Hrdinovia

Z nakrúcania 2 - Ali Larter, Sendhil Ramamurthy, Greg Grunberg
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

P.J.2

Zkouknul jsem všechny díly co zatím vyšly a musim říct že dobré hodnocení si zaslouží jen 1 a trošku druhá serie, zbytek byl už jen zbytečně roztahanej bez příběhu, hlavní postavy prošly psychologický detoxem takže vlastně nevíte kdo stojí na jaké straně, už nechci další serii, pro mě je ten serial bohužel mrtvej protože už mi nemá co nabídnout, tvůrci ho dokázali vynést až na vrchol ale pak přišel strmý pád dolů a už to nikdo nezastavil.... ()

mafe

Od LOSTu ma žiaden seriál nepriklincoval každý týždeň do kresla! Dokonca ani taký fenomén ako napr.: Prison Break. Podarilo sa to až famóznym HEROES. Snáď každý z nás občas zatvorí oči a predstaví si, že aj on oplýva výnimočnými schopnosťami. Na snívaní nie je predsa nič zlé, nie je tak?:-) ()

John8

Ne... ne ne ne, prostě ne... Když pominu to že je to jen vykrádačka X-menů (které mám rád) tak tu mám e příběh, který je sice zajímavý, ale nikam se neposunuje, a to znamená že ten seriál stojí jen na hezkých efektech... pardon, ale já chci od seriálu víc! Jinak jedna * je za Hira (Který mi sloužil jako šidítko za mého oblíbence Kurta Wagnera) A druhá za ty efekty... ()

Pradlík

Hrdinové jsou už dlouho u holek v naší třídě fenoménem. Já jsem jejich kouzlu takhle naplno nepodlehl a radši mám konkurenční Ztracené, stejně se ale Hrdinové mohou pochlubit velkou rozmanitostí postav a zajímavým námětem, stejně jako skvělou atmosférou a spoustou fanoušků, kteří za nimi stojí. Americké seriály vpřed! ()

a4am odpad!

Nasrat. Výjmečná první sezóna následovaná dvěma tupýma nickama. Mohou za to scenáristé, kteří (podceňujíc divákovu inteligenci) zapomněli na dobrý nebo alespoň zajímavý příběh a začli rodit výtvory typu "jsem tvé trojče", "jsem tvůj bratr", "jsem tvůj otec". Už čekám jen nástup chodících zmutovaných vagín, protože to je už jediné, co tam tak chybí. Do háje. Kdyby se to alespoň nebralo tak vážně. Pokud si další díly nespraví reputaci, tak tvůrcům gratuluju k zmršení skvělého seriálu. ()

bangee

Výbornou první sérii nahradila docela dobrá série druhá a pak přišla třetí a zatím ta nejhorší... Příběh se roztahuje podle zvůle scénaristů a řežisérů, aby uškudlili ještě nějakej ten zelenej peníz. Bohužel na škodu všemu. A třebas bohudík, že mě ta třetí série ochránila před tou čtvrtou. Jenom se tak trochu divím, že je to 95. seriál tu na csfd. ()

Elyon

Víte, znáte to, jak o nějakém seriálu nebo filmu pořád někdo mluví a vy nevíte o co jde, protože jste o něm sice četly, ale neviděli. Takhle to bylo i s Hrdinama. Pořád se o nich mluvilo a já absolutně netušila. Jediné, co jsem věděla bylo, že je to nějaký seriál o lidech se speciálními geny. Víc nic. Tak jo, řekla jsem si, že se na pár epizod podívám a uvidím. A jak to nakonec dopadlo? Vůbec nechápu, jak jsem bez hrdinů mohla žít! To je bomba seriál, hrozně se mi líbí. Akorát mě mrzí, že je na pokračování, protože takové typy seriálů nemám ráda. Vybírám si ty typy seriálů, u kterých je každá epizoda o něčem jiném a děj na sebe přímo nenavazuje, nesnáším, když se jedna věc řeší třeba šest epizod. Ale u Hrdinů mi to nevadí, protože mě baví a hrozně rychle seriál utíká. Nejraději mám malého Micaha Sanderse. Toho klučinu zbožňuju stejně jako Mohindera a Hira Nakamuru. Dokonce i ta Claire byla snesitelná. Ty jejich schopnosti bych chtěla mít. Bylo by to super kdykoliv vykrást bankomat nebo nemuset chodit k elektrikáři. Nebo se podívat, jak se stavěli pyramidy a třeba potom být na dvoře královny Kleopatry nebo Marie Antoinetty. A ještě zbožňuju Sylera. Je to geniální a hlavně elegantní padouch, který má styl, stejně jako Joker z Batmana. Navíc se stejně jako on vysměje své oběti do obličeje, předtím než ji zabije. Zaujala mě taky myšlenka s evolucí. Pokud jsem tu Mohinderovu teorii pochopila dobře znamenalo by to, že nejpozději za pár stovek let by všichni lidé měli nějaké ty super schopnosti. YATTA!:) ()

char_t

První série parádní, takřka za pět, dál už to jde hodně rychle dolů - originální nápady došly, mám takový pocit, že scénáristi vymýšleli další epizody podle vzorce "Každý s každým" a když došlo i to, tak "Z hodného zlým a naopak", prostě nastavovaná kaše tím nejhorším způsobem. Takže 4* z úcty k první sérii, kterou si troufnu označit za kultovní - a zbytek raději rychle zapomenout. ()

Luk Skywalker

1.série: Slibný rozjezd a seznámení se s mnohými Hrdiny, seriál na rozhraní sci-fi a "fantasy". Hodnocení: *** 2.série: Nejkratší a dle mého nejlepší série Hrdinů, má spád, je akční, přidává sice nové postavy, které nejsou moc významné ale hodnotím za ****. 3.série: Po silné druhé sérii přichází útlum a začíná se nastavovat kaše, ale ještě to není nejhorší. Poslední díl série by byl důstojné ukončení seriálu. Hodnocení: *** 4.série: Je to vycpávková vata, která těží z dobrého základu. Nudné a moc nezáživné, od 14. dílu je to zajímavější, ale celkově řada nic moc. Hodnocení: ** ()

loki5

První sérii jsem kdysi sledoval v angličtině s titulky. A musím říct, že mě to více než zaujalo. Zajímavé postavy zajímavý příběh který člověka zaujme a drží v napětí do dalšího dílu. Tohle, ale bohužel funguje jen krátce. Obrovské množství postav, které ve své podstatě ani nic nespojuje se nakonec jen setkají na jednom místě a nic se nestane. Konec první série je vlastně prvním dílem té další. Nic se nevyřeší děj se nikam neposune a dvířka jsou otevřena. A mohl to být výborný seriál kdyby směřoval k nějakému cíli a ne jen čekal jak se to bude divákům zamlouvat. A s nástupem další série začíná to pravé peklo. Zlí se stanou hodnými. Hodní se stanou zlými a zase zpátky. Tuhle se objeví nová nepotřebná postava s novými nepotřebnými schopnosti. Některá vlastnosti získá jiná ztratí a stále dále bez ladu a skladu. A nakonec z toho máme "Ulici" kde v každém díle řekne každá postava pár vět a jde se k další v řadě. A stále se to zamotává víc a víc Analogií by mohla být klasické balení všem známé plastelíny. Zpočátku je to barevná fantasie z niž se dá mnohé vytvořit ale nakonec skončí jako šedá beztvará hmota, s kterou si nikdo nechce hrát. ()

figliar

Skupina ľudí so zvláštnymi schopnosťami v seriálovom prevedení. Tento seriál mal určite obrovský potenciál, ktorý sa však časom rýchlo vytrácal. Po prvej sérii som netrpezlivo čakal na ďalšie diely. V druhej sérii sa jednotlivé postavy a ich príbehy začínajú zamotávať a dej mi príde dosť zdĺhavý. Hlavné postavy sa stávajú čoraz viac otravné. Treťou veľmi slabou sériou moje pozeranie seriálu končí. ()

hazaba

Seriál vás zpočátku dokonale vtáhne do děje, ale s přibývajícími díly se vkrádá určitá pachuť. Na jednu stranu se nitky rozmotávají, na stranu druhou se děj rozplizává a překombinovaná a s přibývajícími postavami nadšení vyprchává. ()

MikeeTheory

Při sledování Hrdinů si do dneška připadám jako malý kluk, kterého superschopnosti natolik fascinují, že by si sám přál, aby nějaké měl. Logika může jít v tomhle případě stranou. O tom ostatně svědčí i zápletka první série "save the cheerleader, save the world". Jenže když se tohle všechno povede tak zábavnou formou, může to být každému jedno. Tvůrci přinesli na danou tématiku nové úhly pohledu a své osobité zpracování se jim podařilo udržet až čtyři série. Uznávám, že někde kvalita trochu kolísala, ale i tak se v celkovém dojmu jednalo o unikát, který jsem s napětím sledovat až do konce. Oblíbené postavy: Sylar, Peter, Hiro ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)