Třem ztřeštěným čarodějnicím, sestrám Mary, Winifred a Sarah démoni za jejich nekalé čarodějnické skutky přísahali jednodenní návrat zpět mezi živé. Zmatené čarodejnice se tak dostávají ze sedmnáctého století do současného Salemu ve státě Massachusetts, kde se zrovna slaví svátek všech strašidel - Haloween. Po úvodním překvapení z nové doby se jim tu však začíná líbit... (oficiálny text distribútora)

Tommassi3

"Víš, já vždy chtěla mít dítě.. A teď snad jedno budu mít !! Vařený !!" ;) Žánrově neuvědomělá a nejasná bizarní báchorka, která stokrát mizerně variuje vtip na téma panic.. Dost symbolicky ovšem.. Beztvará Disneyovka na jedno použití, podobně jako panicové.. ()

corpsy

Disneyho štúdio si vraj nedávno, po 25ich rokoch, spomenulo na tento svoj nie celkom úspešný live-action snímok. Vraj v najbližšej dobe plánujú reboot. A už viem ako to dopadne. Proste tak, aby menšinové, genderové a LGBT skupiny mali radosť. Či z toho bude mať radosť aj radový divák, nezapojený do politikárčenia, to je už vec druhá. A tak preto zhliadam tento snímok ako echo doby, kedy sa snímky pre deti nezaoberali vecami, na ktoré ich mladučké dumanie ani len nepomyslí a kedy sa dávka fantázie nepotlačovala kvôli dnešnému, povedzme si úprimne, nedokonalému systému. Ale verím, že všetkého do času a ( všetci ) ľudia sa budú opäť baviť spolu. A pri takýchto rozprávkach, ako je táto. ()

Astaroth12

Zlatučké.Je to oddychová Wallt Disneyovka bez komplikovaného príbehu z naivným spracovaním.Ale bosorky boli čistý úlet,zábava zaručená,zombík Billy bol neodolateľný.Detí z tohoto filmu musia byť z tohoto filmu nadšený,dospelí sa už len na tom pousmejú.Tento film nevystraší ale ani nikoho neurazí. ()

M.i.k.e

typická devadesátková rodinná pohádka, která je většinu času spíš otravná než zábavná a nepřekvapivější na ní je, že by ji kdokoliv, kdykoliv mohl považovat za hororově laděnou. Hlavní trojice čarodějnic brutálně přehrává (hlavně všudypřítomná Bette Midler) a není tu ani jedna sympatická dětská postava...40% ()

cariada

Píčovina pro děti, která mě nebavila ani omylem. Celé to nemá žádnou atmosféru, prostě nic. Těch pár vtipných momentů to ochránilo od odpadu. Už nikde více to vidět nemusím. ()

Streeper

Tenhle film jsem milovala, když jsem byla menší. A teď miluji hlavně píseň I Put A Spell On You v podání Bette Midler! Ona je vážně kouzelná a role Winifred jí byla napsaná na tělo! Ale když jsem se na film dnes podívala, tak jsem si uvědomila, jak šílená blbost to je a i jsem se občas nudila. Každopádně vždy se na to ráda podívám na Halloween. ()

carly

zábavné. a hlavne čarodejnice boli skvelo obsadené. nemŕtvy ex-milenec bol tiež dobrý. a ani tie deti neboli najhoršie. taká milá oddychovka - neurazí a dá sa vidieť aj viackrát. ()

oveckaoa

Nebýt dvojky nevěděl bych, že ani něco takového existuje a možná by to bylo i dobře. Tohle je klasická 90tková komedie, kterých vycházely miliony zde bohužel chybí sympatické postavy a triky jsou příšerné, když si vezmete, že 4 roky před tímhle vyšel třeba Nekonečný příběh 2 a rok po tomhle Nekonečný příběh 3 , který má snad lepší triky než tohle. Nějak nechápu jak to, že byl Binx ve dvojce, když tady se vysvobodil a jak to, že tady ty čarodějky jdou po té holce, ale svíčku zapálil ten kluk zatímco ve dvojce jdou po holce co zapálila tu svíčku. 40 procent Ortega si pak zlepšil reputaci Muzikály ze střední a Následníky. ()

jujec

No, čekal jsem rodinný film, ale tohle nebylo ani to. Naprosto nelogický děj (děti bez problémů přijdou v noci do školy, řidič autobusu nechá okamžitě řídit slečnu autobus, nebo skutečnost, že všichni rodiče jsou na party a všechny děti chodí ve 3 ráno nocí samotné) řadí film spíš pro malé děti, které nepřemýšlejí logicky. Nebo je fakt normální, že se ve 3 ráno chodí spát a v 5 se vstává? ()

VanTom

Vzkříšená trojka středověkých čarodějnic dělá brajgl při halloweenské noci roku 1993 v městečku Salem. Střídavě přeplácané a infantilně pitvořivé, jindy jednoduchá sranda (a Sarah Jessice Parkerové to sekne). Slabší 3 *, ze kterých se nejvíc vymyká skvělá Thora Birchová v hlavní dětské roli. ()