Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

• Česko Prci, prci, prcičky: Nahá míle (viac)
všetky plagáty

Eric Stifler (John White) má vážne problémy so svojím panictvom. Napriek tomu, že už dva roky chodí s priateľkou Tracy Sterlingovou (Jessy Schram), tá sa ešte na sex „necíti byť pripravená“. Zato Eric je pripravený až priveľmi, a tak doma sleduje pornokazety a masturbuje. Keď ho pri tejto činnosti pristihnú rodičia s príbuzenstvom, úbohá babička (Jessica Booker) tento šokujúci zážitok neprežije. Eric usúdi, že takto to už ďalej nepôjde, a preto sa nechá presvedčiť sexuchtivými kamarátmi Ryanom Grimmom (Ross Thomas) a Mikeom „Cooze“ Coozemanom (Jake Siegel), prezývaným „Stojka“, aby sa s nimi šiel rozptýliť na divokú vysokoškolskú veselicu. V rámci nej sa uskutočnia aj preteky zvané „Nahá míľa“, kde všetci študenti bežia v Adamovom rúchu. Bude tam aj víťaz minulej Nahej míle, Erikov neodolateľný bratranec Dwight „Hustý“ Stifler (Steve Talley), ktorý na rozdiel od Erika problémy so sexom nemá, rovnako ako so sexom nemá problém drvivá väčšina rozvetvenej rodiny Stiflerovcov, v ktorej je Eric v tomto smere bielou vranou. Keď sa Tracy neočakávane rozhodne, že sa s Erikom predsa len pomiluje, zídu sa v noci v suteréne ich domu, ale v najlepšom ich tentoraz vyruší Tracyin otec (Stuart Clow). Ericovi sa teda opäť nepodarí zbaviť panictva, Tracy notoricky opakuje tézu o svojej nepripravenosti a dáva Erikovi na víkend „úplnú voľnosť“. A tú sa Eric rozhodne využiť. Tracy si to však na naliehanie kamarátok čoskoro rozmyslí a snaží sa Erika dostihnúť aspoň na mobile. Ericov telefón však medzitým vyletel z idúceho auta. Kým Eric spal, jeden z jeho vydarených kumpánov mu ho vyhodil von oknom... V študentskom kampuse troch kamarátov už čakajú zástupy krásnych a opitých dievčat. Pripravuje sa futbalový zápas proti mužstvu liliputánov a Eric, Ryan a Graham musia zaskočiť za iných hráčov zdolaných alkoholom. Erikov bratranec Dwight chce hendikepovaných súperov poraziť, ale vzrastom nevysokí  chlapci sú prekvapivo húževnatí. Vyniká ich vodca Rock (Jordan Prentice), malý diablik, ktorý na smrť nenávidí Dwighta. A tak nakoniec naši chlapci prehrajú. Ale to nevadí, veď sa chystá veľký žúr a potom vypukne slávna Nahá míľa. Každý z kamarátov si nájde priateľku a aj Eric sa začne baviť s pôvabnou blondínkou Brandy (Candace Kroslaková). No aj tak sa popritom nemôže zbaviť myšlienok na svoju Tracy. Keď jej však zatelefonuje, Tracy mu znova zopakuje, že tento víkend si naozaj môže robiť, čo chce. No povedzte, ľudia, kto by naplno nevyužil takúto vzácnu príležitosť? (TV Markíza)

lesumir

Nebýt tam to stříkající sperma (zrovna jsem večeřel), klidně bych dal i plnej počet , protože jsem se dost bavil. Nejlepší Stifler ever. ()

Hrabka

Nejhorší díl ze všech doposud natočených Prciček (4 díly) i JakoPrciček (4 díly). Zpočátku tam jsou možná 2-3 situace k pousmání, ale pak se začnou množit tak neskutečně NEVTIPNÝ trapácký scénky, že už člověk jen kroutí hlavou a má sto chutí to ihned vypnout. Nakonec jsem to protrpěl až do konce, který je vrcholem všeho. Navíc ta (love)storka je taky naprosto k nevydržení. Předchozí (čtvrtý) díl, tedy první "jakoprcičkovský", byl v porovnání s tímto skvělý. 25% ()

juta

Je to taková průměrná teen komedie. Když to srovnám s prcičkama Na táboře, tak začátek mě v tomto případě tak nenudil, jako tomu bylo v minulých prcičkách a zase závěr byl oproti táboru zde o něco slabší, ale že by to dopadlo tragicky, to né. ()

Stegr

60% - Prcičkovskou sérii mám moc rád. I když je tento díl jen hodně slabý odvar a z původní sestavy tu zbyl jen Eugene Levy, stále je o zábavu a nechuťárny postaráno a o tom to je... :) ()

mzss1 odpad!

O něco horší jak film na táboře. Jako tohle se vůbec nemůže rovnat prvním třem dílům. Je to akorát tak ostuda a velká parodie. Nějaké dvě vtipné scény se zde najdou, ale v tomto dílu jsou nesnesitelní herci, horší jak ve filmu na táboře. Proto film hodnotim jen na 10% = odpad! ()

Frajer42

Od čtvrtého dílu celá série nazadržitelně padá dolů a jediná věc, kterou se dá pád zmírnit je návrat k původní herecké sestavě. * ()

boshke odpad!

Prci prci prcičky 4, 5 a 6 patří k tomu nejhoršímu, co se mi kdy dostalo do spárů. Bylo mi jasné, že si filmy neudrží kvalitu prvních tří dílů, jejichž úroveň byla více méně konstantní, ale takový sešup jsem nečekal. Z hlavních hrdinů nezůstal nikdo (asi četli scénář), sem tam se mihne pouze pan Levenstein. S předchozími díly to nemá zhola nic společného (krom skutečnosti, že hlavními postavami jsou Stiflerovi bratranci), a tak se filmy pouze vezou na známém názvu, aby o ně někdo alespoň kopl. Už čtyřku jsem měl problém dokoukat, taková to byla slátanina, ale byl jsem pevně rozhodnut prokousat se až na konec série. Řada přátel totiž básnila o koním spermatu a o šestém díle všeobecně jako o skvělé zábavě (nevím, jestli viděli ten samý film, co já). Pětka je z tohoto tria nejzdařilejší, dá-li se to tak vůbec říct. Ta nabízí alespoň minimální děj, i když čehokoli vtipného je tu, jako u "sourozenců", jako šafránu. Šestka, dorážející celou sérii, se už o příběh ani nesnaží (možná, že je to tak dobře) a sází pouze na přehlídku pěkně rostlých, mladých, spoře oděných dívek. A vtípek s koním spermatem byl dle očekávání velmi "duchaplný"... 0% ()

Smok

Tento film má s pôvodnou sériou spoločný už len názov. Vlastne sa to už snáď ani ako nejaké pokračovanie úspešných prvých troch dielov zo série "prci" ani nedá brať. Zase raz prevládla vidina zisku. ()

Campbell

No a nejhorší díl je tady, tohle není nijak moc vtipné spíše jen nechutné, vulgární a prostě takové špatné, už od začátku mi bylo jasné kam se tenhle film povede a dopadlo to snad ještě hůř, hlavní "hrdina" je asi nejhorší z celé série, takovýhle nesympatický fracek je k uzoufaní(Stiflerovy ho musely adoptovat:-)). je neuvěřitelné kolik má tahle serie dílů, ale do toho 4 dílu se držela ted už ale jen padá. ()

heyda

To jsem fakt nečekal !... Tenhle díl je jednoznačně nejlepší mezi novýma Prcičkama a to komentuju už po zhlédnutí i 7. dílu. Nebýt pár úchyláren (každý ať si doplní), tak bych se možná odvážil jít i na maximum. Takže pokud ste tenhle díl neviděli a řekli ste si z hodnocení, že na to kašlete, tak na to rozhodně nekašlete! This american pie ROCKS!!! :-) ()

jojinecko

Jedna * za trpazlíkov, inak sračka na pohľadanie, ktorú bohužiaľ nezachránia ani tie holé ženské čo tam furt pobehujú a nezachránilo by ju v mojich očiach snáď ani to, keby tam pobehoval môj guru Woody Allen...:) Prehliadka vrcholne odporných "provokačných" ksichtov, pri ktorých sa aktivujú moje latentné agresívne sklony a scén, ktoré tu už boli snáď tisíckrát...American Pie 6 bojkotujem!:) ()

Xeelee odpad!

Možná se budete ptát, proč jsem se díval na něco tak příšernýho, jako je Nahá míle, když jsem předtím viděl jen první díl, kterému jsem dal jen dost podprůměrné **. Jedu si tak v zimě na kole a co čert nechtěl, ta svině stará opotřebovaná se roztrhla tak, že už to nešlo zalepit. Poznámka pro bikery: S píchnutým kolem vás po požádání pustí spousta řidičů do tramvaje nebo autobusu. Svezl jsem se tramvají na metro, ale autobusákovi na lince, která by mě z metra dovezla až domů, se ten nápad nelíbil, tak jsem šel dvě zastávky pěšky, dostal se do autobusu, který jel stejným směrem a pak už zbývalo jen vyšplhat se asi půl kilometru do kopce. No a náhodou jsem šel kolem domu kamaráda, kterej si zrovna jedno kolo staví, a chtěl jsem se zeptat, jestli nemá duši. Nebyl doma, ale (další náhoda) potkal jsem ho cestou, když šel z práce. Duši neměl, ale chtěl otestovat novou vodnici a zrovna si koupil Nahou míli někde v trafice. Prý jsou takové filmy dobré na odpočinutí po práci, když člověk chce po těžkém dni vypnout. OK, proč ne. No tak jsme naládovali vodnici a pustili film. Na začátku jsem zjistil, že je fekální humor nejspíš dost populární, během filmu jsem nabyl dojmu, že čím víc nahejch lidí, tím víc Adidas a protože se na teenage komedii rády podívají i něžné polovičky hulvátů, tak pro jistotu svléknou i řádně depilovaní kluci. Děj se celý točí kolem blbého závodu, kde běží celá škola nahá, a pak maj mejdan, kde jsou všichni maximálně ve spodním prádle a pořádají obskurní soutěže. Už to je dost síla, ale to není vše. Autoři přesně věděli, jaké trapné scény tam chtějí, ale už je nedokázali vypointovat a slepit dohromady, takže jsem byl rád, že jsem byl čím dál tím víc zkouřenější. Dějově naprosto nenavazujících scén, chyb a nesmyslů (ragbyové hřiště s 20 cm bahna?!?) je film plný a většina vtípků vyznívá do ztracena. Prostě radost pohledět. Navíc když je na večírku na vejšce tolik pěknejch bab a hrdinové tam balí zásadně holky, které se mi vůbec nelíbily. ()

eraserhead666

Trošku zábavnější, humornější, mnohem více sexuálně otevřenější než předchozí díl. V nabourávání zažitých konzervativních tradic se to přibližuje prvotní trilogii. Páč přesně jak zazní ve filmu: „Je to sex, ne Shakespeare“. A to o jde. 2,5* ()

hansel97 odpad!

Normálně bych tomu da aspoň jednu hvězdičku, ale s touhle sérií jsem opravdu už ztratil nervy. "Band Camp" se dal ještě přežít, ale vidět po páté skoro to samé? Ne, díky! Protože tohle je zápletka ze 4 s minimální změnou okolností. Nevkusná oplzlá komedie, která tenhle žánr kloubí s neuvěřitelnou plytkou romantikou teenagerů. Fuj! ()