Kat (Milla Jovovichová) je nádherná, ale skazená žena. Jej hlad po nebezpečenstve ju stiahol až na samé dno.  Po tom, čo ju priateľ Veľký Al (Angus Macfadyen), inak  nebezpečný drogový díler, zo žiarlivosti takmer zabije, pokúsi sa Kat vziať svoj život do vlastných rúk. Neváha využiť pomoc priateľov aj svoju sexuálnu príťažlivosť, aby uskutočnila dokonalý plán pomsty. (TV JOJ)

Danny F.

Zaujal mě tento thriller na tolik že jsem se nemohl odlepit od obrazovky. Některé podobné situace se dějí běžně a celkem se mi líbila past kterou na toho tyrana navlékli. Takovým to třeba. 60% ()

Antimana

To čo začalo ako kvalitná dráma plná brutálnych agresívnych výpadov hlavného hrdinu skončilo ako totálna debilita. Kat sa rozhodne zmeniť svoj život hraním na femme fatale zo stoky. Šukaním a frázou " kiež by som si bola nechala panenstvo pre teba" dosiahne svoj cieľ - život pri mori bez veľkého Ala s veľkým pérom..... Inak do prvej hodiny sa mi to v celku páčilo a bola som prekvapená nízkym hodnotením ale to vypointovanie!!!! ()

sedm.1

Pro mě je Ráže .45 jen filmem,kdy si jeden režisérský nováček myslel,že si vydobije slávu v Hollywoodu malým nezávislím filmíkem,kde se nemusí bát vypustit lavinu vulgárností,přidat nějakou tu násilnost a nahotu a že si ho díky kontroverzi snímku někdo určitě všimne.Zatím se tak nestalo a já se po shlédnutí Ráže .45 tomu ani moc nedivím.Nezávislou produkci mám docela rád,ale tohle mi skutečně přišlo strašně umělé a za každou cenu šokantní.Dějově jde poměrně o jednoduchý příběh,který je ale i hodně nevýrazný,předvídatelný a hlavně dost nudný.Ani herci film moc neobohatili,všichni jsou až moc typicky vybraní pro své role,nikdo nepřekvapí a třeba právě hlavní hvězda snímku Milla Jovovich je navíc ve své roli doslova odpudivá a nepříjemná po všech stránkách.Ráže .45 je zkrátka nevýrazným filmem,který chce za každou cenu šokovat,ale moc se mu to nedaří. ()

Lukoboss

Přestože film ze začátku a pak především v průběhu nepůsobil zrovna nejlíp a spadal do naprosto obyčejnýho, mnohokrát viděnýho průměru, poslední třetina mě vážně zaujala a do jisté míry i dostala. Milla Jovovich se ze chtěné holky drogovýho dealera stane obětí domácího násilí, následně se vychrápe se všema kamarádama i kamarádkama (což zatím působí dost lacině), ale styl, jakým je to podaný a jak vlastně celej film skončí se mně hodně líbil (pochopitelně nebudu prozrazovat), takže z toho nevychází až takovej brak. Měl jsem nutkání tomu dát 4 hvězdy, přestože zdejší hodnocení je dost nízké, nakonec teda udělám kompromis a dám 3,5/5. ()

dopita

Bídný herci, bídnej scénář, nesympatická Jovovichová. A to ji jinak mám docela rád. Ne že by se ve filmu nic nedělo, děj se tak nějak podivně plácá od něčeho k něčemu, i ňákej vývoj postav tam je (ne moc věrohodnej), ale jako celek je to pěkná sračka. Ruce pryč od toho. ()

bodie66

nejstupidnější hodnocení - pshimi. Jinak film nic moc...Milla je sice pěkná, ale dřív, než před půlnocí se tenhle film nevejde do programový nabídky ani Markýzy. ()

merigieren

film kde jsou asi tak 4-5 hlavních postav, neustále se baví o sexu, jeden borec šmelí zbraně, mlátí svou holku, ta se naštve, zmanipuluje ostatní a hodí na něj vraždu. pointa je skvělej pocit starat se o sebe. no není to tak děsivý jak to vypadá. ()

horovska

Chtít dostat do filmu úplně všechno, pak vznikne jen nepříliš vábná bramboračka. Tento film si zřejmě nedělá žádné nároky na úroveň svého diváka, vnímavějšího pak uráží primitivností - například scéna s farářem, nebo slzy Miliy při návštěvě v kriminále... to bylo pro mne opravdu jen těžko stravitelné.. Dvě hvězdy jsou za to, že přes všechny trapnosti zůstala jsem do konce, zvědavá, jak to skončí. To je v případě tohoto žánru velké plus. A nápad prokládat film rozhovory s jednotlivými postavami mne bavil. 30% ()

hlína

Milla Jovovich je bezpochyby pěkná ženská, ale měla by dostávat výhradně role kde se nemusí mluvit. Pátý element byl zdárným příkladem, kde díky tomu že hrála roli exotické postavy působící trochu retardovaně a byla výborná. V Resident evilu toho taky moc nenamluvila a celkem to šlo. V Johance z Arku už to byla tragédie ale tam v tom byla ještě nevině. Ale jinka si nevybavím jediný film kde by měla náročnější dialogy a dalo se na to koukat. Když má film napsány dialogy rádobyoněčem ale totálně o hovně jako tento, tak se to dá stěží vůbec dokoukat... ()

Sign

Milla je moje velká oblíbenkyně, jaksi nechápu to malé hodnocení u toho vcelku hodně povedeného snímku s velice dobrými hereckými výkony všech zůčastněných a hlavně výborně Milly a také odporného Anguse... ()

jprmusic

Zbytečně vulgární a užvaněné, Velký Al je tak zápornej záporák, až mu to nevěřím a Milla je tak sprostá, že jí to nevěřím taky. Ale zato je fakt pěkná, takže se to těch 100 min dá vydržet. ()

kirmakX6on

První polovina je dost dobrá komedie na min 4*....a pak přijde bití Jovovich, u kterého na můj vkus poněkud přehrávala...a v druhé polovině má film už vážnější ráz...což nakonec je problém. U těch spousty komických a trefných narážek týkajíc se mužů a vztahů mezi muži a ženami u nižších společenských vrstev...se mi nešlo opravdu uvolnit a vychutnat si je, když je prostě v pozadí zbitá Jovovich a problém násilí, který není podáván nijak zlehčeně, ale naopak vážně. Prostě to spojení drama + komedie zde nefungovalo a nejsem si jist, zda to vůbec, s ohledem na téma, fungovat mohlo. Buď to mělo být celé drama o násilí na ženách, nebo celé komedie s přesahem o způsobu života deklasovaných skupin. Takhle z toho byl paskvil, kdy jedna část narušovala tu druhou...škoda. I tak se mi ale film líbil (až na některý..ehm..poněkud nechutný pasáže, např. hned ten úvod...nebo co Jovovich dělala s tím jazykem..prase :D ..no kdyby to dělala mně, tak by se mi to líbilo, ale dívat se na to v TV...fuj). Celkově 68% ()

vodkasesemte

tenhle film jsem vyměnil v akci za tři krabičky kamilu, tak moc jsem se na novou Millušu těšil, protože jediný, co se mi válelo v tu chvíli v autě a mělo nejakou hodnotu, byly kartony řádně okolkovaných cigaret! ()