Hrozba z temnoty

• Česko Lovci duchů (viac)
Horor / Dráma / Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Komédia
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvorcovia:

Eric Kripke

Réžia:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (viac)

Predloha:

John Shiban (kniha)

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jim Beaver, Jeffrey Dean Morgan, Katie Cassidy, Sterling K. Brown, Misha Collins, Genevieve Padalecki, Chris Gauthier (viac)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (69)

Hrozba z temnoty (2005)

10. série - Stále koukatelný seriál. 11. série - Noví ještě mocnejší protivníci než kdy dříve. Noví spojenci, prostě klasika. Střídají se epizody, kdy se věnují hlavní zápletce s epizodami, kdy se věnují samostatnému případu. Celkově však série hodně reciklovala sezóny předchozí. Téměř v každém díle byl nějaký flashback na dřívější dobrodružství, kterému bylo to nové hodně podobné. Vzhledem k opět otevřenému konci jak už je zvykem tentokrát nevím co čekat od příští řady. Vzhledem k tomu s čím se teď potýkali. Celkově mě řada přišla slabší na né více jak 3*. Nejlepší díl v jinak konstantně slušně ucházející řadě byla epizoda čtvrtá, kde se Dean potýkal s jeho novým objevem Vlkopýrem. ()

Season 12 (2016) (S12)

Seriál je stále koukatelný. Byl jsem zvědav s čím zase přijdou, neboť již potkali boha, a každou řadu přichází s něčím silnějším. No Zde měli nakonec dva protivníky. Schopné lidi z Británie a pak spíše přípravu na řadu 13. JInak stará klasika. Spousta dílů o případech bez spojitosti s hlavní dějovou linkou, a ten zbytek prostě příprava na pokračovaní. ()

American Nightmare (2016) (S12E04)

Škoda toho závěru. Magda mohla být kus. ()

Season 13 (2017) (S13)

Nahánění dábla a osvobozování lidí z jiného světa. Sem tam mise úplně bokem. Konec jako vždy otevřený. ()

Lost and Found (2017) (S13E01)

Všichni jsou mrví, tak z toho budeme smutní. A mini Satan nemusí být nutně zlý. ()

The Rising Son (2017) (S13E02)

Teď nějaké boje s démony a návštěva druhé dimenze. ()

Patience (2017) (S13E03)

První dějová odbočka této řady. Obyčejný případ s monstrem kdesi v tramtárii řeší jeden z bratrů, zatímco druhý hlídá doma. ()

The Big Empty (2017) (S13E04)

Další bokovka, ale tentokrát zapojili i ďáblíka. A anděl se také pohnul z místa. ()

Tombstone (2017) (S13E06)

Další případ s mrtvolami. Ďábílek udělal chybu a je fuč. ()

War of the Worlds (2017) (S13E07)

Lucifer dostal nakládačku aby utekl a dostal ji podruhé. Winchesterovi si našli kamaráda z minulosti se kterým se moc kamarádit nechtějí. ()

The Bad Place (2017) (S13E09)

Trocha snění. Našli matku, ale trochu jinak než čekali. Také se zúčastní putování s dinosaury, což také nečekali a kdo ví co přileze zpátky trhlinou. A ještě tleskající andělé. Takové rozštěpení dějových linek. Zatím nejzajímavější díl. ()

Wayward Sisters (2018) (S13E10)

Dívčí epizoda. Lesbická očekávání nenaplněna. Ale objevil se uživatel temné síly a v budoucnu nás čeká duel. ()

Breakdown (2018) (S13E11)

Další dějová odbočka. Lov upírů. ()

Various & Sundry Villains (2018) (S13E12)

Další bokovka. Trocha rodinného smutnění a hlavně nahánění s mladými čarodějkami. ()

Devil's Bargain (2018) (S13E13)

Ďábel se dostal na trůn a našel si ženskou na vycucávání. ()

Good Intentions (2018) (S13E14)

Konečně nějaký posun. Máme tutoriál na bránu. A na onom světě se buduje odpor. ()

A Most Holy Man (2018) (S13E15)

První přísada nalezena. Trocha mafie, trocha kupčení s artefakty. ()

ScoobyNatural (2018) (S13E16)

Nejsem velký fanda tohoto kresleného seriálu, ale tedy to celkem sedlo. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu

25.06.2021

Populární seriál Lovci duchů v originále pojmenovaný Supernatural se dočká prequelové série s názvem The Winchesters. Herec Jensen Ackles, jedna z hvězd původního seriálu, pak nový projekt zastřeší… (viac)

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

24.09.2019

Po rebootech Čarodějek, MacGyvera a Magnuma došla konečně řada i na legendárního Walkera, Texas Rangera. Hrdina, jenž pro kop z otočky nikdy nešel příliš daleko a z Chucka Norrise učinil kultovní… (viac)