Hrozba z temnoty

• Česko Lovci duchů (viac)
Horor / Dráma / Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Komédia
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvorcovia:

Eric Kripke

Réžia:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (viac)

Predloha:

John Shiban (kniha)

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jim Beaver, Jeffrey Dean Morgan, Katie Cassidy, Sterling K. Brown, Misha Collins, Genevieve Padalecki, Chris Gauthier (viac)

Recenzie používateľa PhoenixSwan k tomuto seriálu (6)

Hrozba z temnoty (2005)

Zájem o nadpřirozeno je moje prokletí. • 1. série **** - Sam a Dean brázdí ve svém Chevroletu Impala '67 USA a nahání svého tátu, přitom mimoděk pošlou dopekla pár duchů, příšer a šílených lidí. Některé díly jsou o ničem, ale další to napraví. Tak je to po celou sérii. Mimoto vysvětlují vznik některých legend, jako žena v bílém apod. Problém nastává, když nejde o nadpřirozeno, ale o rodinné problémy. Stane se z toho ubulená telenovela. Pořád to ale drží nad vodou nadpřirozeno a výběr perfektní hudby. • 2. série - ()

Praví lovci duchů (2009) (S05E09)

Další z naprosto zbytečných dílů, který odbočuje od hlavního příběhu. Není třeba jej vidět, až na posledních pět minut. Přijde mi, že by pátá série mohla mít o čtvrtinu méně dílů, kdyby se držela hlavní a hlavně zajímavé linie a neodbočovala k těmto groteskám. ()

Není naděje (2009) (S05E10)

Poslední díly mám pocit, že by jich ani nebylo tak docela třeba. Trošku postrádám atmosféru temna, kterou si pátá série tak hezky vybudovala na svém začátku. Stejně tak jako potenciál v Luciferovi, ale zatím se ním jen plýtvá. ()

Narušení (2010) (S05E11)

Musím pochválit tvůrce, že se jim stále daří diváka uvést v omyl a připravit moment překvapení. Nepředvídatelnost je silnou stránkou tohoto seriálu. Dílů, jako byl tento, bych uvítala klidně více. Ctí originalitu první série v novém hávu. ()

Výměna těl (2010) (S05E12)

Děti by si neměli hrát se sirkami, mohli by se spálit. Konečně po delší době skvělý díl, který držel moji pozornost od začátku až do konce. ()

99 problémů (2010) (S05E17)

Hezky ukázané křesťanství... aneb co z lidí dělá nezdravá posedlost.. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu

25.06.2021

Populární seriál Lovci duchů v originále pojmenovaný Supernatural se dočká prequelové série s názvem The Winchesters. Herec Jensen Ackles, jedna z hvězd původního seriálu, pak nový projekt zastřeší… (viac)

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

24.09.2019

Po rebootech Čarodějek, MacGyvera a Magnuma došla konečně řada i na legendárního Walkera, Texas Rangera. Hrdina, jenž pro kop z otočky nikdy nešel příliš daleko a z Chucka Norrise učinil kultovní… (viac)