Hrozba z temnoty

• Česko Lovci duchů (viac)
Horor / Dráma / Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Komédia
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvorcovia:

Eric Kripke

Réžia:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (viac)

Predloha:

John Shiban (kniha)

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jim Beaver, Jeffrey Dean Morgan, Katie Cassidy, Sterling K. Brown, Misha Collins, Genevieve Padalecki, Chris Gauthier (viac)

Recenzie používateľa Karbos k tomuto seriálu (3)

Krvavá Mary (2005) (S01E05)

HMMMMM 91% jo?:) No bohužel, spíše jeden z těch slabších dílů první série a to hlavně po scenáristické stránce , tohle jsou lovci duchů ne čarodějky ;) ()

Druhá kůže (2005) (S01E06)

Asi bych vám to neměla říkat ale ten důkazní materiál mám já, prostě jsem si ho ukradla, žádnej problém, je to jako objednat si Dormeo matraci přes teleshopping nebo koupit si ráno rohlíky v Jednotě ;) ale od teď se s tebou neka, protože si lhal že brácha je polda a porušili jsme policejní pečeť, takže si u mě špína ;) ()

Rooseveltova léčebna (2005) (S01E10)

Jeden z TOP dílů celé první série. Pořádně hutná atmosféra i prostředí po skoro celou dobu dílu :) Jen kdyby se už jako zkušení lovci všeho nadpřirozeného, furt tak překvapivě nedivili zhasínajícím a problikávajícím baterkám, zejména na místech, kam lezou právě proto že ví, že tam na je něco nadpřirozeného čeká :) ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu

25.06.2021

Populární seriál Lovci duchů v originále pojmenovaný Supernatural se dočká prequelové série s názvem The Winchesters. Herec Jensen Ackles, jedna z hvězd původního seriálu, pak nový projekt zastřeší… (viac)

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

24.09.2019

Po rebootech Čarodějek, MacGyvera a Magnuma došla konečně řada i na legendárního Walkera, Texas Rangera. Hrdina, jenž pro kop z otočky nikdy nešel příliš daleko a z Chucka Norrise učinil kultovní… (viac)