Molly Gunnová (Brittany Murphyová) je rozmaznaná dcéra rockovej legendy a v podstate jej nič nechýba. Keď jej však ukradnú dedičstvo, musí Molly urobiť niečo, čo ešte nikdy nerobila – začať pracovať. Stane sa opatrovateľkou osemročnej Lorraine „Ray“ Schleineovej (Dakota Fanningová), na ktorú jej matka Roma (Heather Locklearová), prácou a kariérou vyťažená hudobná producentka, nemá čas a opatrovateľky si u nich podávajú kľučky. Molly a Ray sú absolútnymi opakmi, ale jedno ich predsa len spája – sú bolestne osamelé. Keď sa pokúsia nájsť k sebe cestu, zistia, že pri tom objavili skutočné priateľstvo. Molly sa učí byť dospelou a Ray zase objavuje, aké je to byť dieťaťom... (TV JOJ)

Deimos

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +Dakota Fanning, hudba -k nepřežití, k nevydržení, tohle je film pro holky a holčičky/// No aji jsem se na tento film tešil, ale výsledný dojem je hodně rozpačitý. Sice podobným žánrem nepohrdnu, ale zde mi příjde vše hodně okaté, přehnané, občas hodně nestravitelné (hlavně hlavní hrdinka). Skončilo to prostě někde na půli cesty./// Celkem 54%/// ()

NinadeL

Na první letmý pohled nijaká komedie, na pohled druhý herecký koncert Brittany Murphy a Dakoty Fanning s půvabnou Heather Locklear ve vedlejší roli. Holky z lepší společnosti jsou chytrým zrcadlem předčasně vyspělého dítěte a dětinské dospělé, které po náhodném setkání v sobě nalézají inspiraci k tomu jak lépe žít vlastní životy. Zábavné i při opakovaných reprízách. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $37,182,494Tržby Celosvetovo $44,617,342║ Najprv som rátal len z nejakou ďalšou umelinou a tak som to ani nejak nechcel pozerať, no a škoda lebo som to tým pádom nezačal pozerať od začiatku, a tak ma to postupne celkom začalo baviť, kvôli pojašenej Brittany Murphy a moc vážnej Dakote Fanning, dej už moc okukaný ale tie dve to držia na nejakej znesiteľnej úrovni, zatiaľ to beriem ako príjemný priemer, uvidím keď sa k tomu dostanem ešte raz. Pri konci to prinesie aj emócie. /65%/ ()

ivishka

Pravda, že děj nic moc a Brittie tady hraje celkem odrostlé děcko. Ale čím víc koukám na její filmy ačkoliv jsou třeba špatně hodnocené tím víc si uvědomuji jak skvěle uměla hrát a co všechno do svých postav dala :-).Je z ní tady prostě skvěle ztvárněné trdlo :-D.Musím říct, že takové ztřeštěné filmy jsou většinou něco pro mě :-). ()

Handle

Brittany Murphy opravdu měla komediální talent i když je škoda, že tento film někdy padal do úrovně filmů s H. Duff, každopádně měl i dobrá místa. Nejvíc se mi však líbila Dakota Fanning. Film mi připomínal Holku na hlídání z roku 2007 a musím říci, že ta se mi líbila více. Každopádně bych řekl, že se jedná o slušnou tříhvězdičkovou podívanou. ()

• Když jede Molly (Brittany Murphy) s Ray (Dakota Fanning) do zábavního parku, má na nohou podpatkové boty. V zábanvím parku, když odchází od uklízeče podpadků hledat Ray, má na nohou bílé tenisky, ale v dalším záběru se jí na nohou objevují opět podpatky. (nufanek)
  • Když ve filmu Neal natočí hudební video, můžete si všimnout, že je pod ním jako režisér podepsaný Boaz Yakin, což je ve skutečnosti také režisér celého filmu. (HappySmile)