Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

Macik

Pokud si zvyknete na rozvleklý vyprávění a necháte představu o X-menech doma, tak je tu pro vás nadprůměrný seriál.. škoda jen zatím tak málo dílů :-/ (31.1.07) po 2. sérii snižuji hodnocení.. místo aby první byla jen rozjezd a v druhé to vypuklo, vypadalo to spíš jak sezóna s číslem 12. a najmutím retardovaných scénáristů.. ()

willis

Je to slušný x-men / watchmen klon, ale ke konci už museli lepit díry ve scénáři jak se dalo, bez ohledu na to, čemu se říká logika. ()

fastum

Celé Heroesy sem měl zkouknuté za cca 4 dny.. Tento seriál vás prostě chytne a nepustí.. nezávidím těm, co na každý další díl budou muset čekat týden.. ()

Zombi

Jsem v půlce první serie a zatím mě to vtáhlo maximálně, možná na konci hodnocení změním. 5 Edit: Takže s odstupem mohu říci, že první série za těch 5 hvězdiček, co jsem dal původně, opravdu stojí, ikdyž ten poslední díl to trochu sráží, ale nevadí mi tolik jako některým jiným divákům. Zato druhá serie je dost bída, takovejch hloupejch situací a náhod to se jen tak nevidí, ti hrdinové museli přechodem do druhé serie ztratit každej aspoň 30 bodů z IQ, nebo spíš jejich scénáristi, prostě znatelný ústup kvality. Třetí serie se mi zpočátku zdála zpět ve staré formě, ale po pár dílech z toho udělali snad ještě větší paskvil než byla druhá serie. Tímto končím a další díly už nesháním, osudy všechmožných bratrů, sester, matek, otců a předělaných padouchů na slušňáky jsou mi totálně ukradené. ()

Dominique

Tak.. Dokoukano. Heroes je kopie všeho. Hezky se na to kouká, ale je příliš mnoho dílů a v každém z nich je tak pět minut důležitých událostí a zbytek vaty. Nepopírám, že je celý film natočen giganticky a precizně, ale pro hnidopichy mýho rozměru má až příliš nesmyslů ve scénáři (většina hrdinů prostě nepoužije svoje schopnosti, když se to hodí), nedotažeností a co víc, 90% všech "zvratů" je s kapkou fantazie předvídatelnejch.. Je to špatnej seriál, ale dokáže zabavit. Takže tři. Ale ošklivý tři. EDIT/ 3. serie. Stahuji na jednu hvězdu. Tohle je vrchol kreténismu a totálního vymazanství. Víc smyslu dává koukat na tak jde čas. Opravdu se tím začínám bavit a doporučuji Heroes hodit do kolonky komedie. Protože všichni už umí všechno, nikdo neumře a další a další lidi dostávaj nebo objevujou totálně nepochopitelný vlastnosti. Dobře. To mi nevadí. Horší je, že Heroes si hrajou na vědu a ne na komiks. Omlouvám se. Ale je to sračka. ()

Yardie

Sakra!!!! Že já se díval na ten první díl!!! Herdek!!! Teď na to musím čučet každý čtvrtek. To je prostě ten typ seriálu, co vás chytí a nepustí a musíte koukat zase a zase a zase na každý díl a pořád a pořád, dokud neumřete... Howgh! ()

M.I.K.E.

Každý hrdina má opravdu orignální schopnost a to je hlavní předpoklad pro zajimávý seiál, čímž Heroes samozřejmě jsou. Škoda nevyužitého potenciálu souboje Syler vz Peter a vlastně i celého finále. Tudíž pro mě se ,, finále " konalo v díle, jenž se odehrával 5 let v budoucnosti - NAPROSTÁ BOMBA!! ()

Cement73

Takže práve sa skončila prvá séria a ja som celkom nadšený. Dosť zaujímavé, veľmi rozvetvený dej s množstvom zaujímavých postáv a zvláštnych rozuzlení, zvratov... Výborné ()

Dragonlanc

Seriál sa rozbehol veľmi dobre, ale potom doplatil presne na to, čo všetky "úspešné" seriály pred ním - snaha naťahovať čas, pridávať stále viac pokračovaní a pod. a vytĺcť z divákov a sponzorov maximum čo sa dá. A tak postupne stráca dynamičnosť a upadá stále viac a viac. Pri tomto trende skončí na smetisku ako úplný odpad ako veľa seriálov pred ním. ()

geimz

1. séria - 90%, 2. séria - 70%, 3. séria - 50%. Nepochopím, ako sa mohla z prvej vynikajúcej série seriálu stať v tretej taká neskutočne naťahovaná sračka. Stále som ale zvedavý, čo si tvorcovia prichystali do Vol. 5, keďže koniec tretej série bol vyložene smiešny. ()

Mekgrůdr

Hrdinové zpracovávají tematiku "lidé s nelidskými schopnostmi" a hodně lidí říká, že je to obyčejná vykrádačka X-menů. Ale přeci jenom Heroes to dělají jinak...trochu víc lidštěji. První série se hodně povedla - dobrý příběh, hezké vykreslení postav, zápletka i herecké výkony. Prostě nechybí nic co má takový seriál mít. Na druhé sérii se podepsala bez diskuze stávka scénáristů. A tak i přes zajímavý začátek (Hiro ve starém Japonsku jako svůj hrdina Kensei) končí hodně rozpačitě. A třetí série je podle mě nejslabší a jediný, kdo ji táhne je záporák Sylar, alias Zachary Quinto. Takže Hrdinové je seriál dobrý, ale v preciznosti scénáře a zpracování se nevyrovná některým svým sourozencům. ()

Dallas

Opäť jeden zo seriálov, ku ktorým sa dostávam neskôr než ostatný. Úvodné tri diely ma moc nenadchli, čo bolo asi tým, že hrdinov bolo dosť a teda počas tých niečo cez 40 minút sa toho moc nestihlo a to bol o niektoré charaktery veľký záujem. Avšak! Počínaje 4. dielom sa začali osudy jednotlivých hrdinov spájať, začalo to zapadať a hlavne sa začala pomali odkrývať silne zauzlená zápletka. Zbytok seriálu som potom zhltol v podstate na jeden záťah behom dvoch dní. Záver nebol nijak zvlášť ohromujúci, ale to som čakal. Každopádne nebol zlý. Pre mňa najzaujímavejšie Postavy, ktorých vývoj bol najväčší a najzaujímavejší sú pre mňa Claire Bennetová (tá nie len pre ten vývoj :), Noah Bennet a Peter Petrelli. 1.séria 80% a idem na druhú. ()

Naovy

Tomuto seriálu musím nechat, že na začátku jsem si ně něm udělal závislost, na jakou si nevzpomínám u žádného jiného. Pohltilo mě to se vším všudy a vyplivlo až za hodně dlouhou dobu. Možná proto, že mám rád takovéto tajemné věci, kde dostáváte jen dílky skládačky, postupně se vám odhalují kousky příběhu a všechno to do sebe pomalu zapadá a vy jste rád za každé dvě částečky, které k sobě pasují, až nakonec s nepopsatelným pocitem leží to dílo před vámi celé. Dobře, ten konec tak trochu neplatí, protože závěr první série mohl být pro mě o malinko lepší, ale špatný rozhodně nebyl a já si užil už to předešlé skládání. Za to jakou tvůrci umí udělat mysteriózní atmosféru a pak jí gradovat, za to tleskám. Bohužel seriál, jak už tomu často bývá, začíná po první sérii klesat, až se dostává tam, kde by mohl být rád, že mu dám tři hvězdy. Nebudu si však kazit to nadšení z něčeho, co mě tak dokonale strhlo a dám maximální hodnocení za první sérii s tím, že na ty ostatní se přeci nemusím dívat a taky se k nim vracet nejspíš nebudu. ()

Vejrrr

Ano Léta Páně 2007 jsem se taky díval na další vcelku zajímavý a tajuplný seriál plný nových nápadů a propracovanosti. V polovině druhé série se ale stala z propracovanosti naivita a z tajemna trapno a já jsem se na další ztrácení času u počítače vykašlal ... Dnes v roce 2011 koukám na web a při jednom hrozivém zjištění si říkám... "Vono to ještě běží ... ??" ()

Marys

Prvú sériu som dá sa povedať, že zhltol. Bolo to niečo nové, iné, veľmi zaujímavé s dobrou atmosférou. Akonáhle som sa dostal ale k dvojke, ktorá má len polovičný počet dielov, akosi automaticky som to niekde v polovici prestal pozerať a vôbec mi to neprekážalo. Neviem, čo sa stalo. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)