Prízrak pochádzajúci z doby egyptských faraónov náhle začína terorizovať najväčšie múzeum na svete chránené technológiou tretieho tisícročia. Nikto zo začiatku netuší, že desivé udalosti v sídle francúzskych kráľov súvisia s nedávnym objavením sarkofágu, v ktorom bola prekvapivo zachovalá múmia vysokého starovekého hodnostára. Lisa sa zapletie priamo do stredu diania – fantóm vstupuje do jej mysle a stále viac ju ovláda. Lisa získa nadprirodzené schopnosti a zrazu je aj doslova posadnutá egyptskou mytológiou. Sympatický mladík Martin sa jej snaží pomôcť, pustí sa do štúdia hieroglyfov a tajomstiev záhrobného života ako aj do boja s ničivou silou fantóma. Lisa mu stále uniká. V okamihu, kedy Martin zisťuje pravý stav vecí, dochádza mu, že Lisin život visí na vlásku. Nerovný boj mocného prízraku a strážcu Louvru stále pokračuje, kým niekto nerozlúšti starodávne tajomstvo... (TV JOJ)

Chen

Tentokrát Francouzi ujeli. Jediné, co stojí za pozornost jsou vizuální efekty. Fantom se totiž utápí ve své vlastní zmatenosti a nepřehlednosti. ()

M.i.k.e odpad!

tak tenhle výkvět sem měl to "štěstí" vidět teprve dnes a nezbývá než souhlasit s názory přede mnou...opravdu tristní podívaná s příšernými a naprosto infantilními dialogy,kterým se dá věřit jen stěží...co víc nezachraňují to ani herecké výkony-.Člověk se až diví,co dělají takto schopní herci (Marceau) v takovýchto filmech... ()

Martin741

Podla tohoto filmu usudzujem, ze Jean Paul Salomé by mohol natocit nieco spolu s Uwe Bollom. Fakt taka hrozna rezia sa len tak lahko nevidi ..... 5 % ()

Nach odpad!

S odstupem času musím přiznat, že jsem tímto filmem velice zklamán. Nenabídnul mi žádnou atmosféru, ucházející děj a ani hercům jsem nevěřil jejich počínání. Slabých 15%. ()

Wormboy

Hm...faraon nespravodlivo pochovany ako obycajny uradnik,ktory je nespokojny a rozhodne sa kadetade (teda predovsetkym ako distributor vystizne poznamenal v Louvri:)) strasit. Napad hodny hollywoodskych scenaristov;) sa podarilo francuzom tak zmrvit,ze vysledok je na zaplakanie viac nez by som cakal.Je to otrasna stupidna kravina,ktora cloveka bud unudi alebo nastve.Urcite vsak nepobavi. 0,5/5. ()

Fallen_One

Film o ničem. Slabé efekty, atmosféra skoro vůbec žádná, a herecké výkony taky nic moc. Bod za Frederica Diefenthala, kterého mám rád ze série Taxi. ()

Juto

Film nie je nikdy napínavý alebo pútavý na sledovanie, aj preto, že sa zdá, že má problém zvoliť správny prístup. Niekedy film zvolí ľahký a menej seriózny prístup, zatiaľ čo v iných sa očividne snaží byť dobrým strašidelným hororom. To je väčšinou dôvod, prečo film jednoducho nefunguje na žiadnej úrovni. 1/10 ()

WolfR

Laciný, nudný, Francouzský snímeček, který se odehrává, povětšinou v muzeu Louvre a hraje tam skvělá Sophie Marceau, která byla asi, ale trošku mimo když vzala tuhle roli. Jak si vůbec tvůrci mohli dovolit dát na tohle nálepku horor?! To fakt nechápu. Naprostá bezatmosférická hovadina natočená televizním patlalem a se scénářem, který zřejmě psala opice. 1 hvězda. ()

otík

Nebýt krásné Sophie Marceau, byla by to nula jak vyšitá. Nudu střídají naprosto trapné rádoby lekavé scény, triky jsou na úrovni filmového pravěku a scénář je děravý až běda. ()

andrii

Kráska a netvor. Jedno tělo jsou. Bloudivý zloun, bloudivý rozpor. Roztáčí ruletu s černou kuličkou. Otáčí vzhůru nohama všechny urny. Uvádí v život záhrobí. Kdo se lekne, poklekne. Kdo zaklekne smrtonosnou masku, hody divé? Dychtivý duch egyptský tajně chodby minulosti navštěvuje. Hoří pro noci pařížské. Fanfarón tmářství. Ohnivě se vlní při luně bledé. Vamp s tváří benátských vran, havraním okem. Prameny nelidské, plameny nilské "prská" do Seiny marcipánové. ()

LordSnape

Spíš než horor mi Belphegor připomínal psychologický thriller. Vzhledem k tomu, že se tak trochu zajímám o starý Egypt, tak film se mi víceméně líbil. Sophie Marceau rovněž. :) ()

Compadre

Jedno z největších zklamání co jsem zažil. Úplně trapná hovadina, která pozbývá jakéhokoliv smyslu. scénář asi v půlce natáčení shořel a nikdo nevěděl co má dělat, tak si každej dělal co chtěl. Tohle nikomu nedoporučuju! :( (Jedna hvězda za Sophii Merceau, jinak by to nešlo!) ()

pfa

Od Belphegora určitě nečekejte žádný strašidelný horor o tajemném fantomovi, je to spíše takový standartní mysteriózní příběh. Nebudete-li od tohoto filmu čekat nic víc než výše popsaného, nemůže vás tato podívaná zklamat. [5/1O] ()

TroiMae

Ne Fantom opravdu není horor, takhle se na film dívat nedá. Ale kdo miluje Sophie Marceau a Louvre, tak si film může užít. Je to taková nenáročná pocta oběma. Sophie Marceau je skvělá, jen pro ty její oči stojí za to film vidět! ()