Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

Vodny

Na začátek musím doporučit před tímto filmem shlédnout něco kulturnějšího, přínosnějšího a hodnotnějšího. Důvod je jasný. Nejdříve si musíte užít kvalitní film, popřemýšlet o něm a něco si z něj odnést. Pak se v klidu (bez zapojení mozku) můžete vrhnout na Feast, B-éčkovej „horor“ s pár opravdu nechutnými scénami, spoustou krve, plný humoru a zvráceností. Nebudete se u něj bát, ale dobře bavit. A co vlastně nechutného uvidíte? Za zmínku určitě stojí pozvracení červy jednoho borce monstrem, amputovaný penis jedné zrůdy, který se mrská na zemi jako ryba a konečně scéna, ve které si jedna žena nechtěně „užívá“ orálního sexu s příšerou (dojde i na vyvrcholení). Vzhledem k tomu, že film je plný podivných postav, jejichž vyjadřovací schopnosti jsou na úrovni 5 letého šimpanze, nemůžete očekávat chytrou zápletku. John Gulager měl nejspíš v úmyslu natočit něco ve stylu hororů z 90.let s pořádnou porcí krve a k tomu si přidal dementní postavy, hloupé dialogy a pár fakt no-comment scén. Řekl bych, že se mu povedl kuriózní kousek a vznikla Hostina, která solidně zasytí. P.S. Nejlépe zapíjet červeným vínem. ()

Hapretor

Jako kvalitní horor naprosto nemožné. Jako parodie na horor zábavné a nezklamalo. Ovšem další díly jsou výsměch kinematografie. ()

Heroine odpad!

I když tento film skutečně považuji za odpad, nedá se říct že by pro mne byl zapomenutelný. To opravdu ne. Mimořádná nechutnost tu ale přebije všechno ostatní, ať už děj, postavy, nebo lehce ironický humor. Ještě navrch jsem si to pustila při jídle, a to byl opravdu špatný nápad :-) Na nechutnost ve filmech si nepotrpím, proto se mi to nakonec nelíbilo. ()

DHDV

Přesně dle mého gusta! Více není potřeba psát, jelikož takovouto „kravinku“ těžce obhájíte před konzervativním publikem… ()

sadlokan

Tak zase-benzínka,ožralové,kozatky a proti nim tentokrát asi nějaký MZáci.Chlap se ženskou přejedou nějakýho hnusáka a,zřejmě přímým přenosem skrz lopatu,na který ho nese,je z něj okamžitě odborník na tadydletytutynějaký.Na(ne?)štěstí hned zkape.Opět se celá parta domnívá,že za úsvitu všichni MZ vybouchnou,či co.Takže.Jediná parádička je Mr.Henry Rollins,kterej v růžových teplákach pronáší svoje nejoblíbenější bonmoty o cti a přátelství,dokud neskončí potupně jako beranidlo! ()

helloween93

Na jednu stranu velmi originální horor, který boří spoustu (nejen) hororových klišé, ale na stranu druhou mi vadil chaotický střih. Ten byl někdy opravdu zlý. Co se příběhu týče, nebylo to zlé. Sešla se tu plejáda pestrých postav, které byly postupně likvidovány a myslím si, že málokdo by určil kdo přežije a kdo ne. Vykastrované monstrum rovněž potěšilo. 2 a kus hvězdy. ()

MickeyStuma

Velmi krvavý hororový snímek, který je od ostatních velmi odlišný. V čem? Ono jde totiž především o pouhou zábavu. Ano, je to tak. Zábavný hororový snímek (nikoliv komediální), obsahující veškeré zažité konvence hororového žánru z posledních dob, jaké jsou, jak jinak, očekávána. Jakousi nemovitost někde na samotě daleko od civilizace, kde pochopitelně není signál, temnou noc, sexy děvčata v těsných tričkách, provokující řeči místních štamgastů, záhadný cizinec a hlavně útočící zubaté monstrum. Krev teče proudem, jeden útok střídá druhým a všichni do jednoho neustále hláškují. Děj si drží tempo a svoji brutalitu. Rychlý střih velmi často způsobuje nepřehlednost, ale ony hlášky to zcela vynahradí. Těžko říci, co bylo cílem takového počinu. Každopádně je to zajímavé. Kdo konvenci snímku nepochopí, stává se okamžitě těžko uchopitelným, což je ohromná škoda. ()

Ombak▼Penari

Je to neuvěřitelný hnus (ovšem braný s totální nadsázkou), ale naprosto prvoplánový a to až tak přímočaře, že kdo a kdy a jak moc hnusně umře se dozvíte už v úvodních titulcích. Pak už nezbývá než se prosledovat přes tu hromadu explicitního násilí, krve, střev, sexuálních úchylností a řevu až ke konci. Nechci to už nikdy vidět, ale naprosto oceňuji tu dokonalou přímočarost, kdy vás tvůrci hned na začátku s úsměvem od ucha k uchu téměř doslovně připraví na fakt, že "Teď se prostě budeš dívat na nekonečný karneval nechutnosti, při kterým tihle všichni ohavně chcípnou a bude se ti zvedat kýbl a nic víc tam nebude! Veselou zábavu." A přesně to se stane a nenudí to ani vteřinu, když přistoupíte na tuhle hru.Učebnicový splatter. ()

Rathalos

Hororovo-komedialna trilogia,ktora sa s nicim nebabre,vtipna,drsna,brutalna,nechutna,krvava a zvratena zalezitost pre fanusikov takychto filmov,zabava ako sa patri,dvojka a trojka mali klesajucu kvalitu,ale aj tak spokojnost...:-) ()

dokktor

film, který tak neotřele a úderně svým vlastním jazykem paroduje sám sebe a žánr, za který vystupuje, nezaslouží míň než za čtyři. já sem se ale bavil opravdu neskutečně, takže za pět. ()

chaotic

Perfektní záplata na filmové sucho, jež komorně diváka doslova vyčvachtá v tratolištích krve cákajících odevšad. Velmi zábavný "horor" u něhož si člověk nádherně porochní :) ()

Jerryy

Problém Feast je v tom, že jsem nepřišel co je hlavní tvůrčí záměr, jestli se jedná o komedii nebo horor. Bohužel mě film každou chvíli přemlouval o něčem jiném. Kdyby rozdělení na komedii/horor bylo více výraznější šel bych s hodnocením mnohem výš. Některé vtípky byly opravdu vydařené, stejně jako některé typicky hororové scény. Takže prostě sorry, ale pořád nevím na co jsem se díval, jestli na horor nebo komedii. ()

parabellum

Joooooooo tomuhle říkám béčko podle mého gusta, trocha srandy, trocha víc krve, úsměv na tváři mě vykouzlil perfektní seznamovací začátek:)) Herecká béčková sestava jako vyšitáá: od prsaté a rozumem neobdařené blondýny až po perfektní starou, seschlou bábinu a dědkem s brokovnicí až po vozíčkáře. Pro krvechutné nadšence co po večerech čučí na béčkové horory jako já vřele doporučuju:)) ()

Utero

Vnitřnosti, utrhané hlavy, končetiny všude kolem, nadržení a masochtiví mutanti, zabijáckej mutantskej penis a tak dále...parádní jízda! ()

helraiser

Tak takovejhle mazec jsem už dlouho neviděl, plný krve, skvělých hlášek a geniálních postav. Naprostá povinost pro všecny kterým slovo horor něco říká. Tohle si prostě nejde neužít. Úlet jak kráva a neskutečná zábava. ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007

Již po třetí se ve dnech 13.-18. března na plátno pražského kina Aero vrací přehlídka filmového nevkusu, hnusu, ošklivosti, strachu i smíchu a bizarností všeho druhu v podobě oblíbeného Festivalu… (viac)