Sbalte si svá zavazadla a naložte svou tábornickou výbavu. Je čas vyslyšet myšákovo volání! V úžasném animovaném dobrodružství Myšák Stuart Little 3 se myšák se svými přáteli vydává daleko od města vstříc neuvěřitelným zážitkům v divočině. Na jednu věc ale jejich vybavení nestačí. V okolních lesích údajně žije velké a zlé zvíře! Zatímco se Stuart učí od trochu divokého skunka jménem Reeko základní pravidla přežití, věčně vystrašená kočička Snížek využívá ochrany světem protřelého toulavého Montyho. Myšák Stuart Little 3 je tak velká legrace, jako je svět kolem nás! (oficiálny text distribútora)

kaylin

Film s nepěknou grafickou stránkou a animací, která má docela daleko k dokonalosti, s neskutečně předvídatelným příběhem a informací o tom, že skauti jsou vlastně celkem šmejdi a není mezi ně snadné zapadnout, když jste trochu jiní. To, čím se zabýval první film, je zde znova a je to pořádná nuda. Animace Stuartovi ani nesluší, právě v hraném filmu byla jeho výjimečnost. ()

Cival odpad!

Ostudný přívěšek dvou snesitelných rodinných blbůstek. A abychom ušetřili - kompletně (a navíc extrémně blbě) animovaný. Fuj. ()

novoten

Překvapivě snesitelné pokračování, které nejvíc táhne Snížek a ostudně sráží nesympatičtí skautíci dělající ze Stuarta neustále blbce. S větší porcí nápadů se mohlo jednat o relativně přijatelnou tečku, takhle jde jen o zbytečný a většinou diváků i zaslouženě ignorovaný dovětek. ()

mzss1 odpad!

Třetí díl v animaci jo ? To byla velká chyba. Předchozí filmy ještě šly, ale tohle ikdyž si odmyslim animaci a stupidní příběh s trapnými scény, tak ve výsledku toho moc dobrého nezbývá. Takže hodnotím jen na 3% = odpad! ()

Langy10

Tretí dil byl nic moc, škoda, že byl kreslený :( ..možna, že kdyby byl hraný, tak bych dal víc, ale nebylo to špatný jen mě zklamalo, že se ta serie uspesného myšáka nemohla dotočit hraně :( ()

Kwaichi

Neviem prečo to má také malé hodnotenie. Píšete, že väčšina z Vás má už Stuarta opozeraného. Dávam 2* možno preto lebo naposledy som myšiaka videl asi pred 2-3 rokmi. Je to celkom zaujímavé dobrodružstvo v prírode. A pozor na šelmy :D ()