Hry bez hranic

(relácia)
  • Francúzsko Jeux sans frontieres (viac)
Súťažný / Rodinný / Športový
Francúzsko / Československo / Holandsko / Veľká Británia / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španielsko / Belgicko / Švajčiarsko / Západné Nemecko / Taliansko / Grécko / Juhoslávia / San Maríno / Tunisko / Lichtenštajnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiálny text distribútora)

zdeny99

Kultovní podívaná 90. let. Atossio, žolíci a ty bizarní kostýmy jsou nezapomenutelné. [8405. hodnocení, 405. komentář, 87%] ()

Everyone

Jako dítě jsem to hltal. Úplně jsem se viděl na těch překážkách. Nesplněný dětský sen. Nejvíce mi v paměti zůstal brněnský tým. Jinak jsme se spíše umísťovali v druhé polovině. S odstupem času jsem to viděl na obnovené ČT3 (než ji opět k 31.12.2022 zrušili) a to kouzlo lehce vyprchalo. Holt všechny ty Takešiho hrady atd. to posunuly dále. Na rozdíl od asijských individualních variací, zde soutěžily národní týmy reprezentované svým městem. ()

sandis

z filmového hlediska nelze hodnotit, ale přiznám se, jako dítě jsem to taky žral... Náhodou, jako nápad dobrý... taková Olympiáda v malém :) A hlavně jsme dost často vyhrávali... že by v nás fakt něco bylo? Někdo byl téměř vždy nejslabší, teď si nevzpomenu... ale nějací jižani ne? A "Atosjo Re Písk" si pamatuju taky :-D asi nadosmrti :) ()

lu-cinka

Ty bláho, to byl nářez!!! to bylo moje dětství. Velká škoda, že Hry neopakují. Nebo nedávají nové. Koukala bych totiž 100% znova! ()

Smejdik

Nejúžasnější pořad mých dětských let! Když tohle loni běželo jako repríza v TV, díval jsem se a prožival jsem to stejně jako tehdy :)) ()

Evander

Možná spíše z nostalgie hodnotím plným počtem, ale Hry bez hranic byly nezpochybnitelně jedním z nejlepších pořadů mého mládí a i dnes si živě vybavím, jak jsem se jako malý klučina těšil na každý nový díl. ()

Ydrosten

Naprosto úžasný soutěžní pořad. Z největší pravděpodobností se mu nikdy nic nevyrovná. Kdo si hraje, nezlobí. Je škoda že se nenatočilo více dílů. Takové soutěže už dnes nikdo neumí. ()

kkarx

Moc milá soutěž, při které člověk poznával kulturu ostatních evropských národů a který především dokázal i přes velkou rivalitu týmů sbližovat. Byl to takový pořad, při kterém se sešla celá rodina a fandilo se. :) Jednoho dne se znenadání vytratil z obrazovek. Dneska mezi všemi těmi soutěžními seriály by to asi nemělo moc šancí zaujmout a jaký to byl kdysi zážitek pochopí už asi jenom pamětník. Z moderátorů jsem měl nejraději Marcelu Augustovou. :) ()

gombarix

Těžká klasika našich devadesátek a vedle "Byl jednou jeden život" asi to nejlepší, co kdy Francouzi vymysleli. - - - 90 %, okrouh nahoru za Marcelu Augustovou :-* ()

Dimo

Strašně jsem tuto soutěž zbožňoval. Mohla by se obnovit. V dnešní době nějaká dobrá soutěž, kde člověk něco fakt musí umět, chybí. Vyjma moderního projektu "survival" - "Kdo přežije". To, že Prima toto u nás zabila, nepočítám. Takže Hry bez hranic, super, miloval jsem už znělku, jak se barevní panáčci snáší na lanech... ()

RedFox

Vynikající hra, u které jsem se skutečně bavil. Škoda, že to skončilo. V dětství jsem koukal ještě na Pevnost Boyard a Po stopách Xapatanu, ale Hry bez hranic jsem měl nejradši. Nevynechal jsem téměř jediný díl, a když už, tak s těžkým srdcem. Oproti jiným soutěžím se mi moc líbilo, že každý díl byl originál, každá země, ve které se hry konaly, si připravila pro soutěžící jiné disciplíny, takže žádný díl rozhodně nenudil. ()

bolf!k

Heeej, tohle jsem sledoval ještě jako malej na chatě, kde nebyla elektřina a tak jsme napájeli TV baterkou z auta :D Nezapomenutelný 90% ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu

08.02.2007

Frank Darabont ještě nedokončil svůj nejnovější projekt a už se rozpovídal o svých budoucích plánech. V nynějších dnech pokračují přípravy na jeho další film The Mist, který vychází z novely mistra… (viac)