Sexi párty 2

• Slovensko Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie (viac)
všetky plagáty

Taj prichádza z Indie do Anglicka na prestížnu univerzitu, aby všetkým ukázal, čo je to pravá zábava. Vyzbrojený dobrými radami od otca, nadšením, a obrovským očakávaním, prechádza nádhernými priestormi univerzity, aby sa od krutého a arogantného Pipa dozvedel, že ho práve vylúčili z exkluzívneho bratstva Líšok a Chrtov. Na jeho veľké sklamanie sa musí namiesto nádherného starobylého zámku ubytovať v odpornej chatrči spolu s jej ďalšími štyrmi nájomníkmi. Nestráca optimizmus a svoje vylúčenie zoberie ako výzvu a založí vlastné bratstvo Kohútov a Býkov. Kohúti a Býci sa rozhodnú zúčastniť sa na univerzitnej súťaži proti Líškam a Chrtom. Ide o veľmi významnú udalosť, na ktorej každé bratstvo zbiera akademické body. Jeho misia začína... (oficiálny text distribútora)

StandikK

Nejhorší díl z celé série...Ubohost od začátku až do konce...Já jsem se teda ani jednou u toho nezasmal a docela dost jsem se nudil. Ale do konce jsem vydržel (za to ta *). ()

DeathclawCZ

Tohle mělo být vtipné? Kde je ten humor typický pro Kal Penna? Film plný anglánských snobů kde se laté můžík snaží prosadit své metody vzdělávání a všichni mu pěkně po britsku hážou klacky pod nohy (ala plesk bílou rukavičkou přes tvář a ehm ehm dáme souboj pane gentelmane?) Sem tam do toho kapka americké klasiky: Ukaž kozy, Opíchám tě... atd. Ale jako celek propadák jako prase!!! ()