Kluci v akci

(relácia)
všetky plagáty
TV spot

Kluci v akci jsou pořadem, který chce divákům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Rádi bychom, aby celý pořad byl pro diváky atraktivní – vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Divák si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni. (oficiálny text distribútora)

duklak2

Tak konečně jsou tu i Kluci v akci. Jo je to vtipné a zábavné. Podle mě asi jeden z nej pořadů o vaření. Mě ti dva kluci přijdou jako trochu teplí. Nemyslíte? Ale vždyť je to jedno, tak proč se o to starat:). Sice jsem viděl jen pár dílů, ale ti dva kuchtíci to vážně ovládají a být já ženou, tak bych si i nějaký recept vyzkoušel. Škoda, že mě vaření nebaví. Jídla, které každý díl uvařili vypadají báječně. A určitě každý, kdo je vidí, může jen závidět. Velice se mi líbí, jak ti dva neustále hýří nějakými vtípky a smějí se úplně všemu. Což velmi připomíná mou "vysmátost", protože já bych se smál i na vlastním pohřbu:-). Dále musím pochválit, že se natáčí nejen v interiérech, ale i na ulici. Mám na mysli např. nákup potravin doprovázený vkusným komentářem. Zajímavým nápadem je také to, že v každém díle se dělá předkrm, hlavní chod a na závěr pro zlepšení nálady i moučník. Celková zábavnost celého pořadu si drží nějakou úroveň, narozdíl od dobrot, které nám každou sobotu vaří pan Babica:-). O hodnocení jsem moc dlouho nepřemýšlel, pro mě má tento pořad hondnotu 4 hvězd. A na ostatní uživatele apeluji, aby si svoje hodnocení rozmysleli a přidali několik hvězdiček, protože ač chcete, nebo ne, tak tento pořad je ze všech seriálů o vaření ten nejlepší. Ty dva draky bych poslal vařit do nějaké restaurace. ()

Kimon

Všiml jsem si tohoto pořadu až v roce 2012, kdy mě na něj upozornila manželka. Takových pořadů bylo, je a bude v TV vysílání hromada. Ale tihle dva jsou v současné době na rozdíl od těch ostatních i vtipní a kreativní. Alespoň nyní po těch letech jejich zkušeností to tak vnímám. Nemám v oblibě pořady o vaření, ochutnávání apod., obzvlášť ty upjaté na TV PRIMA a TV NOVA. Ale tihle "obyčejní" dva "lidoví" z ČT1 si mě získali až natolik, že si některé pořady nahrávám a recepty z netu tisknu. No, ... a manželka má podle čeho vařit skvělé poživatiny. :-) Také má ty dva ráda. Hoši, držíme Vám palce, protože to není jen u toho kuchařského stolu, ale třeba i na chvíli venku na lyžích nebo např. mezi parohy jelenů či na horské chatě. A hlavně, nejde o show za každou cenu. Jen se špetkou, jako toho koření. Skvělé, díky hoši. ()

Tommassi3

Ne a ne a ne !! Je mi líto, ale některé rovnice zkrátka nefungují.. Jamie Oliver je jen jeden, a tak pouze zdvojnásobit počet moderátorů, jakkoli platí Slanina se Sajlerem za výborné kuchaře, a počet pokusů o šíleně cool hlášku nikdy nemůže fungovat.. Jejich povýšenost a zároveň křečovitá snaha o nápodobu, díl od dílu v různé síle, mě zkrátka irituje.. ()

Kryton

Zaleží díl od dílu. Jindy kluci mají povídaní svižné a zábavné , ale mnohdy se zarazí i ten host co tam s nima je. Každopádně někdy se mrknu copak zajímavého vaří a konkrétě jim zavidím , že si mohli na náklady čété jezdit po světě a žrát tam lahůdky. Není to špatné jen ti dva fungují jako sůl. Někdy je jí moc (a kyselý ksicht je na místě) ,někdy málo a někdy tak akorát. ()

nervoznideda

Od roku 2007 pečeme šukrůt a luhačovické špačky 1x za dva měsíce .Velice dobré recepty. Zkuste a nebudete litovat. Mám rád česká jídla. A hlavně laciná. Zábavu tam hledají promiňte nemám pro ně slov . deda:-) ()

ivishka

Tihle dva umí pobavit a taky uvařit...Podvině na mě ale působí ten vyšší holohlavý týpek co mi velice připomíná jednoho mého retardovaného "známého".Ale jako celek na česko celkem slušný pořad o vaření(mnohem lepší než Babica). ()

Džejkop

Naprosto normální pořad o vaření se zajimávými recepty a myslím pohodovými moderátory-kuchaři, opravdu nechápu, co proti Klukům v akci většina z vás má. ()

aluna

Náhodou! Kluci jsou podle mě sympaťáci, rozhodně nejlepší pořad o vaření, co byl v ČR stvořen (a žádný zahraniční jsem neviděla). Ty jejich "kecy", jak tady někteří píšou, mi právě vůbec dementní a trapný nepřipadaj - jsou přirozený, vtipný a normální!, což je s přihlédnutím k faktu, že toho určitě vědí o vaření hodně, ale nesnažej se nás posadit na prdel tunami cizích nonšalantních slov, kompliment nejvyššího kalibru. Má to spád a já se u toho nikdy nenudila.... ()

blackrain

Někde se inspirovat museli. To je jasné. Show obou kluků je svižná a vtipná. Své recepty předvádějí s lehkostí a nápaditostí. Ovšem, i tato show se časem přejí. ()

stration

Název jako pro gay porno, ale hoši jsou opravdu šikovní. Občas u toho dokonce dostanu hlad, což je znamení dobrého pořadu o vaření. ()

Easykk

Rozhodně nejlepší pořad o baštách z českých luhů a hájů. Sympatičtí kuchaři a netradiční postupy. Když na ně narazím v TV, skoro nikdy neuteču! ()