Príbeh dojemnej a často humornej životnej cesty Annie Bradockovej (Scarlett Johanssonová), mladej ženy z chudobnej rodiny, ktorá sa snaží pochopiť, kde na svete je jej miesto. Po skončení vysokej školy ju matka Judy (Donna Murphyová) donúti, aby si našla slušné miesto vo svete manažérov. Zhodou náhod sa ocitá v elitnej spoločnosti žijúcej na manhattanskej Upper East Side – v spoločnosti ľudí, ktorých život je na míle vzdialený od toho jej. Rozhodne sa ukryť pred svetom a prijme miesto pestúnky u boháčov, „pána a pani X“. Rýchlo zistí, že život na opačnom konci daňových tabuliek nie je práve úžasný, pretože musí plniť aj tie najabsurdnejšie priania pani X (Laura Linneyová) a jej predčasne dospelého syna Grayera (Nicholas Art), a súčasne sa vyhnúť hrozivému pánovi X (Paul Giamatti). Všetko sa ešte väčšmi skomplikuje, keď sa zaľúbi do krásavca z Park Avenue Harvarda Hottieho (Chris Evans). Annie musí prehodnotiť svoj život a zamyslieť sa nad tým, akým smerom sa uberie... (TV JOJ)

Hepy13

Při sledování jsem častokrát jen nevěřícně kroutil hlavou nad absurdním chováním těch boháčů. Za to nad Scarlett jsem naopak uznale kýval hlavou :-P Že tahle holka patří v současnosti mezi top herečky Hollywoodu snad nemůže nikdo pochybovat, a hlavně ať zahraje prakticky kdekoliv, vždy se na ní příjemně dívá - Ta holka prostě není vůbec protivná! Ty pracháče bych šoupnul do supermarketu na kasu za deset hrubýho a byl by klid :-) ()

ashtangi

Laura Linney je nesnesitelně příšerná a nebýt roztomilé Scarlett Johansson, film by asi úplně propadl. Příběh není špatný, asi to má vyznívat komediálně, ale je to spíš morální. ()

wellar

jedna hviezda za Scarlett. Neviem preco som to dopozeral asi fakt zo solidarity k dobrej herecke. Nuz ale tazko povedat ci ju tento film posunul dalej...PS: Kde sa da kupit harvard tricko ? ()

edie sedgwic

Tento film sa na nic nehral, bol presne taky, ako sa od neho ocakavalo, potesil, neurazil, nepotrapil hlavy namahavostou dialogov, neohuril. Dve hviezdicky. ()

Wardan

Strašné zoufalství. Paul Giamatti a Chris Evans fajn, ale mají neskutečně málo prostoru. Několik super nápadů utopeno v neuvěřitelně modelových situacích a charakterech, otravném voice-overu a trapných moudrech. Humor jsem prakticky nezaznamenal, ale za to nudu v jednom kuse. Protože filmy zásadně nevypínám před koncem, měl jsem po hodině chuť se něčím těžkým praštit do hlavy, abych se vypnul já. Film ve kterém mi moje oblíbená Scarlett Johansson přijde nudná a otravná si ode mě vyšší hodnocení nezaslouží. ()

Loooki

Keby v tom nehrala Scarlett Johanson a Laura Linney ani by som si to nepozrel...ale nakoniec som bol milo prekvapený... Keďže sa jeadná o denník pestúnky vedel som, že moc sa tam nenasmejem a napriek tomu som sa usmial a vedel som, že to bude tragédia, ale až taká s hollywoodskym koncom som tiež nečakal...ale napokon keď zrátam mínusy a plusy, spokojne tomu môžem dať 4 hviezdičky, je potreba si pozrieť aj takéto filmy. ()

hazaba

The teddy has been compromised. Jedna z mála hlášek, která stojí za to. Celkově film opravdu není nic moc a oproti knize v něm nevyniknou jemné nuance osamělosti malého kluka a v podstatě i jeho matky. Pár docela dobrých záběrů ani snaha herců to nespasí. ()

Hapretor

Jen na zabití času. Nevim, co s tim. Na komedii to neni vůbec vtipné, na drama to není dost vážné, na romanťák je to málo "sladké", na thriller to není vůbec napínavé, na akčňák se tam děje úplné hovno. Film, který ukáže, že Scarlett Johansson není tak špatná herečka, ale na ty opravdu skvělé nemá ani náhodou. Poučení z filmu - věnujte se dětem! Kdybych to neviděl, nic by se nestalo. ()

Heroine

Hmm, dost průměrné. Člověk tak nějak ví jak to dopadne, už jenom když koukne do obsazení. Je tam pár celkem milých scén, pár pěkně trapných, ale na odpočinkový večer se to dá. ()

atmen

Z této sondy do rodiny z vyšších vrstev mrazí. To co si nechala líbit S. Johansson, to by si snad nenechal líbit ani papež. ()

animario

Sociální výpověď obyčejný holky,co poznala život newyorský smetánky, coby její chůva. Film nijak zvláštní či vyjímečnej,není to ani avizovaná komedie,romantika či drama, ze všeho to má zanedbatelnou špetku. Působí trochu jakoby ani nevěděl čím chce vlastně být, přesto se na něj při správným rozpoložení a nicneočekávání podívat dá (kdyby v tom hrál ovšem méně známejší hereckej ansámbl, asi by ani nestál za pozornost). ()

Rathalos

Dievca na strazenie velmi dobre vystihuje tuto pracu,ktora vazne nie je lahka,pracovat s ludmi je velmi namahave hlavne po psychickej stranke,poznam to z vlastnej skusenosti,cize tento film si urcite zasluzi lepsie hodnotenie ako momentalne ma,davam plny pocet a Scarlett Johansson ako vzdy ocarujuca...:-) ()

salamandrr

jéé těšil sem se na komedii nebo aspo sexy scarlet, ale moc jí to tady nesluší a vtipných momentů tady bylo jak šafránu...film to neni špatný, ale tak pro matky v těhotenství co si potřebují poplakat...šáhnul sem vedle a ani Scarlet to nezachránila ()

charmin

Ked ono je tazko hodnotit filmy, kde sice hraju vasi oblubeni herci (Scarlett, Laura), no to pribeh ani prostredie filmu nezmeni. Zda sa mi, ze filmovy trh je uz presyteny vsetkymi tymito kvazi moralizacnymi filmami o high society, kt. sa nakoniec skoncia tak, ako sa v skutocnosti malokedy koncia - priznanim svojej viny, zmenou zivota, ale to je asi ta Amerika... Namet je, ako spominam, nie najhorsi, ale osobne som uz plna stylu VSETCI SA NAKONIEC AJ TAK ZMENIA K DOBREMU. Aby som vsak bola aspon trosku pozitivna, aj takato zla tema sa vid Nanny diaries da zahrat dobre, popripade aj posmiat kusok, a na moj udiv si zapamatam aj jednu scenu ( Vytah - Chris Evans a Scarlett v americkom patriotskom kostyme, a cela ta konverzacia, a smiech..:)) . Takze je vidiet, ze aj filmy so zlym zlym nametom stoja za Vase dve hodiny volneho casu :) ()

JimiH

Většina filmu je hrozně předvídatelná, ale díky tomu, že si snímek na nic nehraje mi byl celou dobu sympatický. Podobě laděná Prada dopadla katastrofálně. Sympatická Scarlett a ďábelská potvora Laura táhnou tenhle snímek mnohem lépe než Anne s Meryl. ()

Yancl

Sázka na jednoduchost se mi v tomhle případě vůbec nezamlouvá. Co je moc, to je moc .. sympatická romantika s pohádkovým dějem - to by šlo .. ale ta jednoduchá struktura filmu vedla vyloženě k únavným dialogům, které byly občas i zbytečně zdlouhavé, což už sympatické není. [45%] ()

GIK

Na počítadlo jsem se podíval až po 40. minutě, což je co říct. Moji pozornost upoutala především černovlasá kráska Johansson. I ostatní osazenstvo bodovalo. Laura Linney se krásně vyřádila a do role malého spratka X se podařilo najít docela sympatického klučinu. Jedná se o konzistentní a zábavný film, který by díky výborným hercům a několika oživujícím nápadům měl patřit do nadprůměru. ()