Hry bez hranic

(relácia)
  • Francúzsko Jeux sans frontieres (viac)
Súťažný / Rodinný / Športový
Francúzsko / Československo / Holandsko / Veľká Británia / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španielsko / Belgicko / Švajčiarsko / Západné Nemecko / Taliansko / Grécko / Juhoslávia / San Maríno / Tunisko / Lichtenštajnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiálny text distribútora)

Roby

Jako malý jsem tohle děsne žral, i když už to dnes tak neprožívám tak i dnes se na to rád kouknu jasných pět hvězd. ()

Zagros

Velmi oblíbená soutěž mého mládí. Díval jsem se pravidelně a našim vždycky fandil jako o život. Pokud si dobře pamatuji, docela jim to šlo a pravidelně končili na stupních vítězů. Zajímavě vymyšlené soutěže, napínavé provedení, originalita a hlavně příjemná zábava. Popravdě si ani neuvědomuji nějakou podobnou soutěž. Docela bych se na to i někdy znovu podíval. Zasloužené čtyři hvězdy. ()

Wally

Bkbina, ale moc dobře si na to pamatuji a jak sem to žral 😁 Fandit našim českým zástupcům měst byla skoro národní povinnost! ()

Callas

10/10 Wow!! Slovy snad ani nejde popsat jak jsem se jako malý těšíval na tenhle geniální soutěžní pořad. Oranžoví jsou prostě nejlepší !!! ;) ()

tereza_p

Jedna z nejoblíbenějších soutěží, civěla jsem na to pořád a strašně mě to bavilo...mám dojem, že kdyby to teď reprízovali, budu na to civět zas. ()

Arach.No

Občas jsem se na to podíval, ale nikdy jsem se nijak zvlášť netěšil. Spíš jenom tak dkyž jsem to náhodou chytil v televizi. Nic výjimečného, takovej lehčí podprůměr. Akorát nedokážu pochopit, proč je to na CSFD? To sem rovnou můžete dát přímý přenos z Olympiády :) ()

Pussycat18

Ty jo, vzpomínám si, jak mi nesměl utýct jediný díl! Vždycky druhej den jsme se ségrou na chatě postavili dráhu s kuželkama a kelímky a opičí dráhu a už se jelo :-). Pamatuju si, že jako odstartování jsme řvali na celé kolo: "Atencion....re.....fííííííííííí!" :-DDD ()

wosho

Nemá to sice tady co dělat-je to jen hra (to by sem mohla patřit i olympiada), přesto poruším pravidla a ohodnotím to. Ve své době to byla bomba. Nepamatuji si nikoho, kdo by nefandil nám Čechům v této zábavné mutaci olympiady. Časem to sice ztrácelo grády (možná tím, že jsem přestával být dítětem), ale i tak do dnes na to vzpomínám s láskou, ()

XdanteX

Krásné to časy...takový první pokus o FearFactor:D Strašně rád vzpomínám na hry z Itálie, Portugalska a Švýcarska..tam byly překážky a úkoly krásné. Co ale z hlavy nemůžu vytěsnit jsou ty české verze...Kdy ve chmurném počasí před poloprázdnými tribunami závodí účastníci ve velice levných modelech úborů na překážkách z kulisárny Kavčích Hor vyrobených rukou Stanislava Holého, jenž mi vždycky připadaly víc než depresivní. To bere pořadu v mých očích jednu hvězdu dolů:/ ()

Krabak

Po Pevnosti Boyard moje druhá nejoblíbenější televizní soutěž. Jak já tam vždy fandil oranžovým Čechoslovákům a vždy jsem si přál, abych tam mohl stát po jejich boku. Jsem moc vděčný České Televizi za to, že je nedávno opakovaly. Kam se na Hry bez hranic a Fort Boyrd hrabou dnešní stupidní hry typu Wipeou --->100% ()

Paity

Skvělý pořad, který u nás v 90. letech připoutal lidi k televizorům. Hodně dobře zvládala moderovat tuto akci Martina Adamcová i bezpohlavní Augustová. Naprosto vůbec se to hlavně nedá srovnat se stávajícím lejnem s názvem Aréna národů. ()

MMJ

Hry bez hranic .. Hry mých dětských let. Miloval jsem to a nedal sem dopustit na to, aby my to někdo na něco přepnul! ()

Mauric

Nejlepší televizní soutěž,alespoň co já kráčím po tomto světě.Žádné hlasování podle sms,kdo vypadne a kdo ne.Žádní tragičtí zoufalci ve vyvolených nebo ve velkém bratrovi,žádná úžasná elegance,či hlas jak zvon,ale normální lidské dovednosti a fyzická zdatnost.A proč?Kvůli 10 miliónům?Těžko.Už jen díky těmhle pár faktům,díky kterým se nedívám na "moderní" soutěže,bych nejradši dal hvězdiček 10 a každou další navíc za každý díl,ve kterém vyhráli Češi.. =o) ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu

08.02.2007

Frank Darabont ještě nedokončil svůj nejnovější projekt a už se rozpovídal o svých budoucích plánech. V nynějších dnech pokračují přípravy na jeho další film The Mist, který vychází z novely mistra… (viac)