Hudba a text

• Slovensko Music & Lyrics (viac)

Alex Fletcher je vybledlá popová hvězda 80. let, o kterou je zájem už jen mezi skalními nostalgiky, kteří navštěvují vesnické zábavy. Jednoho dne jej kontaktuje médii oslavovaná hvězdička Cora Corman, která jej požádá, aby jí napsal písně na její nové album a ještě si s ní zazpíval duet. Každý má právo na svůj comeback, jenže Alex už celé roky nesložil ani notu a psaní textu mu nikdy dvakrát nešlo. Jenže teď má během několika málo dnů přijít s hitem. V tu chvíli do příběhu vstoupí kouzelně nepředvídatelná květinářka Sophie, jejíž schopnost hrát si se slovy se Alexovi docela hodí. Sophie má za sebou neúspěšný vztah se spisovatelem Sloanem Catesem a tak se jí do spolupráce s Alexem, který co do vztahů nemá právě dobrou pověst, dvakrát nechce. Jenže krev není voda, srdci neporučíš a hudba má nebývalou moc. Alex i Sophie si postupně uvědomují, že pokud chtějí najít lásku a uspět, budou se svým obavám muset postavit... (oficiálny text distribútora)

Pompaj

Za toto dílo klidně život položím. Film má v sobě co jse mi strašně líbilo a bavilo mně. Už první scéna mně přivedla do dobrého záchvatu smíchu, při úvodním klipu skupiny Pop. Dějová linie, byla poutavá a hudebně skvělé ozvučená. Výběr herců povedený na jedničku. Nevím asi ani nechcu hledat něco špatného. 90%. ()

Jacek

Mno, kdyby to byla víc komedie o hudbě a hudebních ikonách a méně zcela standardizovaný romantický nášup, pak by to snad i byl poměrně slušný film... ()

alenka

pohodova blbinka s rozkosnym hughem. drew jako zmatena pecovatelka o rostliny uz tolik kouzlem nesrsi, ale nepopiram, ze by to mohlo byt tim, ze jsem na pany :-) ()

Greg25

65% Ze dvou třetin to je průmerná romantická komedie a z jedné třetiny osobitě vtipná komedie s narážkami na pop kulturu a klasicky nehrajíce roztomilým Hughem Grantem, těžko hodnotit, protože to co někdo mohl dotáhnout k naprosté dokonalosti někdo bohužel zmastil nebo neměl čas, ale za náznaky parodie dávám tři hvězdičky, které možná nejsou plně zasloužené, ale na romantickou komedii z U.S.A. je to možná až moc dobré. ()

Phillo

Krásna Drew, tradičný Hugh a pekne vymyslený a gradujúci príbeh. Plus pár naozaj krásnych momentov mínus pár „klišoidných“ zádrhelov. Film plynie, nezastavuje, rozosmieva, no skutočnosť, že vo vás nič nezanechá je najdôležitejšia a mne subjektívne nedovoľuje isť nad 3*. ()

frafra

POP! Zase jedna z amerických komedií, samozřejmě, pokud v ní hraje Hugh Grant, stojí za to. Překvapilo mě, že hudbu napsal sám Grant. To se mu povedlo. -------------------------------------------------------------------------------- ()

waits

Nene. Hugh Grant dělá co může, ale na rozdíl od větsiny mám jeho pohybový projev za prkenný a hlasový projev za vyloženě nezajímavý. Mezi Barrymore a Grantem to nejiskří a závěrečné slzy v očích a polibek pod podiem mě nechává zcela klidným. O písničkách odkazuji na citovaný Rolling Stone, tak, tak, vyložený podprůměr, ani do zubních ordinací... Špatný není závěrečný koncert a vyloženě zábavný je klip ve stylu MTV s tehdy používanými bublinami, kde se člověk mohl dočíst kdejakou blbinu. Za to dvě, ale jinak jsem se opravdu hodně nudil. ()

holga

Jestliže jsem romantické komedii Zajíček bez oušek přidělila 2 hvězdičky, nelze tomuto filmu dát víc. Bývalá popová hvězda vrtící se před davem žen ve středním věku byla občas vtipná, občas však až trapná.. ()

Lilloos

Hudební složka (ať už ta vážná, či parodizující) se povedla dokonale, o obsahu samotného filmu se to už tak moc říct nedá. Nevýrazné hlavní duo nenabídne žádný důvod, proč je zbožňovat, jejich rozhovory jsou hloupé a málokdy vtipné. A o nějaké romantice se taky mluvit nedá. Celkově je snímek až příliš oddechový (nudný). ()

lardko

Hugh Grant je fakt skvělej herec a v tomhle filmu se mi dost líbil. Tenhle film byl od začátku až do konce skvěle komediální , aji hudba ve filmu se mi moc líbila. Hugh Grant nejenže skvěle zpívá , ale i dobře hraje. ()

petikacka

Jak já nesnáším ty červené knihovny, tak tady to tak nějak funguje...Asi proto, že to není úplně redbook...Hlavní dvojice funguje v časoprostoru...hudba je fajn...a příběh nakonec není úplně blbý...Takže jo, příjemná odpočinkovka...Za mě 85% ()

kowalski

Klasická romantická komedie s nijak originální kostrou příběhu ale zápletka z vyhořelou popovou hvězdou 80. let mě pobavila. Akorát na začátku bych ten videoklip rozmazal a uvedl do přiměřené kvality v jaké tehdy videoklipy byly. ()