Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa

• Česko Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (viac)

Nebude ušetrený nikto! Borat Sagdijev je šiestym najznámejším Kazachom a najlepším televíznym reportérom Kazašskej štátnej televízie, ktorá ho vyšle do USA, aby tam natočil dokument o tejto "krajine neobmedzených možností". A prípadne si našiel novú manželku, pretože tú starú tučnú mu znásilnil a roztrhal medveď... (TV JOJ)

StanislachKo

Točiť gagy spôsobom "skrytá kamera" je celkom zaujímavý nápad, ale na film so stopážou 84min. trochu málo. Inak hodnotím ako štandard: Pár vtipných scén, celkom obstojná satira, pár vyslovene šialených scén, pri ktorých sa (aby mal Cohen srdiečko na mieste) chytáme za hlavu... Chápem vyššie hodnotenia, mne to ale veľa nehovorí. ()

URBAN

Cohen je jeden z nejlepších komiků součastnosti má takový osobitý styl a toho si sakra cením . Na podruhé to sice nebylo tak košér jak na poprvé , ale je to vážně příjemná sranda prostě co slovo to hláška a tohle mám rád a ted to obzvlášt potřebuju když zítra jdu do školy : DDD ( 1.9.13/MAC ) ()

octopuska

Že je Sašena Cohenovic dobytek vím už dávno, ale já ho mám prostě ráda. S ničím se nesere a šije úplně do všeho. Vřískala jsem smíchy, jak u Borata, tak u Diktátora, který se mi líbil možná o fous víc. O Grimsbym, ani nemluvím. To byla strašná nakládačka. Divím se, že pašák ještě běhá po svobodě a nečučí v krimu v boratovských plavečkách. Dneska by mu to v Améru neprošlo. Čekám, kdy ho mrsknou na černou listinu. ()

Triple H

Pri súboji dvoch chlpatých naháčov a ich následného behu cez hotel som sa smial ako v kine už dávno nie. Ostatné scénky tiež stoja za to (škola etikety, ponúknutie veľvyslanca syrom z..., atď.) Cohenovi ten úspech prajem. Och, a bez urážky - ale zraz ortodoxných katolíkov, ktorí pobehujú sem a tam do povzbudivej náboženskej piesne, je partia tak kolosálnych šialencov, že je to pomaly strašidelné. Halelujah! ()

Wallas

Naštěstí se tvůrci rozhodli jít klasickou cestou - tj. nezničili Borata lacinými vtípky a špatnou zápletkou, ale nechali ho tam, kde by měl být - u rozhovorů s lidmi. Touhle cestou se měl vydat i Indahouse. Asi jsem čekal víc po masivní novinové masáži, kdy každý druhý redaktor napsal, jak se u toho výborně bavil, přihodil tam Cohenův životopis, neopomínajíce se zmínit protagonistovo židovství a diplom z Cambridge. Pro každého to bylo něco úplně nového. Ne však pro mě, protože mě snímek téměř nepřekvapil - každý méně manuálně zručný dokáže na YouTube nechat vyhledat heslo "Borat" a najde tam stejnou porci zábavy, pravda i když bez Pamely. ()

matezzz

Koukal jsem na to jedním dechcem od začátku do konce... Smál jsem se každou chvilkou a někdy se až za břicho popadal. Třeba scéna, když dělá Borat autoškolu. Příjemné překvapení. Sacha Baron Cohen je k nepoznání. TO, že si spousta lidí myslelo, že se jedná o natáčení skutečnho dokumentu, je k neuvěření. TADY MÁTE KOUSEK SÝRU. DĚLALA HO MANŽELKA. DĚLALA HO Z MLÉKA ZE SVÉHO PRSU :-) ()

Decker

Strasna ptakovina! Cohen se zase musel asi totalne sjet, aby natocil takovou volovinu! Jenze! Ona je to neskutecna sranda a jeho naprosto uchylne gagy a hlasky proste funguji (scena v hotelu s gumovou pesti je snad nejvetsi ulet ve filmu). Zkratka a dobre: zhovadilost, ulitlost a neskutecna p*del =) Dzenkuji! ()

vadic

Při scéně lítého postelového boje mezi dvěma hlavními hrdiny jsem odvracel zrak stejně, jako když jsem snad v 7 letech poprvé viděl Se7en. ()

farmnf

Všichni tu zvažují jaké je poselství tohoto díla, dokonce se i přou. Já nemám rád Kazachy, Rusy, Američany, Židy, Cikány a zejména Čechy, co se mnou bydlí. A tento film mi vyhovuje, je to sice píčovina ale je to proti nim VŠEM. No a teď vážně, je to jenom píčovina. ()

LeoH

Jo, pobavil jsem se, SBC je vážně (všeho)schopný klaun, ale s tvrzením, že by Borat demaskoval nějaké obecné společenské fenomény, bych byl hodně opatrný – co tak asi můžu dostat, když ze 400 hodin extrémního provokování lidí k bizarním reakcím sestříhám hoďku a půl těch nejbizarnějších momentů? Co jiného než freak show. ()

UhLee

(8/10). Rozesmát, zlepšit den a potrápit bránici. Úkoly, které tento film splnil a já jsem nadšený. Pořád jsem nevěřil, že ti všichni lidé nejsou herci, protože to bylo daleko za hranou, co tam Borat předváděl, ale o tom to asi je.. Originální, drzé a nečekané. Jdu si hned pustit druhý díl, ale domnívám se, že tento nečekaný jackpot to nepřekoná. ()

filmmovier

Naprostá dokonalost. Nedokážu vůbec pochopit, že jsem to viděl až čtrnáct let po premiéře. Vlastně dokážu - tenhle typ humoru mi sedne jen občas, ale v případě Borata se není čeho bát, ten film je prostě absolutně geniální a díky výtečnému českému dabingu má ještě větší koule. 100%. ()

Motinski

Sacha Baron Cohen už po tomto navždy ostane iba Borat. Ide sa často cez čiaru, väčšinou ale efektne, no nebavil som sa až tak moc jak ostatní. Niekedy mi humor nesadol že vôbec. ()

Hebča

Opravdu jsem se smála od začátku do konce. Nejvíc mě pobavila Boratova angličtina a fakt, že Američani tu jsou vykresleni podobně jako v Bowling for Columbine, prostě národ buranů. Některé scény ale na mě byly až moc vulgární a zbytečné. 3.12.2006 ()

Druhý Borat má velmi dlouhý název

Druhý Borat má velmi dlouhý název

29.09.2020

Před pár týdny přišla zpráva, že herec Sacha Baron Cohen (Chicagský tribunál) nejenže natáčel pokračování Borata, on už ho dokonce stihl i dokončit, takže velice brzy dorazí na některou ze… (viac)

Dvojka Borata potvrzená?

Dvojka Borata potvrzená?

09.09.2020

Minulý měsíc byl herec Sacha Baron Cohen (Diktátor) spatřen v kostýmu Borata kterak natáčí scénu v autě. Vzhledem k absenci oficiálního oznámení se tak spekulovalo buď o tajně natočeném pokračování,… (viac)

Pokračování Borata na cestě?

Pokračování Borata na cestě?

20.08.2020

Ačkoliv herec a komik Sacha Baron Cohen nechce nic potvrdit, má v současnosti rozpracovaných hned několik projektů. Před pár měsíci byl spatřen jak zpívá na jistém kontroverzním srazu ve Washingtonu… (viac)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)