Borat: VHS kazeta materiálů "ne-moc-přijatelných" podle Kazašského ministerstva cenzůry a obřízky

(TV film)
  • USA Borat: VHS Cassette of Material Deemed 'Sub-acceptable' by Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

Frajer42

25 minut napěchovaných v podstatě tím nejlepším, co celovečerní snímek nabídl. Nechápu zdejší prach bídné hodnocení. Nemělo to chybu. Moje bránice zažívala orgasmus. Děkuji za výrazné prodloužení života. Takhle dobře, s chutí a od srdce jsem se dlouho nezasmál. Jediné, co bilo do očí příliš, bylo to celé anti Trump pozadí. Skoro, jako by Borata zaplatili demokraté. Je to škoda. I do demokratů se dá střílet ostrýma a Cohen to nejedenkrát předvedl. [90 %] ()

Flego

Taká televízna blbosť, kde sme sa pozreli na zopár Boratových humorných eskapád. V princípe projekt k ničomu, len také malé pripomenutie. ()

Gilmour93

Název VHS pásky schválené kazachstánským Ministerstvem cenzury a obřízky je poměrně dlouhý, ale ne zas tak, aby po jeho přelouskání zmizela z prstů McDonalda Trumpa vůně Melanie.. Od obsese pubickým ochlupením až po golfové začátky v klubu po vzoru Mr. Beana ryze boratovské a v duchu hlášky dcerunky Tutar: „My daddy is the smartest person in the whole flat world!“ ()

Arsenal83

Ten blázon ma vždy pobaví a tentokrát v skrátenej verzii sa mu to podarilo ešte viac. Nebolo tu hluchého miesta. Od golfu, cez kaderníctvo, predavača až po učiteľku etikety to bola záplava super nekorektných vtipov. Hoci namiesto Trumpa by sa mohol chytiť konečne aj Bidena. Tam by si s jeho stareckou pedofíliou prišiel Borat na svoje. ()

• Ve filmu je zmíněno jméno Harry Potter, což je narážka na filmovou sérii o čarodějnickém učni. (Duoscop)