Hlavnou postavou príbehu je Julia Jones, ktorej priezvisko je kombináciou mien hereckej superstar Julie Robertsovej a fiktívnej filmovej postavy Bridget Jonesovej. Jedným z filmov, ktorých dejové prvky sa ukázali ako vhodná predloha šťavnatej paródie bol komerčný trhák Moja tučná grécka svadba. Podobné ťažkosti pri hľadaní „pána Pravého" spôsobuje rodina aj Julii vo filme Strašná haluz – jej rodičia vyžadujú, aby si našla niekoho, kto má rovnaké korene. A vzhľadom na to, že jej rodina dáva slovu multikulturalizmus celkom nový rozmer – otec je Afroameričan, matka indiánka a sestra Japonka – nie je táto úloha ľahká. Julia skrátka nemôže vyhovieť všetkým... (TV Dajto)

lilylove

1* za mojí oblíbenou herečku Alyson Hannigan a za občasnou vtipnou scénku 2* za to že mě to celkem bavilo.Něco bylo nechutné a trapné,to co mělo být vtipné mě nepobavilo...vlastně to byla blbost...tahle parodie se nepovedla... ()

Pavlo

Pár dobrých scén a nápadov zachránilo túto obzvlášť nepodarenú paródiu pred úplným dnom. Avšak dá sa o tom polemizovať. ()

Pythonator

Alyson Hannigan nemám rád. Vycpaná je stejně sexy jako nevycpaná, takže proměna v krásku na mě působila jako nechtěně vtipná scéna. Miluju podobné parodie, kde se nepřemýšlí, jen se prostě veze na vlně scén z jiných filmů a dělá se z nich prdel nejrůznějšími způsoby. Bohužel v tomto filmu je to jako na houpačce. Některé scény jsou geniální (Pan a Paní Smithovi) a jiné vyloženě trapné (Pán prstenů). Celkově jsem se bavil a fekálnosti mi nevadí, ty mám rád. Teda ne, že bych je měl rád ve skutečném životě, ale ve filmu se jim zasměju. Třeba u scénky, kterak kocour opíchal ostatky babičky, jsem se málem pochcal smíchy. Celkově je ve filmu vtipů moc a paroduje se hodně, ale je to k sobě slepené nekvalitním lepidlem a nefunguje to tak dobře jako třeba Scary Movie. To je škoda, protože jsem se dobře bavil a mohl to být mnohem lepší film, mít to v rukou Zuckerovi. ()

10doktor10

Bláznivá komedie parodující mnoho filmů, naneštěstí je to ale poměrně dost rozvleklé a nudné. Tyto filmy mají rozesmát každých 5 min (Podobně jako Scary movie 1). Jedna hvězda za toho kocoura, ten mě dostal :) ()

Mina230692

Alyson proč?! To bylo tak špatné. Asi nejsem člověk stavěný na parodie. Nejak jsem se nesmála, ani neusmála, jen ve zmatku filmů jsem se snažila najít, který je zrovna na mušce a ztratila jsem se v ději toho původního.Vtipy (teda jestli se tomu tak dá říkat) byly zbytečně protahované nebo naopak nedotažené. A scény s basketballem a kočkou mi přišli spíš nechutné než vtipné.. vlastně je tam takových scén mnohem víc, ale nebudu se vypisovat. Ale na druhou stranu. zatoužila jsem znovu vidět Smithovi a kill bil. ()

PARTYzan

Ale ludia, zase take hrozne to nebolo, ako jasne, ked som niektore veci videl tak som nechapal, ale aj tak, ved zase to s Darth Vaderom a PIMP my Ride bolo cool nie..?:D ()

minochino

Prvych dvadsat minut sa na to ako tak dalo pozerat - malo to spad, nechybal humor ale potom, ako keby tvorcom dosiel zmysel pre humor, prestalo to mat uroven, proste trapas s par nasilu vytvorenych scenok, proste po zaverecnych titulkach som to vypinal s pocitom uz nikdy viac. ()

o.d.y.

Hmmm nevim co si mám o tom myslet, přihlouplej nechutnej parodující film. Todle si už po druhý nepustim. Hvězdičku dostane akorát ta blondatá kočka na konec. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,… (viac)