Hudba a text

• Slovensko Music & Lyrics (viac)

Alex Fletcher je vybledlá popová hvězda 80. let, o kterou je zájem už jen mezi skalními nostalgiky, kteří navštěvují vesnické zábavy. Jednoho dne jej kontaktuje médii oslavovaná hvězdička Cora Corman, která jej požádá, aby jí napsal písně na její nové album a ještě si s ní zazpíval duet. Každý má právo na svůj comeback, jenže Alex už celé roky nesložil ani notu a psaní textu mu nikdy dvakrát nešlo. Jenže teď má během několika málo dnů přijít s hitem. V tu chvíli do příběhu vstoupí kouzelně nepředvídatelná květinářka Sophie, jejíž schopnost hrát si se slovy se Alexovi docela hodí. Sophie má za sebou neúspěšný vztah se spisovatelem Sloanem Catesem a tak se jí do spolupráce s Alexem, který co do vztahů nemá právě dobrou pověst, dvakrát nechce. Jenže krev není voda, srdci neporučíš a hudba má nebývalou moc. Alex i Sophie si postupně uvědomují, že pokud chtějí najít lásku a uspět, budou se svým obavám muset postavit... (oficiálny text distribútora)

JohnCZ

Dějově úplně jednoduchá, ale hodně zábavná romantická komedie s chytlavými písničkami. Film se nebojí navážet do moderní laciné popmusic a přes všechen ten cukr umí být správně kousavý. Lví podíl na tom má samozřejmě Hugh Grant, jehož sarkastické poznámky a smysl pro humor celkově mi prostě sedí. Drew Barrymore je v tomhle filmu snad ještě sympatičtější než kdy jindy a chemie funguje překvapivě na výbornou. ()

villon17

Nemůžu si pomoct, ale Shantí se mi fakt líbí:) Drew mám ráda, Hugha mám ráda, všichni byli sympatický, vtipný, zkrátka příjemná oddychovka. Ale to nesmim zapomenout. Když to dávali origoš na hbo (v Hiltonu;) ), byly tam český titulky u jedný písničky. Jako klavíristka sice musim říct, že doprovod levý ruky byl fakt slabej a primitivní, ale celkovej dojem z písničky to zkazit nemohlo. ()

Jakubisko

Klasická "Grantovka", romantická komedie která rozhodně ničím nepřekvapí...ale mně prostě "sedla" :o) a dobový klip, písně a tanečky byly fantastické :o) ()

Marsik

NOVA HD - Nebyla to sice romantická komedie té nejvyšší kvality, ale já se náramně bavil. Hugh Grant a jeho specifický humor mi sedí. Párkrát jsem se smál opravdu hodně a celý příběh se mi prostě líbil. Zkrátka ideální film, který je nejvhodnější si dopřát se svou drahou polovičkou :) 75% (with J.) // (11.1.2016) NOVA HD - Repete, ponechávám 75%. ()

spaceboyCZ

A vite, ze jsem se i bavil? Misty...ale melo to spad, nejaky dej, proste ten film od zacatku do konce byl necim pohanen. Nevim cim, ale rozhodne jsem se nenudil...ale ani nejak vyrazne nebavil, vetsinou...ale necim me tento film zaujal... ()

EastWicka

Náhodou to bylo fajn pokoukání. Vyžilé britské hvězdy všeho druhu, popové i milovnické, mají své nepopiratelné kouzlo :). A Drew je taky roztomilá. Akorát už jsem zapomněla, o co že tam šlo... ()

ledzepfan

Šuldovina, která by chtěla nastavovat zrcadlo hudebnímu průmyslu, ale nemá na to ani koule ani právo protože využívá stejně povrchní, laciné a přiblblé šablony a postupy jako on.. ()

Květula

Velmi příjemné překvapení, které mi v dnešním mlhavém dni opravdu hodně zvedlo náladu (a na necelé dvě hodiny odsunulo do pozadí učení na zkoušku, ehm...). Hezká hudba, hezká slova a hezké herecké výkony a...no, dobře, už se jdu učit. ()

zdepapepa

Lepší místo na sledování této průměrně romantické a průměrně komedické romantické komedie jsem si nedokázal představit - dlouhá cesta autobusem se Student Agency. Odpočinková, nenáročná jednohubka u které ani příliš nevadí, když na chvilku přestanete dávat pozor. Drew je kočka, Hugh standardní švihák, bohužel jsem jim nějakou tu romanci zas tolik nevěřil (a Hughovi to zpívání), ale existují i horší vady na krásách filmů. Navíc když to je taková krásná sonda do davu vyčpělých popových hvězd let minulých, kterých v naší republice přežívá stále hodně. ()

Defaultovna

Všetkého presne tak akurát na americkú hudobno-romantickú komédiu. Tancujúceho Granta mám rada, Drew je veľmi presvedčivá a piata hviezda je za Khana :-)))))))))) ()

Greg

Pohodový a slušně natočený film s oddechovou popovou muzikou, která rozhodně neurazí. Hugh Grant opět nezkalmal a i Drew Barrymore svou roli zvládla obstojně. Dal bych něco mezi 3 a 4*, ale nakonec jsem se rozhodl pro 4*. ()

SaNcHeZ_cz

Příjemně romantické i když trochu dost předvídatelné klišé o vztahu vznikajícím za nečekaných podmínek, které neurazí a bez větších ambicí splní svůj účel. Herecké obsazení funguje poměrně spolehlivě a jen škoda těch pár slabších momentů. ()

Hannibal92

Hugh Grant je jeden z mých nejoblíbenějších Britských herců a myslím si, že hraje opravdu více než obstojně, takže i když se jedná o průměrnou "béčkovou" romantickou komedii, tak míň než 3* ne e :-) ()

Wysch

K uzoufání sympatická dvojka a neskutečně příjemnej soundtrack. Po příběhový stránce žádný terno, ale obávám se, že film vlastně vzniknul jen pro to, aby ukázal, jakej je Hugh Grant neskutečnej milovník a borec. Chyběla mi troška vhledu (nebo nadhledu, ačkoliv cynická parodie na boy bandy z 80's - 90's to byla zpočátku výtečná) a nepomohly tomu ani závěrečný titulky. Přesto více než koukatelnej snímek a se zdejším hodnocení se plně ztotožňuju. [DVD] ()