Scenáristé a režisér Krvavé hostiny přicházejí s další kapitolou této nové klasické hororové série. Je ráno po prvním útoku a ohavná masožravá monstra vpadla do blízkého městečka. Ti, kteří měli to štěstí, že přežili noc, se přidávají k zvrácené skupině místních, jejichž jediným cílem je zůstat naživu – za každou cenu. Krvavá hostina II: MASAKR představuje nesourodou skupinu postav – včetně dívčího motorkářského gangu a týmu mexických wrestlerů – a servíruje dvakrát tolik krve a dvakrát tolik částí těla! (oficiálny text distribútora)

2-Xtreme

Uf. Oproti prvému dielu riadny krok späť. Tešil som sa opäť na vtipnú hororovú komédiu plnú slizu, vnútorností, ale nejako som to nedostal. Pitva príšery je možno zaujímavá, ale mne to prišlo stupídne tak ako 3/4 filmu, ktorá ma skôr nudila než bavila. A kde sa kurva celý čas skovávala Honey Pie? Dúfam, že v poslednom treťom diely to bude ona, čo vyhrá nad príšerami a nakope im zadok. Inak Sloppy Seconds patrí k tým najhorším filmom čo som za tento rok videl 20% bwt. no a posledných cca 10-15 minút bolo fajn, kedy bol celý film taký... tak to má 50-tku určite. ()

kukentipla

O čem to je? Děj Feast 2, pokračuje o několik desítek minut později a pár kiláčků dále. V nedalekém městečku kde se setkávají přeživší z prvního dílu s novými postavami. Zubatá monstra samozřejmě nechybějí......... Co já NATO? Rozhodně ne ták zábavné jako první díl. Tvůrci strávili první díl s příchutí hororu a vykáleli psychopatickou jízdu plnou nechutností, přesto však poměrně zábavnou. Jenny Wade zmlácená, rozsekaná, zakrvácená je opět neskutečně sexy, a když je v závěru filmu donucena pobíhat v kalhotkách nemohl jsem jinak - třetí hvězdička. ()

Blackhawks odpad!

Myslím že po tomhle filmu mě už nemůže ohledně kinematografie překvapit vůbec nic. Takovou hovadinu jsem snad vživotě neviděl. Po tomhle filmu bych se nejraději omluvil za Odpad hodnocení snad i Megažraloku vs. Obří chobotnici.. tohle bylo něco teda.. ale jako vždy to beru s humorem, protože jsem čekal totálni propadák,ale tohle ze všech Odpadů zatím vede !! ()

MickeyStuma

Krvavý masakr pokračuje. Snímek jen pro silné žaludky. Roztrhaná těla na kousky, stříkající krev, vraždící monstrum, příběh zcela bez děje. Tak tohle je jako z projektu GRINDHOUSE. O proti jedničce je to už slabší na hlášky, ale i tak to mnohdy stojí za to. Masakr střídá masakr a nikdo si není ničím jistý. Pro fanoušky paráda, pro ostatní šokující slátanina. Každopádně nezvyklý snímek, u kterého se pro jistotu nedoporučuje jíst. A když už, tak jedině krvavou tlačenku. ()

Jožin

Podľa mňa dosť úchylná záležitosť ! Kúzlo prekvapivej jednotky zmizlo s premavaním príšer po meste. Veľa scén je na nevydržanie, ba dokonca pri niektorých sa človekovi zdvíha žalúdok, o scéne s dieťaťom ani nehovorím. Proste hnus ! Trojku si pozriem iba z toho dôvodu, pretože chcem vedieť ako dopadne táto filmová, dosť upadajúca sračka !!! ()

• Diane Ayala Goldner, ktorá stvárnila šéfku motorkárskeho gangu, je manželkou režiséra Johna GulageraClu Gulager, ktorý stvárnil barmana, je zase jeho otcom. (DJ Rocco iNc)
  • Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)