Myšlienky vraha

• Česko Myšlenky zločince (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA / Kanada, (2005–2024), 242 h 39 min (Minutáž: 40–84 min)

Tvorcovia:

Jeff Davis

Réžia:

Richard Shepard, Andy Wolk, Charles Haid, Steve Shill, J. Miller Tobin (viac)

Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, Shemar Moore, Mandy Patinkin, A.J. Cook, Kirsten Vangsness, Paget Brewster, Lola Glaudini, Chandler Canterbury (viac)

V seriálu Myšlenky zločince se elitní tým analytiků FBI zabývá sestavováním osobnostních profilů sériových vrahů. Snaží se proniknout do jejich temné a komplikované mysli, aby předešli dalším vražedným útokům. (AXN)

Recenzie používateľa baclajean k tomuto seriálu (31)

Lo-Fi (2008) (S03E20)

Veľmi obstojné zakončenie série, a diváka drží v napätí, ktože to len... a to je dobre. ()

Chaos (2008) (S04E01)

Vynikajúci začiatok série, nadviazanie na poslednú časť tej predošlej a naznačenie pomerne veľkého množstva zápletiek v rámci vyšetrovacieho tímu. ()

Minimálna strata (2008) (S04E03)

Reid a Prentissová zajatí ozbrojenou sektou na farnosti. ()

Fanúšičky až za hrob (2009) (S05E07)

Uff, tak táto časť celkom slušne znehodnotila celú sériu a mal som pocit, ako keby som pozeral časť animovaného Scooby Doo. Ako zápletka, tak aj jasný páchateľ asi od štvrtiny časti. ()

Ochrana svedkov (2009) (S05E09)

Foyet si spomedzi páchateľov zrejme zahral v najväčšom počte častí tohto seriálu. ()

Na život a na smrť (2010) (S05E18)

Táto časť mi prišla iná ako všetky predošlé. Iná spracovaním, prepojením... akoby "modernejšia". Som zvedavý, či to bolo len Whitakerom a jeho tímom, alebo sa aj ďalšia časť bude niesť v podobnom duchu. ()

Zmyslová pamäť (2011) (S06E14)

Parfum: Príbeh vraha. V krátkosti. ()

Halucinácie (2011) (S06E19)

Škoda, že pointa človeku dôjde už po 5 minútach, inak ale fajn. ()

Sami proti celému svetu (2012) (S08E08)

Výborná časť, no jej záver mohli tvorcovia prepracovať oveľa lepšie. Inak paráda. ()

Anjeli (2014) (S09E23)

Posledná minúta spravila z priemernej časti časť kvalitnú. ()