Pokračovanie rodinnej komédie o početnej rodine športového trénera Toma Bakera, ktorý je otcom 12 synov a dcér, a to navzdory všetkým americkým rodinným štatistikám, podľa ktorých na jednu bežnú rodinu pripadá 1,87 dieťaťa. Tentoraz sa Tom Baker (Steve Martin) a jeho žena Kate (Bonnie Huntová) spolu s ich dvanástimi deťmi vyberú na nezabudnuteľnú letnú dovolenku. Ale vysnené prázdniny sa čoskoro menia na zúrivé súperenie s ambicióznou a príliš horlivou rodinou Tomovho večného rivala Jimmyho Murtaugha (Eugene Levy) a jeho snaživými ôsmimi deťmi... (TV JOJ)

buLLiTT

Pôvodne som chcel dať odpad ale pozerám, 50% ?! Možno ma len zblbol slovenský dabing, ale viac ako jednu * si to proste nezaslúži... Rodinné komédie ma nikdy nebavili ()

Smileface

Nikdy jsem nějak nežral filmy se Stevem Martinem a musím se přiznat, že jsem neviděl ani první díl téhle komedie. Co ale vím určitě je, že jsem se za celou dobu stopáže ani jednou nezasmál. Důvod, proč tedy tento film vznikl mi zůstal utajen. Jinak jde o klasickou americkou komedii plnou klišé a prázdných myšlenek o tom, jak děti mají raději lásku než peníze atd. Postava Steva Martina je nudná a jeho styl výchovy směšný, celé mi to tak trochu připomělo stupidní reality show "Chůva v akci". ()

korndaddy

Stačilo by jenom, aby Steve Martin nasadil šprcku před tím než vleze na Bonnie a my jsme mohli být ušetřeni od tohoto příběhu. Jednička budiž, ale tady to vážne je patos za patosem. ()

iXtr3m3

Všeobecným hodnotením síce slabšia, ale pre mňa osobne ešte o niečo lepšia časť ako jednotka. Obsadenie doplnil skvelý Eugene Levy, vydali sme sa na overené miesto pri jazere aj so súťažami, odkiaľ čerpajú námety na príbehy rôzne filmy, takže ja som sa znovu bavil. Niekedy si to musím znovu po rokoch zopakovať. ()

MareT. odpad!

Takový ukázkový trapas...není tam nic, co by bylo blízko realitě a "vtipy" nepobaví, protože víte jak dopadnou ještě dřív než vůbec začnou...A Hillary Duff by měla změnit povolání! ()

Ilhan

O malinko horší než první díl, ale stále stejně na úrovni. Mám takovéhle filmy rád a obě díly si rád kdykoliv pustím znovu. ()

dopita

Další slátanina se Steve Martinem. Už první díl za moc nestál, tohle je ještě horší. Mohla by to bejt ucházející oddechovka, ale to neustálý trapný pitvoření Stevea Martina mě vážně lezlo krkem. Steve Martin byl vždycky můj oblíbenej herec, ale poslední dobou to s ním jde nepěkně z kopce. Ostatní postavy taky nestály za nic, vesměs všichni nesympatičtí, včetně Eugena Levyho. Takže nakonec nejsympatičtější postavou byla Carmen Electra. To bych teda nečekal. ()

lucinkapes

Absolutne vynikajici komedie pro celou rodinu. Pobavi i dojme a clovek odchazi od obrazovky s dobrou naladou. V nekterem zivotopisu Hilary Duff jsem cetl, ze jednicka byla jeden z jejich nejlepsich filmu a dvojka se uz moc nepovedla. OMYL !! Jednicku jsem ohodnotil 4 hvezdickama (mozna jsem ji trochu pridal za oblibedou herecku), ale dvojka byla asi tak o 70% lepsi a musim dat suverenich 5 hvezdicek. Vsechny patri celemu filmu a nic sem nepridal navic z zadneho vedlejsiho duvodu. BOMBA! ()

Radek.SCH

Pokračování špatného filmu nemůže skončit jinak, než ještě-horší-film. Navíc je to umocněno těžko stravitelným Martinem. - 30% ()