městečku Salem. Střídavě přeplácané a infantilně pitvořivé, jindy jednoduchá sranda (a Sarah Jessice Parkerové to sekne). Slabší 3 *, ze kterých se nejvíc vymyká skvělá Thora Birchová v hlavní dětské roli. ()

TheRoller

Ako ja som sa bál keď som v desiatich rokoch na dušičky sledoval so zatajeným dychom osudy troch detí a rozpravajúcej mačky proti sestrám Sendersonovým. Vtedy to bola pecka na entú a viete, kde som mal herecké výkony, príbeh, scenár a ostatné kecy? Hodnotenie sa vzťahuje na dve bezsenné noci v novembri 2004, vysávač ako dopravný prostriedok a "múzeum červíkov". To boli časy. :) ()

Lenulinka

Ona to byla nehorázná blbost, ale já se nasmála jako už dlouho ne. Stačí se mrknout v USA chvilku po Halloweenu, brát to jako pohádku, která už má něco za sebou, a je to. Nebylo to zdaleka tak hrozné, jak jsem to očekávala. "Hello, I want my book. - Bonjour, je veux mon livre." ()

Milan25

Proč se sakra vůbec někdo obtěžuje s točením takových kravin? Příběh špatný, herci mizerní. Po hodině sledování jsem to vzdal, neboť ve filmu nebylo nic co by mě u něj udrželo až do konce. 10% s přimhouřenýma očima ()

AdamesWWE

[6/10] Dobrý príbeh spracovaný slušným spôsobom, nenudil som sa, herci celkom dobrí, či už čarodejncie, alebo vedľajšie úlohy. Efekty priemernejšie, hudba lepšia. Asi po 8 rokoch som si to opäť pozrel, v minulosti sa mi to páčilo viacej, ale dnes už tá atmosféra a čaro tohto filmu mierne opadlo, tak dávam len tri hviezdi, ale aj tak je to dobrý film. ()

Paity

Spíše střeštěná záležitost na jedno odpoledne, kdy nevíte co byste si pustili a máte rádi trochu toho tajemna či magie. ()

Petr.Kocfeld

3 carodejnice oziji na Helloween a cekaji,nez jisty mladik zapali svici.Ony carodejnice se vsak ocitnou v moderni dobe.Jak to cele dopadne?Pustte si rodinny film Hokus pokus...Hokus pokus je dobry film a Hokus pokus znamena experiment.Filmik z meho detstvi...Davam mu 55 procent.Cerna kocka ceka... ()

Prochy38

Evidentně půjdu trochu proti proudu, ale nemůžu si pomoct. Mně se tento film opravdu hodně líbil. Bavil jsem se od začátku až do konce. Trochu mě mrzí, že hlavní postavu přecejen nestvárnil L. DiCaprio, ale asi to tak nevadí. Hlavní podíl na kvalitě filmu má trojice čarodějnic. B. Midler ve své roli dokonalá, K. Najimy fakt vtipná a S. J. Parker nejen vtipná, ale fakt krásná - opravdu jí to tam seklo! Nestydím se říct, že pak už se mi v moc filmech nelíbila... Vymyšleno výborně, zahráno na jedničku. Moc příjemné pokoukání. Ale hlavně sranda. Adaptace čarodějnic v naší době neměla chybu. A dokonce!! Jak to jinak nemusím, fakt se mi líbilo i to hudební číslo. ()

rsimonyi

Bette Midler, Sarah Jessica Parker a Kathy Najimy jako čarodějnice požírající malé děti. Velmi vydařená a zábavná hororová komedie pro děti, která konfrontuje 300 let staré čarodějnice se současnými dětmi a moderními vymoženostmi. Příjemná rodinná zábava. ()

Bozvav

Hezký příběh pro děti z dob, kdy ještě herci museli hrát, efkty byly spíše úsměvné a dějová linka byla jasná a měla pointu. Pravda jisté nedostatky tam jsou, ale ty vem čert, nebo čarodějnice? Za mne 60% ()

Destinytte

Mladej kluk se přestěhuje s rodinou z L. A. do Salemu. Jednou o Halloweenu se dostane s jeho mladší sestrou a dívkou, která se mu líbí do strašidelného domu tří sester, čarodějnic - Mary, Winifred a Sarah, zapálí černou svíčku a čarodějnice přivolá po 300letech zpět. A pak se něco děje, ale moc to nestojí za řeč. Prostě tři čarodějnice, které jí děti, aby vypadaly mladší. Tři nevinné děti. Jeden mluvící kocour. Konec. ()

Gaia.M

Mně se to líbilo :) Na sobotní dopoledne jako dělané. Musíte to brát s rezervou! Nehledat v tom nic vážného. A hlavně Bette Midler a Sarah Jessica Parker :) Obě jsou zde perfektní :D ()

helloween93

Film jsem viděl dvakrát s velkým odstupem a v obou případech se mi to líbilo. Tenhle film má tu tajemnou atmosféru Halloweenu, kterou se povedlo vykreslit málokterému halloweenskému filmu. Navíc mi to přišlo i vtipné, což se v mém případě u podobných rodinných komediích moc nestává. 4* ()

Redbee

Od hereckého obsazení jsem čekal mnohem víc, bohužel scénář neodpovídá hereckým kvalitám a film pravděpodobně potěší pouze děti, pro člověka na nemocenské to však je dozajista lepší volba než mexické telenovely. ()

HermyJane odpad!

Na film jsem se dívala jenom z nouze, protože zrovna v televizi nic lepšího nebylo. Dalo se to vydržet, ale už bych to neopakovala :) . ()

chrispe

Opět hodnotím s řádnou dávkou nostalgie, neb jsme to měli nahrané na videokazetě a ta rozhodně nebyla přetočena jen jednou. ;) ()

dudo0606

Perfektné, jednoducho úplne skvelé pre deti. Mne ako decku sa to vždy mega páčilo, a teraz aj ako 21-ročnému capovi sa to páčilo znova a vrátilo ma to do detských bezstarostných čias aspoň na tú hoďku a pol. Zábava, napätie, super prostredie, atmosféra nabitá všetkým čo je treba. Jasné, že nezrovnalosti v rôznych logických záležitostiach tam sú ale mne osobne to neprekáža ani najmenej lebo je to pre deti, ktoré také veci nevnímajú. Niektoré hlášky ma teda skutočne dostali ako napríklad "páčia sa mu to tvoje kravy" :D a preto jednoznačne hodnotím film bez ostychu na 5*. ()